Pereiti prie pagrindinio turinio
Uber
Uber

Generolo Mičelo tarptautinis oro uostas (MKE)

Nesvarbu, ar keliaujate iš Milvokio oro uosto į meno muziejų, ar į zoologijos sodą, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

5300 S. Howell Avenue, Milwaukee, WI 53207
+1 414-747-5300

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite kelionę aplink pasaulį

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose.

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

„Uber“ kainos apskaičiavimo įrankis

Keleivio mokamos kainos pavyzdžiai yra tik preliminarūs ir neatspindi pokyčių dėl taikomų nuolaidų, vėlavimo dėl spūsčių bei kitų veiksnių. Gali būti taikomos fiksuotos kainos ir mažiausi mokesčiai. Faktinė kaina gali skirtis.

Keliavimo būdai

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • Comfort1-4

  Newer cars with extra legroom

 • UberXL1-6

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

Kaip užsisakyti kelionę iš Milvokio oro uosto

Užsisakykite automobilį, kai būsite pasiruošę išeiti į lauką

Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Išeikite bagažo atsiėmimo skyriaus aukšte

Eikite link tarp 1 ir 2 bagažo atsiėmimo įrenginių esančių durų, ant kurių nurodyta „Uber“. Ieškokite „Uber“ logotipo paskirtoje keleivių paėmimo zonoje.

Pasitikite vairuotoją patvirtintoje paėmimo vietoje

Jei negalite rasti savo vairuotojo, susisiekite su juo naudodami „Uber“ programėlę.

Milvokio oro uostas žemėlapis

Milvokio oro uostą sudaro 3 salės – C, D ir E– ir iš viso 38 vartai. Daugelis E salės skrydžių dabar vykdomi C salėje, nes 2020 metais planuojamą E salę nugriauti.

Aktualiausi keleivių klausimai

Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

„Uber“ kelionės į (arba iš) MKE kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą remiantis realiais išoriniais veiksniais.

Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas.

Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Galite būti išlaipinti daugiau nei 500 pasaulio oro uostų ir iš jų paimti.

Milvokio oro uosto lankytojų informacija

Generolo Mičelo tarptautiniame oro uoste aptarnaujama daugiau kaip 3 milijonai keleivių per metus. Oro uostas yra 8 mylių (13 kilometrų) arba maždaug 14 minučių kelio atstumu nutolęs nuo Milvokio centro. Kelių ir eismo sąlygos – idealios.

Milvokio oro uosto terminalai

MKE oro uoste yra vienas terminalo pastatas, suskirstytas į 2 sales (C ir D). Visų tarptautinių skrydžių (išskyrus skrydžius iš Toronto) keleiviai atvyksta į tarptautinį atvykimo terminalą, kuris yra į šiaurę nutolęs nuo stovėjimo aikštelės pastato. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

MKE C salė

 • Air Canada
 • Southwest
 • United
 • Volaris

MKE D salė

 • Alaska
 • Allegiant
 • American
 • Apple Vacations / Funjet Vacations
 • Delta
 • Frontier

MKE tarptautinis terminalas

MKE oro uoste daugiausia vykdomi vietiniai skrydžiai, bet iš jo taip pat galima skristi 4 kryptimis į Meksiką ir Karibų jūros regioną. Tarptautinių skrydžių keleiviai daugiausia išvyksta iš C salės. Visi tarptautinių skrydžių keleiviai atvyksta į MKE oro uosto tarptautinį atvykimo terminalą.

Maistas Milvokio oro uoste

MKE oro uosto pagrindiniame terminale ir abiejose salėse yra 18 vietų pavalgyti ir atsigerti. Tai yra greitojo maisto užkandinės, kavinės ir nepriklausomi barai bei restoranai. Keliautojai gali užsisakyti įvairaus maisto, įskaitant picas, makaronus, suvožtinius ir sumuštinius.

Judėjimas Milvokio oro uoste

Iš užsienio atvykstantys keleiviai gali pasinaudoti nemokamu MKE oro uosto autobusu, kuris juos nuveš iš tarptautinio atvykimo terminalo į pagrindinį terminalą ir oro uosto stovėjimo aikšteles. Autobuso keleivių paėmimo vietą rasite už pagrindinių tarptautinio atvykimo pastato durų.

Ką veikti Milvokio oro uoste

MKE yra muziejus, kuriame rodomas pietryčių Viskonsino aviacijos paveldas. Keliautojai muziejų gali rasti koncesijų aukšte šalia C salės (neperėję per saugumo patikrinimo punktą). Vaikų žaidimų zonas galima rasti C salėje ir D salėje tarp D30 ir D34 vartų.

Valiutos keitimas Milvokio oro uoste

MKE oro uoste keleiviams skirtos valiutos keityklos yra įrengtos pagrindiniame atriume ir išvykimo zonos viršutiniame aukšte.

Viešbučiai netoli Milvokio oro uosto

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo skrydžio, ar visą naktį vėluoja lėktuvas, ar keliaudami norite apsistoti netoli Milvokio oro uosto, – aplink oro uostą rasite daugiau kaip 20 viešbučių ir apgyvendinimo vietų.

Lankytinos vietos šalia Milvokio oro uosto

 • East Brady gatvė
 • Milvokio muziejai
 • Milvokio zoologijos sodas
 • Pietų kranto parkas

Daugiau informacijos apie MKE oro uostą žr. čia.

Facebook Instagram Twitter