דילוג לתוכן הראשי

נמל התעופה Heathrow (LHR)

לא משנה אם נוסעים מנמל התעופה Heathrow ללונדון או מלונדון אל נמל התעופה Heathrow, אפשר לסמוך על Uber שתביא אותך לשם.

Longford TW6, United Kingdom
+44 20-7360-1250

לנסוע בדרך חכמה יותר

לבקש נסיעה מסביב לעולם

ליהנות מנסיעה בלחיצת כפתור ביותר מ-500 נמלי תעופה מרכזיים ברחבי העולם.

להתנייד כמו תושב המקום

למה לא לאפשר לאפליקציה ולנהג לדאוג לכל הפרטים ולהסיר מעצמך את הלחץ שמתלווה לניווט בעיר לא מוכרת?

להרגיש בבית עם Uber

אפשר ליהנות מהאפשרויות האהובות עליך, כולל מחיר ידוע מראש ותשלום ללא מזומן, גם אם הגעת למקום חדש.

דרכים לנסוע עם Uber באזור

 • UberX

  1-3

  נסיעות יומיות במחירים נוחים

 • Uber Comfort

  1-3

  New, spacious cars and top-rated drivers

 • EXEC

  1-3

  נסיעות יומיות ברכבים יוקרתיים

 • UberXL

  1-5

  נסיעות במחיר נוח לקבוצות של עד 6 נוסעים

 • Lux

  1-3

  היוקרה והסטייל המושלמים

1/5

איך לבקש נסיעת Uber מנמל התעופה

יש לפתוח את האפליקציה כדי לבקש נסיעה

כשהכול מוכן לתזוזה, יש לפתוח את האפליקציה כדי לבקש נסיעה. ניתן לבחור את האפשרות שמתאימה לגודל הקבוצה ולצורכי אחסון המטען שלך.

יש לעקוב אחר ההוראות באפליקציה

הוראות הגעה לנקודת האיסוף יופיעו ישירות באפליקציה. בנוסף, ייתכן שבנמל התעופה יהיה שילוט לאזור האיסוף.

מפגש עם הנהג

יש ללכת למקום האיסוף שהוקצה לך בהתאם להוראות באפליקציה. לתשומת ליבך, מקום זה לא תמיד יהיה ביציאה הקרובה ביותר אליך. אם לא ניתן למצוא את הנהג, אפשר ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

טיפים לנמל התעופה Heathrow

רשת WiFi בנמל התעופה Heathrow

רשת WiFi זמינה לשימוש בכל רחבי הטרמינל של נמל התעופה Heathrow. צריך פשוט לבחור את רשת ה-WiFi של נמל התעופה Heathrow ולפעול בהתאם להוראות על המסך. בנוסף, חיבורים מהירים יותר זמינים בתשלום לפי השימוש.

חניה בנמל התעופה Heathrow

בנמל התעופה Heatrhow יש אפשרויות חניה רבות, כולל חניה לטווח קצר, חניה לטווח ארוך, חניה לנסיעות עסקים וחניה לנסיעה בקרונית (Pod), כמו גם אפשרויות לשירותי החניה של הרכב.

אחסון מטען בנמל התעופה Heathrow

שירותים לאחסון מטען זמינים בכל טרמינל בנמל התעופה Heathrow. המחירים נקבעים בהתאם למשך זמן האחסון של המטען. אפשר לאחסן את הפריטים עד 90 ימים.

שאלות נפוצות של נוסעים

 • גם בנמל התעופה Heathrow אפשר ליהנות מהשירותים של Uber ולנסוע בנוחות ליעד שלך.

 • מקום האיסוף יופיע באפליקציית Uber לאחר בקשת הנסיעה.

 • גם אם מרחק הנסיעה לא כל כך ארוך, גורמים כמו זמן, עומס תנועה ומשתנים נוספים עשויים להשפיע על התעריפים של Uber לנסיעה לנמל התעופה Heathrow וממנו. בנוסף, עלויות החניה ומיסי נמל התעופה עשויים להתווסף למחיר הנסיעה הסופי.

 • זמן ההמתנה לאיסוף יכול להשתנות בהתאם לשעת היום, למספר הנהגים על הכביש ולגורמים אחרים. לאחר בקשת הנסיעה, ניתן לבדוק באפליקציה את זמן ההמתנה המשוער.

מידע נוסף

רוצה לקבל מידע על נהיגה עם Uber?

ממקומות מומלצים לאיסוף נוסעים ועד נסיעה בהתאם לחוקים ולתקנות, אנחנו מזמינים אותך לגלות איך ליהנות מנסיעות נוחות יותר לנמל התעופה וממנו.

עליך להגיע לנמל תעופה אחר?

אפשרויות הורדה ואיסוף זמינות ביותר מ-600 נמלי תעופה ברחבי העולם.

