Pereiti prie pagrindinio turinio

Amsterdamo Šipholo oro uostas (ams)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam autobusui ar taksi Amsterdamo oro uostas? Nesvarbu, ar keliausite iš Schipholio į Amsterdamo miesto centrą, ar iš Amsterdamo miesto centro į Schipholį, nuvykite naudodamiesi jums jau žinoma „Uber“ programėle. Užsisakykite kelionę iš arba į AMS vienu bakstelėjimu.

Evert van de Beekstraat 202, 1118 CP Šipholas, Netherlands
+31 20-794-0800

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Amsterdamo Šipholo oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Amsterdamo Šipholo oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/06.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • Uber for Ukraine

  1-4

  The Uber for Ukraine fare is €1 higher compared to an UberX trip ordered at the same time for the same route. €1 from each trip on Uber for Ukraine is not part of the fare, but is the amount that Uber B.V. sends to the Netherlands Red Cross.

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • UberX

  1-4

  Prieinamos kasdienės kelionės

 • Komfortas

  1-4

  Newer cars with top-rated drivers

 • Green

  1-4

  Affordable rides in electric vehicles

 • UberX Saver

  1-4

  A new trip option with lower fares.

 • UberX Debit

  1-4

  Pay with a debit card in the car

1/7

Paėmimas iš Amsterdamo oro uostas (AMS)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama AMS oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas Amsterdamo oro uostas bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Paėmimo vietą gali nurodyti ir specialūs bendrų kelionių automobiliu vietų ženklai, esantys Amsterdamo Šipholo oro uostas.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į AMS oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Šipholo oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ AMS

Nemokamas „Wi-Fi“ pasiekiamas visose Amsterdamo oro uosto patalpų zonose. Prisijunkite prie Šipholo oro uosto tinklo ir 4 valandų gaukite prieigą. Praėjus 4 valandoms galėsite vėl prisijungti ir tęsti.

Automobilių statymas Šipholo oro uoste

Šipholo oro uoste daug automobilių statymo galimybių. P1 trumpo laikotarpio automobilių stovėjimo aikštelė skirta paimti ir išlaipinti keleivius, o P3 ilgo laikotarpio aikštelėje automobilius galima palikti ilgai.

Bagažo saugykla Šipholo oro uoste

Šipholo oro uosto bagažo saugykloje galite saugoti rankinį bei bagažo skyriuje vežamą bagažą iki 30 dienų. Šipholo oro uosto bagažo saugykla yra požeminėje dalyje, tarp 1 ir 2 atvykimo zonos, o paslauga apmokama pagal daiktų tipą, o ne svorį.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • „Uber“ veikia Amsterdamo oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

 • Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Šipholo oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Apytiksles kelionių kainas galite peržiūrėti „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Šipholo terminalai: ką veikti

„Uber“ yra puikus pasirinkimas atvykstantiems į Amsterdamo Šipholo oro uostą (AMS) ir iš jo išvykstantiems žmonėms. Šipholo oro uostas yra maždaug 20 minučių kelio atstumu nutolęs nuo Amsterdamo miesto centro. Šį atstumą gali lengvai įveikti keleiviai, keliaujantys bet kuria kryptimi, o dėl puikių AMS transporto jungčių, įskaitant traukinius, autobusus ir taksi, oro uostą gali nesunkiai pasiekti keleiviai iš kitų Nyderlandų regionų. Taip pat galima naudoti „Uber“ ir lengvai nuvykti ten, kur norite.

Šipholo oro uosto terminalai

Šipholo oro uoste yra vienas pagrindinis keleivių terminalas, padalytas į 3 aukštus. Apatiniame Šipholo oro uosto terminalo aukšte rasite atvykimo zoną ir restoranų, kavinių, prekybos centrą, taip pat galėsite pasinaudoti daugybe kitų teikiamų paslaugų, įskaitant bagažo saugojimo ir kirpyklos paslaugas. 2 aukšte įrengtos registracijos ir išvykimo zonos, o 3 aukšte – VIP poilsio kambariai. Toliau nurodytos kelios oro linijos, organizuojančios skrydžius iš AMS oro uosto.

 • Croatia
 • Delta
 • HOP!
 • Jet2.com
 • United

Šipholo oro uosto restoranai

Amsterdamo Šipholo oro uoste yra daug vietų, kuriose galima pavalgyti ir atsigerti: čia rasite platų greitojo maisto užkandinių, kavinių, restoranų ir barų pasirinkimą. Amsterdamo oro uosto restoranuose galite paragauti skonių iš kiekvieno žemyno – nuo Viduržemio jūros patiekalų iki vietinių olandiškų valgių, – todėl tikrai rasite maisto, tinkančio jūsų skonio receptoriams.

Judėjimas AMS oro uoste

Kadangi Šipholo oro uoste yra tik vienas keleivių terminalas, po jį galima lengvai vaikščioti pėsčiomis.

Ką veikti AMS oro uoste

Nuo žaislų ir įrenginių iki sūrio ir šokoladų – Šipholo oro uoste kiekvieną kartą galėsite įsigyti ko nors naujo. Kodėl prieš skrydį nepalepinus savęs įdomia ir prabanga dovana? Jei jums patinka kosmetika, Amsterdamo oro uosto parduotuvėse galite rasti visus mėgstamiausius makiažo prekių ženklus. Be to, kadangi Amsterdamo oro uosto neapmuitintų prekių zonoje yra tiek daug parduotuvių, AMS yra puiki vieta išsirinkti unikalią ir neapmuitintą dovaną, skirtą namie laukiantiems draugams arba šeimos nariams.

Valiutos keitimas Šipholo oro uoste

Šipholo ABN AMRO užsienio valiutos keitykloje galima keisti 60 valiutų, todėl ji puikiai tinka bet kam, kas prieš keliaudamas į Amsterdamą nori gauti šiek tiek grynųjų. Ne mažesnė kaip 200 eurų suma keičiama nemokamai; keisdami mažesnę sumą turėsite sumokėti mažą mokestį, todėl geriau keisti didesnę sumą, jei planuojate viešėti ilgesnį laiką.

Amsterdamo oro uosto viešbučiai

Daug viešbučių įsikūrę trumpos „Uber“ kelionės atstumu nuo AMS oro uosto, tačiau nemažai Amsterdamo oro uosto viešbučių taip pat galima pasiekti pėsčiomis. Todėl galėsite ramiai išsimiegoti, net jei atvykstate visą naktį trunkančiu arba vėlyvu skrydžiu – nesvarbu, kuriuo dienos metu. Be to, daugelyje viešbučių įrengi verslo centrai, puikiai tinkantys keliaujantiems verslininkams.

Lankytinos vietos šalia Šipholo oro uosto

Jei Šipholo oro uoste laukiate jungiamojo skrydžio, čia galite daug ką nuveikti. Nuvykę į netoli esantį Amsterdamo miesto centrą galite apsilankyti toliau nurodytuose objektuose.

 • Anos Frank namai
 • Damo aikštė
 • Valstybinis muziejus
 • Karališkieji rūmai

Daugiau informacijos apie AMS žr. čia.

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.