Pereiti prie pagrindinio turinio
Uber
Uber

Amsterdamo Šipholo oro uostas (AMS)

Nesvarbu, ar keliaujate iš Šipholo į Amsterdamo miesto centrą, ar iš Amsterdamo miesto centro į Šipholą, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

Evert van de Beekstraat 202, 1118 CP Šipholas, Netherlands
+31 20-794-0800

Užsisakykite kelionę aplink pasaulį

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose.

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keleivio mokamos kainos pavyzdžiai yra tik preliminarūs ir neatspindi pokyčių dėl taikomų nuolaidų, vėlavimo dėl spūsčių bei kitų veiksnių. Gali būti taikomos fiksuotos kainos ir mažiausi mokesčiai. Faktinė kaina gali skirtis.

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • Black1-4

  Premium rides in luxury cars

 • Van1-7

  Spacious rides for groups up to 7

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę. Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Sekite programėlėje pateikiamus nurodymus.

Nurodymai, kaip pasiekti paėmimo vietas, pateikiami pačioje programėlėje. Be to, oro uoste gali būti tai nurodantys ženklai.

Susitikite su partneriu vairuotoju

Eikite į paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada gali būti prie artimiausio išėjimo. Jei nepavyksta rasti partnerio vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

„Wi-Fi“ AMS

Nemokamas „Wi-Fi“ pasiekiamas visose Amsterdamo oro uosto patalpų zonose. Prisijunkite prie Šipholo oro uosto tinklo ir 4 valandų gaukite prieigą. Praėjus 4 valandoms galėsite vėl prisijungti ir tęsti.

Automobilių statymas Šipholo oro uoste

Šipholo oro uoste daug automobilių statymo galimybių. P1 trumpo laikotarpio automobilių stovėjimo aikštelė skirta paimti ir išlaipinti keleivius, o P3 ilgo laikotarpio aikštelėje automobilius galima palikti ilgai.

Bagažo saugykla Šipholo oro uoste

Šipholo oro uosto bagažo saugykloje galite saugoti rankinį bei bagažo skyriuje vežamą bagažą iki 30 dienų. Šipholo oro uosto bagažo saugykla yra požeminėje dalyje, tarp 1 ir 2 atvykimo zonos, o paslauga apmokama pagal daiktų tipą, o ne svorį.

„Uber“ veikia Amsterdamo oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Šipholo oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Apytiksles kelionių kainas galite peržiūrėti „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje.

Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt.

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Galite būti išlaipinti daugiau nei 500 pasaulio oro uostų ir iš jų paimti.

„Uber“ yra puikus pasirinkimas atvykstantiems į Amsterdamo Šipholo oro uostą (AMS) ir iš jo išvykstantiems žmonėms. Šipholo oro uostas yra maždaug 20 minučių kelio atstumu nutolęs nuo Amsterdamo miesto centro. Šį atstumą gali lengvai įveikti keleiviai, keliaujantys bet kuria kryptimi, o dėl puikių AMS transporto jungčių, įskaitant traukinius, autobusus ir taksi, oro uostą gali nesunkiai pasiekti keleiviai iš kitų Nyderlandų regionų. Taip pat galima naudoti „Uber“ ir lengvai nuvykti ten, kur norite.

Šipholo oro uosto terminalai

Šipholo oro uoste yra vienas pagrindinis keleivių terminalas, padalytas į 3 aukštus. Apatiniame Šipholo oro uosto terminalo aukšte rasite atvykimo zoną ir restoranų, kavinių, prekybos centrą, taip pat galėsite pasinaudoti daugybe kitų teikiamų paslaugų, įskaitant bagažo saugojimo ir kirpyklos paslaugas. 2 aukšte įrengtos registracijos ir išvykimo zonos, o 3 aukšte – VIP poilsio kambariai. Toliau nurodytos kelios oro linijos, organizuojančios skrydžius iš AMS oro uosto.

 • Croatia
 • Delta
 • HOP!
 • Jet2.com
 • United

Šipholo oro uosto restoranai

Amsterdamo Šipholo oro uoste yra daug vietų, kuriose galima pavalgyti ir atsigerti: čia rasite platų greitojo maisto užkandinių, kavinių, restoranų ir barų pasirinkimą. Amsterdamo oro uosto restoranuose galite paragauti skonių iš kiekvieno žemyno – nuo Viduržemio jūros patiekalų iki vietinių olandiškų valgių, – todėl tikrai rasite maisto, tinkančio jūsų skonio receptoriams.

Judėjimas AMS oro uoste

Kadangi Šipholo oro uoste yra tik vienas keleivių terminalas, po jį galima lengvai vaikščioti pėsčiomis.

Ką veikti AMS oro uoste

Nuo žaislų ir įrenginių iki sūrio ir šokoladų – Šipholo oro uoste kiekvieną kartą galėsite įsigyti ko nors naujo. Kodėl prieš skrydį nepalepinus savęs įdomia ir prabanga dovana? Jei jums patinka kosmetika, Amsterdamo oro uosto parduotuvėse galite rasti visus mėgstamiausius makiažo prekių ženklus. Be to, kadangi Amsterdamo oro uosto neapmuitintų prekių zonoje yra tiek daug parduotuvių, AMS yra puiki vieta išsirinkti unikalią ir neapmuitintą dovaną, skirtą namie laukiantiems draugams arba šeimos nariams.

Valiutos keitimas Šipholo oro uoste

Šipholo ABN AMRO užsienio valiutos keitykloje galima keisti 60 valiutų, todėl ji puikiai tinka bet kam, kas prieš keliaudamas į Amsterdamą nori gauti šiek tiek grynųjų. Ne mažesnė kaip 200 eurų suma keičiama nemokamai; keisdami mažesnę sumą turėsite sumokėti mažą mokestį, todėl geriau keisti didesnę sumą, jei planuojate viešėti ilgesnį laiką.

Amsterdamo oro uosto viešbučiai

Daug viešbučių įsikūrę trumpos „Uber“ kelionės atstumu nuo AMS oro uosto, tačiau nemažai Amsterdamo oro uosto viešbučių taip pat galima pasiekti pėsčiomis. Todėl galėsite ramiai išsimiegoti, net jei atvykstate visą naktį trunkančiu arba vėlyvu skrydžiu – nesvarbu, kuriuo dienos metu. Be to, daugelyje viešbučių įrengi verslo centrai, puikiai tinkantys keliaujantiems verslininkams.

Lankytinos vietos šalia Šipholo oro uosto

Jei Šipholo oro uoste laukiate jungiamojo skrydžio, čia galite daug ką nuveikti. Nuvykę į netoli esantį Amsterdamo miesto centrą galite apsilankyti toliau nurodytuose objektuose.

 • Anos Frank namai
 • Damo aikštė
 • Valstybinis muziejus
 • Karališkieji rūmai

Daugiau informacijos apie AMS žr. čia.