Pereiti prie pagrindinio turinio

Ronaldo Reigano nacionalinis Vašingtono oro uostas (dca)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam autobusui ar taksi DCA oro uostas? Nesvarbu, ar keliausite iš DCA oro uosto į Nacionalinę alėją, ar į parduotuves Aleksandrijos senamiestyje, nuvykite naudodamiesi jums jau žinoma „Uber“ programėle. Užsisakykite kelionę iš arba į DCA vienu bakstelėjimu.

2401 Smith Boulevard, Arlington, VA 22202
+1 703-417-8000

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Ronaldo Reigano nacionalinis Vašingtono oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Ronaldo Reigano nacionalinis Vašingtono oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/08/16.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

1/6

Paėmimo vieta: DCA oro uostas

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama DCA oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

For Terminal A pickups, head outside and meet your driver curbside.

If you’re arriving at Terminal B/C, exit baggage claim and meet your driver at the outer curb (Arrivals level). Be sure to meet your driver outside the correct Door number.

Pasitikite vairuotoją

Go to your assigned DCA pickup location as specified by the app. Your driver’s name, license plate, and car color will show in the app. Verify your ride before you get in. If you can’t find your driver, contact them through the app.

DCA oro uostas žemėlapis

Reigano oro uostas yra pagrindinis Vašingtono oro uostas. DCA yra 4 terminalai; B ir C terminalai yra patys naujausi ir didžiausi.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

 • „Uber“ kelionės į (arba iš) DCA kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

  Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą atsižvelgiant į veiksnius realiuoju laiku.

 • Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas.

  Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

 • Oro uosto kodas DCA yra Kolumbijos apygardos (Vašingtono) ir JAV angliškų pavadinimų santrumpa.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

DCA oro uosto lankytojų informacija

Ronaldo Reigano Vašingtono nacionalinis oro uostas (DCA) yra pagrindinis Vašingtono oro uostas, kuriame aptarnaujama daugiau kaip 21 milijonas keleivių per metus. Oro uostas yra 5 mylių (8 kilometrų) atstumu nutolęs nuo Vašingtono centro, todėl tai yra arčiausiai JAV sostinės esantis komercinis oro uostas. Oro uostas yra 25 minučių kelio atstumu nutolęs nuo Vašingtono miesto centro. Kelių ir eismo sąlygos – idealios.

DCA oro uosto terminalai

DCA oro uoste yra 3 terminalai – A, B bei C – ir iš viso 44 vartai. DCA oro uosto poilsio kambarius galima rasti visuose terminaluose. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

DCA A terminalas

 • Air Canada
 • Frontier
 • Southwest
 • USO Lounge

DCA B terminalas

 • Alaska
 • Delta
 • United
 • American Airlines Admirals Club
 • Delta Sky Club
 • United Club

DCA C terminalas

 • American
 • American Airlines Admirals Club

DCA tarptautinis terminalas

DCA oro uoste nevykdomi tarptautiniai skrydžiai (išskyrus skrydžius į Kanadą).

Maistas DCA oro uoste

DCA oro uoste keleiviai gali rinktis iš daugiau kaip 40 vietų pavalgyti, kuriose tiekiamas įvairus maistas, įskaitant greitąjį maistą, užkandžius ir tarptautinius patiekalus. Daugiausia vietų pavalgyti įrengta terminaluose, bet kelias vietas taip pat galite rasti Nacionalinėje salėje (neperėjus per saugumo patikrinimo punktą).

Judėjimas DCA oro uoste

DCA oro uosto autobusas veža keleivius maršrutu, jungiančiu A, B ir C terminalus, stovėjimo aikštelę bei automobilių nuomos punktą. Maršruto informaciją galima rasti oro uosto autobusų priekinėje ir šoninėje pusėse. DCA oro uosto autobuso paslauga teikiama 24 valandas per parą.

Ką veikti DCA oro uoste

Vykdant meno programą DCA oro uoste rodomos regiono, nacionalinių ir tarptautinių menininkų darbų laikinos parodos. Galerijos alėjoje, kuri yra istoriniame A terminale tarp istorinio vestibiulio ir dabartinės bilietų salės, ant stalų ir sienų rodomi vietos regiono menininkų darbai. Be to, oro uoste pasirodymus rengia muzikantai, dainininkai, šokėjai ir kiti atlikėjai. DCA oro uoste yra daug parduotuvių ir specializuotų krautuvėlių – nuo kioskų iki drabužių parduotuvių.

Valiutos keitimas DCA oro uoste

DCA oro uoste valiutos keityklos yra įrengtos salės aukšte šalia C terminalo (neperėjus per saugos patikrinimo punktą).

Viešbučiai netoli DCA oro uosto

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo skrydžio, ar visą naktį vėluoja lėktuvas, ar keliaudami norite apsistoti netoli DCA, – aplink oro uostą rasite daugiau kaip 20 viešbučių ir apgyvendinimo vietų.

Lankytinos vietos šalia DCA oro uosto

 • Džordžtaunas
 • Linkolno memorialas ir kiti Vašingtono paminklai
 • Nacionalinė alėja ir aplinkiniai muziejai
 • Baltieji rūmai

Daugiau informacijos apie DCA oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.