Pereiti prie pagrindinio turinio

Hartsfildo-Džeksono Atlantos tarptautinis oro uostas (ATL)

Nesvarbu, ar keliaujate iš ATL oro uosto į Džordžijos akvariumą, ar iš Atlantos botanikos sodo į ATL, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

6000 N. Terminal Parkway, Atlanta, GA 30320
+1 800-897-1910

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Hartsfildo-Džeksono Atlantos tarptautinis oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Hartsfildo-Džeksono Atlantos tarptautinis oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/05/10.

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

Iki 15 dolerių nuolaida

Gaukite 5 dolerių nuolaidą pirmosioms trims kelionėms. Naudokite akcijos kodą NEWRIDER15. Galioja 30 dienų po to, kai akcijos kodas pritaikomas jūsų „Uber“ paskyrai.

Keliavimo vietovėje būdai

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

 • UberX

  1-3

  Nebrangios kasdienės kelionės

 • Komfortas

  1-3

  Naujesni automobiliai, kuriuose yra daugiau erdvės kojoms

 • UberXL

  1-5

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

 • Pool

  1-2

  Bendros kelionės už mažiausią kainą

1/5

Kaip užsisakyti kelionę iš ATL oro uosto

Išeikite apatiniame atvykimo aukšte

Jei jus reikia paimti iš vietinių skrydžių terminalo, iš bagažo atsiėmimo skyriaus eikite į žemiau esantį atvykimo aukštą, išeikite iš oro uosto, pereikite pėsčiųjų zoną, tada sekite bendras keliones nurodančius ženklus.

Jei jus reikia paimti iš tarptautinių skrydžių terminalo, pasitikite vairuotoją prie išorinio šaligatvio krašto.

Užsisakykite kelionę, kai būsite bendrų kelionių paėmimo zonoje

Jei jus reikia paimti iš vietinių skrydžių terminalo, eikite į bendrų kelionių paėmimo zoną, tada užsisakykite kelionę. Neužsakykite kelionės iš anksto, nes vairuotojui gali tekti sumokėti už automobilio statymą, jei jis aikštelėje prabus ilgiau kaip 15 minučių.

Pasitikite vairuotoją paskirtoje paėmimo vietoje

Įsitikinkite, kad esate tinkamame terminale ir tinkamoje paėmimo vietoje, tada pasitikite vairuotoją. Jei negalite rasti savo vairuotojo, susisiekite su juo naudodami susisiekimo parinktis programėlėje.

Atlantos oro uostas automobilių aikštelės įkainiai

Jei planuojate kelionę į Atlantos oro uostas ir ketinate vairuoti, automobilių aikštelių įkainius galite rasti čia.
Atlantos oro uostas automobilių aikštelės įkainiai

Įkainiai

36 doleriai už dieną
19 dolerių už dieną
14 dolerių už dieną
14 dolerių už dieną
10 dolerių už dieną
Automobilių statymo įkainiai gali ne visada atitikti naujausias kainas; ši informacija buvo atnaujinta 2018 m. lapkričio 20 d..

Atlantos oro uostas žemėlapis

A–E salės skirtos vietiniams skrydžiams, o F salė skirta tarptautiniams skrydžiams. Stovėjimo aikšteles galite rasti aplink T salę.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

 • „Uber“ kelionės į (arba iš) ATL kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

  Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą atsižvelgiant į veiksnius realiuoju laiku.

 • Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Atlantos oro uosto lankytojų informacija

Hartsfildo-Džeksono Atlantos tarptautinis oro uostas yra judriausias oro uostas pasaulyje – jame aptarnaujama vidutiniškai 275 000 keleivių per dieną. Oro uostas yra tik 10 mylių (16 kilometrų) atstumu nutolęs nuo Atlantos centro ir jis patenka į Masačusetso valstijos dydžio metro zoną, todėl tai yra svarbus verslo ir laisvalaikio kelionių transporto centras.

