דילוג לתוכן הראשי
Uber
Uber

נמל התעופה Heathrow (LHR)

לא משנה אם נוסעים מנמל התעופה Heathrow ללונדון או מלונדון אל נמל התעופה Heathrow, אפשר לסמוך על Uber שתביא אותך לשם.

Longford TW6, United Kingdom
+44 20-7360-1250

לבקש נסיעה מסביב לעולם

ליהנות מנסיעה בלחיצת כפתור ביותר מ-500 נמלי תעופה מרכזיים ברחבי העולם.

להתנייד כמו תושב המקום

למה לא לאפשר לאפליקציה ולנהג לדאוג לכל הפרטים ולהסיר מעצמך את הלחץ שמתלווה לניווט בעיר לא מוכרת?

להרגיש בבית עם Uber

אפשר ליהנות מהאפשרויות האהובות עליך, כולל מחיר ידוע מראש ותשלום ללא מזומן, גם אם הגעת למקום חדש.

מחירי דוגמה לנוסעים הם הערכות בלבד ולא משקפים שינויים בגין הנחות, פקקי תנועה או גורמים אחרים. תעריפים קבועים ועמלות מינימום עשויים לחול. המחירים בפועל עשויים להשתנות.

 • UberX1-4

  נסיעות יומיות במחירים נוחים

 • EXEC1-4

  נסיעות יומיות ברכבים יוקרתיים

יש לפתוח את האפליקציה כדי לבקש נסיעה

כשהכול מוכן לתזוזה, יש לפתוח את האפליקציה כדי לבקש נסיעה. ניתן לבחור את האפשרות שמתאימה לגודל הקבוצה ולצורכי אחסון המטען שלך.

יש לפעול לפי ההוראות באפליקציה

הוראות הגעה לנקודת האיסוף יופיעו ישירות באפליקציה. בנוסף, ייתכן שבנמל התעופה יהיה שילוט לאזור האיסוף.

מפגש עם הנהג

יש ללכת למקום האיסוף שהוקצה לך בהתאם להוראות באפליקציה. לתשומת ליבך, מקום זה לא תמיד יהיה ביציאה הקרובה ביותר אליך. אם לא ניתן למצוא את הנהג, אפשר ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

רשת WiFi בנמל התעופה Heathrow

רשת WiFi זמינה לשימוש בכל רחבי הטרמינל של נמל התעופה Heathrow. צריך פשוט לבחור את רשת ה-WiFi של נמל התעופה Heathrow ולפעול בהתאם להוראות על המסך. בנוסף, חיבורים מהירים יותר זמינים בתשלום לפי השימוש.

חניה בנמל התעופה Heathrow

בנמל התעופה Heatrhow יש אפשרויות חניה רבות, כולל חניה לטווח קצר, חניה לטווח ארוך, חניה לנסיעות עסקים וחניה לנסיעה בקרונית (Pod), כמו גם אפשרויות לשירותי החניה של הרכב.

אחסון מטען בנמל התעופה Heathrow

שירותים לאחסון מטען זמינים בכל טרמינל בנמל התעופה Heathrow. המחירים נקבעים בהתאם למשך זמן האחסון של המטען. אפשר לאחסן את הפריטים עד 90 ימים.

גם בנמל התעופה Heathrow אפשר ליהנות מהשירותים של Uber ולנסוע בנוחות ליעד שלך.

מקום האיסוף יופיע באפליקציית Uber לאחר בקשת הנסיעה.

גם אם מרחק הנסיעה לא כל כך ארוך, גורמים כמו זמן, עומס תנועה ומשתנים נוספים עשויים להשפיע על התעריפים של Uber לנסיעה לנמל התעופה Heathrow וממנו. בנוסף, עלויות החניה ומיסי נמל התעופה עשויים להתווסף למחיר הנסיעה הסופי.

זמן ההמתנה לאיסוף יכול להשתנות בהתאם לשעת היום, למספר הנהגים על הכביש ולגורמים אחרים. לאחר בקשת הנסיעה, ניתן לבדוק באפליקציה את זמן ההמתנה המשוער.

רוצה לקבל מידע על נהיגה עם Uber?

ממקומות מומלצים לאיסוף נוסעים ועד נסיעה בהתאם לחוקים ולתקנות, אנחנו מזמינים אותך לגלות איך ליהנות מנסיעות נוחות יותר לנמל התעופה וממנו.

עליך להגיע לנמל תעופה אחר?

אפשרויות הורדה ואיסוף זמינות ביותר מ-500 נמלי תעופה ברחבי העולם.

