Pereiti prie pagrindinio turinio

Tarptautinis O. R. Tambo oro uostas (jnb)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam autobusui ar taksi Johanesburgo oro uostas? Nesvarbu, ar keliausite iš Johanesburgo oro uosto į miesto centrą, ar iš miesto centro į Johanesburgo oro uostą, nuvykite naudodamiesi jums jau žinoma „Uber“ programėle. Užsisakykite kelionę iš arba į JNB vienu bakstelėjimu.

1 Jones Road, Kempton Park, Johanesburgas, 1632, South Africa
+27 11-921-6262

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Tarptautinis O. R. Tambo oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Tarptautinis O. R. Tambo oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/25.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • „UberGo“

  1-2

  Nebrangios kasdienės kelionės

 • Komfortas

  1-3

  Naujesni automobiliai, kuriuose yra daugiau erdvės kojoms

 • UberX

  1-3

  Prieinamos kasdienės kelionės

1/3

Paėmimas iš Johanesburgo oro uostas (JNB)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama JNB oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas Johanesburgo oro uostas bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Paėmimo vietą gali nurodyti ir specialūs bendrų kelionių automobiliu vietų ženklai, esantys Tarptautinis O. R. Tambo oro uostas.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į JNB oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

O. R. Tambo oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ O. R. Tambo oro uoste

Tarptautinio O. R. Tambo oro uosto keleiviai gali nemokamai naudotis „Wi-Fi“ paslauga – skiriamos 4 valandos arba 1 GB duomenų. Tada papildomų duomenų galėsite gauti išankstinio apmokėjimo pagrindu.

Automobilių statymas O. R. Tambo oro uoste

Tiek pačiame O. R. Tambo tarptautiniame oro uoste, tiek aplink jį įrengtos trumpo ir ilgo laikotarpio automobilių statymo zonos, taip pat – keleivių išlaipinimo ir paėmimo zonos. 9 oro uosto teritorijoje esančiose daugiaaukštėse stovėjimo aikštelėse įrengta 11 500 viešų automobilių statymo vietų.

Valiutos keitimas O. R. Tambo oro uoste

„Travelex“ užsienio valiutos keityklų paslaugos teikiamos muitais neapmokestinamų prekių prekybos centre, taip pat kontroliuojamoje zonoje. JNB taip pat yra įvairių bankų filialų, įskaitant „Absa“, „American Express“ ir „First National Bank“.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • „Uber“ veikia JNB oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

 • Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš O. R. Tambo oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Apytiksles kelionių kainas galite peržiūrėti „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Johanesburgo oro uosto lankytojų informacija

„Uber“ yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie išvyksta iš JNB oro uosto. O. R. Tambo tarptautinis oro uostas yra judriausias ir didžiausias oro uostas Afrikos žemyne, kadangi jis yra pagrindinis tarptautinių skrydžių iš Johanesburgo, Čvanės, ir kt. vietų mazgas. O. R. Tambo tarptautinis oro uostas yra Kemptono parke, Gautenge, maždaug 30 minučių kelio (27 kilometrų, 17 mylių) atstumu nutolęs nuo Joganesburgo centrinio verslo rajono ir 80 kilometrų (50 mylių) į pietus nutolęs nuo Čvanės.

O. R. Tambo terminalai

O. R. Tambo tarptautinis oro uostas padalytas į kelis aukštus, o ne terminalus. 0 aukšte įrengti visų tarptautinių ir vietinių skrydžių atvykimo zona bei bagažo atsiėmimo skyrius. Vartus keleiviai gali pasiekti 1 aukšte (tarptautiniai skrydžiai, išvykimas) ir 2 aukšte (vietiniai skrydžiai, išvykimas).

1 aukštas

 • British Airways
 • Emirates
 • Shongololo Premium Lounge

2 aukštas

 • Mango Airlines
 • South African Airways

3 aukštas

 • Bidvest Premier Lounge
 • Mashonzha Premium Lounge
 • Kiti aukštos klasės barai

O. R. Tambo oro uosto restoranai

O. R. Tambo tarptautiniame oro uoste yra daug vietų, kuriose galite pavalgyti ir atsigerti. Kiekviename oro uosto aukšte rasite gurmaniškų restoranų, greitojo maisto užkandinių, barų ir kavinių: nekontroliuojamoje zonoje, kontroliuojamoje zonoje ir abiejose saugos patikrinimo punkto pusėse.

Judėjimas O. R. Tambo oro uoste

Kadangi oro uostą sudaro daug aukštų, o ne terminalų, kiekvieną oro uosto dalį galima lengvai pasiekti pėsčiomis. Iš O. R. Tambo tarptautinio oro uosto į centrinį Johanesburgą ir Čvanę galite nuvykti tiesioginiu „Gautrain“ traukiniu; taip pat galite pasinaudoti taksi paslaugomis, teikiamomis lauke prie terminalo, tačiau įsitikinkite, kad taksi priklauso oficialiai įmonei ir ant jos pateiktas ACSA logotipas. „Gautrain“ paslaugomis galima lengvai pasinaudoti nusileidus į 0 aukšto išvykimo zoną.

Ką veikti O. R. Tambo oro uoste

Daugiau kaip 30 parduotuvių rasite geriausių prabangių mados prekių, naujausių technologijų gaminių, žaislų, kosmetikos produktų, aukštos klasės neapmuitintų prekių ir dar daugiau suvenyrų bei kt. Pagrindiniai O. R. Tambo oro uosto aukštos klasės poilsio kambariai yra vienos geriausių vietų, kuriose prieš skrydį galima pamiegoti arba patikrinti el. paštą. Jei laukdami jungiamojo skrydžio norėtumėte linksmai praleisti laisvą laiką Jorburge, „Gautrain“ gali jus nuvežti į miesto centrą akimirksniu.

Viešbučiai šalia O. R. Tambo tarptautinio oro uosto

O. R. Tambo oro uoste ir aplink jį teikiama daug įvairių apgyvendinimo paslaugų – daugiau kaip 10 viešbučių rasite 3 kilometrų (2 mylių) spinduliu, o pavažiavę toliau rasite jų dar daugiau. Pasirinkimas platus – nuo pigių viešbučių, kuriuose patogu laukti jungiamojo skrydžio, iki 5 žvaigždučių prabangių apartamentų. Kai kuriuose iš jų įrengti verslo centrai, posėdžių salės, restoranai ir barai. Be to, daugelyje viešbučių teikiamos oro uosto autobuso paslaugos – tai yra efektyvus būdas nusigauti į oro uostą arba iš jo.

Lankytinos vietos šalia O. R. Tambo oro uosto

 • Konstitucijos kalva, Johanesburgas
 • Imperatorių rūmai, Kemptono parkas
 • Hektoro Pitersono muziejus, Johanesburgas
 • Kliptauno lauko muziejus, Johanesburgas
 • Mabonengas, Johanesburgas

Daugiau informacijos apie O. R. Tambo oro uostą žr. čia.

Facebook

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.