Atlantos oro uosto terminalai

Hartsfildo oro uoste yra 2 terminalai: Atlantos oro uosto vietinių skrydžių terminalas ir tarptautinis terminalas. Terminalai įrengti priešingose oro uosto pusėse, o tarp jų yra 7 salės:

 • T salė yra greta vietinių skrydžių terminalo
 • F salė yra tarptautiniame terminale
 • A, B, C, D ir E salės yra išdėstytos abėcėlės tvarka tarp vietinių skrydžių terminalo ir tarptautinio terminalo; A salė yra arčiausiai vietinių skrydžių terminalo.

Daug poilsio kambarių, įskaitant „American Airlines Admirals Club“, „Delta Sky Club“ ir „United Club“, rasite abiejuose ATL oro uosto terminaluose. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

Atlantos oro uosto vietinių skrydžių terminalas

Šiauriniame terminale galite naudotis toliau nurodytų oro linijų paslaugomis.

 • Alaska
 • American
 • Boutique Air
 • Frontier
 • JetBlue
 • Southwest
 • Spirit
 • United

Pietiniame terminale galite naudotis „Delta“ paslaugomis.

Atlantos oro uosto tarptautinis terminalas

Tarptautinis terminalas sudarytas iš 3 trijų aukštų, o jo F salėje yra F1–F14 vartai. Išvykimo aukšte yra tiesiogiai sujungtas su automobilių stovėjimo aikštele ir atvykimo aukštu. Iš tarptautinio terminalo vykdomi skrydžiai į daugiau kaip 75 vietas 50 šalių, o keleivius aptarnauja tokios oro linijos kaip „British Airways“ ir KLM.

Maistas Atlantos oro uoste

Hartsfildo-Džeksono Atlantos tarptautiniame oro uoste yra daugiau kaip 110 vietų pavalgyti ir atsigerti – nuo tarptautinių greitojo maisto užkandinių iki prabangių tradicinių restoranų. ATL oro uosto restoranai ir kitos vietos pavalgyti yra salėse ir atriume.

Judėjimas Atlantos oro uoste

Atlantos oro uoste veikia atskira požeminio transporto sistema „Plane Train“, kuri visas sales sujungia su vietinių skrydžių ir tarptautiniu terminalais. Šie 4 vagonų traukiniai pakartotinai vyksta 3 mylių (5 kilometrų) maršrutu maždaug kas 2 minutes. Vidutiniškai traukiniai perveža daugiau kaip 200 000 keleivių per dieną. Keleiviai taip pat gali naudotis sistema „SkyTrain“, kuri veikia už oro uosto ribų ir sujungia Džordžijos tarptautinį susirinkimų centrą su kai kuriais geriausiais oro uosto viešbučiais.

Ką veikti Atlantos oro uoste

Hartsfildo oro uoste galima daug ką pamatyti, įskaitant meno programos parodą įvairiose oro uosto vietose. Kai kurios parodos yra nuolatinės, o kai kurios – laikinos. ATL oro uoste atriume 4 kartus per metus vyksta koncertai. Gyvūnų mylėtojams įrengtas 1000 kvadratinių pėdų šunų parkas. Jei turite galimybę apsipirkti, Atlantos oro uoste rasite įvairių parduotuvių – nuo kioskų iki specializuotų krautuvėlių.

Valiutos keitimas Atlantos oro uoste

Atlantos oro uoste daug valiutos keityklų yra įrengta A, B, D, E ir F salėse bei atriume.

Viešbučiai netoli Atlantos oro uosto

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo skrydžio, ar visą naktį vėluoja lėktuvas, ar keliaudami norite apsistoti netoli ATL, – aplink Atlantos oro uostą rasite daugiau kaip 60 viešbučių ir apgyvendinimo vietų.

Lankytinos vietos šalia Atlantos oro uosto

 • Atlantos botanikos sodas
 • Šimtmečio olimpinis parkas
 • Atlantos zoologijos sodas

Daugiau informacijos apie ATL oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.