Uber היא הבחירה האידיאלית לנוסעים שנוחתים בנמל התעופה London Heathrow או ממריאים ממנו. נמל התעופה London Heathrow הוא נמל התעופה הממוקם במקום השני בעולם מבחינת עומס ומשרת את אזור לונדון רבתי, כמו גם את דרום אנגליה. נמל התעופה Heathrow ממוקם כ-25 קילומטרים (16 מיילים) ממערב למרכז לונדון, כך שאפשר לגשת אליו בקלות ברכב, בתחבורה ציבורית או בנסיעה עם Uber. הנסיעה בין נמל התעופה Heathrow למרכז לונדון אורכת כשעה, לכן נמל התעופה הוא בחירה מצוינת לכל מי שנוסע לבירת אנגליה או ממנה.

הטרמינלים של נמל התעופה Heathrow

נמל התעופה London Heathrow כולל ארבעה טרמינלים פעילים: טרמינלים 2,‏ 3,‏ 4 ו-5. טרמינלים 2 ו-3 ממוקמים בצד המזרחי של נמל התעופה Heathrow, טרמינל 4 בצד הדרומי וטרמינל 5 בצד המערבי. בין חברות התעופה הרבות שפועלות בנמל:

טרמינל 2

 • Aer Lingus
 • Singapore
 • United

טרמינל 3

 • British Airways
 • Delta
 • Emirates

טרמינל 4

 • Malaysia
 • Qatar

טרמינל 5

 • British Airways

אפשרויות אכילה בנמל התעופה Heathrow

נמל התעופה Heathrow מציע מבחר גדול של יותר מ-30 מסעדות, בתי קפה וברים, כך שאם רוצים להשביע את הרעב לפני טיסה או אחרי נחיתה, יש מגוון גדול של מסעדות שאפשר לבחור מתוכן.

להגיע ממקום למקום בנמל התעופה LHR

קל להתנייד בין הטרמינלים בנמל התעופה London Heathrow. טרמינלים 2 ו-3 נמצאים במרחק הליכה זה מזה. בנוסף, שאטלים מחברים את טרמינלים 4 ו-5. כמו כן, אפשר להשתמש ברכבת Heathrow Express כדי לנסוע מטרמינל 5 לטרמינלים 2 ו-3 ואפילו להמשיך לנסוע איתה למרכז לונדון.

מה לעשות בנמל התעופה LHR

לא משנה אם מחפשים בגדי מעצבים או שעוני יוקרה, החנויות בנמל התעופה Heathrow מציעות מגוון רחב של מוצרים. נוסעים שרוצים לקנות מזכרת לחברים או לבני משפחה יכולים לשוטט בין חנויות הדיוטי-פרי הרבות בנמל התעופה Heathrow. חנויות הטיולים בנמל התעופה יעזרו לך להתכונן כראוי לטיסה. בנוסף, אפשר למצוא מספר טרקליני יוקרה ופרימיום בנמל התעופה, כולל טרקלין No1 וטרקלין Club Aspire שממוקמים בטרמינל 3.

שירותי רחצה בנמל התעופה Heathrow

הטרקלינים בנמל התעופה Heathrow מציעים מספר מתקני רחצה, ביניהם טרקלין Plaza Premium, טרקלין No1 וטרקלין וספא Club Aspire.

בנוסף, ייתכן שהטרקלינים של חברות התעופה עצמן מציעים מתקני רחצה.

בתי מלון בקרבת נמל התעופה Heatrow

כ-20 בתי מלון נמצאים בסביבה הקרובה של נמל התעופה Heathrow, לכן הם הבחירה המושלמת לנוסעים שיש להם עצירת ביניים או לנוסעים שנוחתים לפנות בוקר. מעבר לכך, מרכז לונדון נמצא במרחק נסיעה קצרה בלבד, כך שיש מגוון גדול של אפשרויות לינה חסכוניות ויוקרתיות שאפשר לבחור מתוכו.

מוקדי עניין בקרבת נמל התעופה Heathrow

אם יש לך מספיק זמן במהלך עצירת ביניים, באפשרותך לנסוע למרכז לונדון. כמו כן, יש הרבה אפשרויות שכדאי לבקר בהן בסביבה הקרובה של נמל התעופה LHR, כולל:

 • Ham House
 • Legoland Windsor Resort
 • London Motor Museum
 • Royal Botanic Gardens, Kew
 • טירת וינדזור

אפשר למצוא מידע נוסף על נמל התעופה LHR כאן.

פייסבוק
טוויטר