הטרמינלים בנמל התעופה London Heathrow: מידע למבקרים

Uber היא הבחירה האידיאלית לנוסעים שנוחתים בנמל התעופה London Heathrow או ממריאים ממנו. נמל התעופה London Heathrow הוא נמל התעופה הממוקם במקום השני בעולם מבחינת עומס ומשרת את אזור לונדון רבתי, כמו גם את דרום אנגליה. נמל התעופה Heathrow ממוקם כ-25 קילומטרים (16 מיילים) ממערב למרכז לונדון, כך שאפשר לגשת אליו בקלות ברכב, בתחבורה ציבורית או בנסיעה עם Uber. הנסיעה בין נמל התעופה Heathrow למרכז לונדון אורכת כשעה, לכן נמל התעופה הוא בחירה מצוינת לכל מי שנוסע לבירת אנגליה או ממנה.

הטרמינלים של נמל התעופה Heathrow

נמל התעופה London Heathrow כולל ארבעה טרמינלים פעילים: טרמינלים 2,‏ 3,‏ 4 ו-5. טרמינלים 2 ו-3 ממוקמים בצד המזרחי של נמל התעופה Heathrow, טרמינל 4 בצד הדרומי וטרמינל 5 בצד המערבי. בין חברות התעופה הרבות שפועלות בנמל:

טרמינל 2

 • Aer Lingus
 • Singapore
 • United

טרמינל 3

 • British Airways
 • Delta
 • Emirates

טרמינל 4

 • Malaysia
 • Qatar

טרמינל 5

 • British Airways

אפשרויות אכילה בנמל התעופה Heathrow

נמל התעופה Heathrow מציע מבחר גדול של יותר מ-30 מסעדות, בתי קפה וברים, כך שאם רוצים להשביע את הרעב לפני טיסה או אחרי נחיתה, יש מגוון גדול של מסעדות שאפשר לבחור מתוכן.

להגיע ממקום למקום בנמל התעופה LHR

קל להתנייד בין הטרמינלים בנמל התעופה London Heathrow. טרמינלים 2 ו-3 נמצאים במרחק הליכה זה מזה. בנוסף, שאטלים מחברים את טרמינלים 4 ו-5. כמו כן, אפשר להשתמש ברכבת Heathrow Express כדי לנסוע מטרמינל 5 לטרמינלים 2 ו-3 ואפילו להמשיך לנסוע איתה למרכז לונדון.

מה לעשות בנמל התעופה LHR

לא משנה אם מחפשים בגדי מעצבים או שעוני יוקרה, החנויות בנמל התעופה Heathrow מציעות מגוון רחב של מוצרים. נוסעים שרוצים לקנות מזכרת לחברים או לבני משפחה יכולים לשוטט בין חנויות הדיוטי-פרי הרבות בנמל התעופה Heathrow. חנויות הטיולים בנמל התעופה יעזרו לך להתכונן כראוי לטיסה. בנוסף, אפשר למצוא מספר טרקליני יוקרה ופרימיום בנמל התעופה, כולל טרקלין No1 וטרקלין Club Aspire שממוקמים בטרמינל 3.

שירותי רחצה בנמל התעופה Heathrow

הטרקלינים בנמל התעופה Heathrow מציעים מספר מתקני רחצה, ביניהם טרקלין Plaza Premium, טרקלין No1 וטרקלין וספא Club Aspire.

בנוסף, ייתכן שהטרקלינים של חברות התעופה עצמן מציעים מתקני רחצה.

בתי מלון בקרבת נמל התעופה Heatrow

כ-20 בתי מלון נמצאים בסביבה הקרובה של נמל התעופה Heathrow, לכן הם הבחירה המושלמת לנוסעים שיש להם עצירת ביניים או לנוסעים שנוחתים לפנות בוקר. מעבר לכך, מרכז לונדון נמצא במרחק נסיעה קצרה בלבד, כך שיש מגוון גדול של אפשרויות לינה חסכוניות ויוקרתיות שאפשר לבחור מתוכו.

מוקדי עניין בקרבת נמל התעופה Heathrow

אם יש לך מספיק זמן במהלך עצירת ביניים, באפשרותך לנסוע למרכז לונדון. כמו כן, יש הרבה אפשרויות שכדאי לבקר בהן בסביבה הקרובה של נמל התעופה LHR, כולל:

 • Ham House
 • Legoland Windsor Resort
 • London Motor Museum
 • Royal Botanic Gardens, Kew
 • טירת וינדזור

אפשר למצוא מידע נוסף על נמל התעופה LHR כאן.

פייסבוק
טוויטר

דף זה כולל מידע מאתרי אינטרנט של גורמי צד שלישי שאינם תחת פיקוחה של Uber והוא עשוי להשתנות או להתעדכן מעת לעת. כל המידע שנכלל בדף זה ואינו קשור באופן ישיר ל-Uber או לפעולות שלה, משמש למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין להסתמך עליו או לפרשו כאחריות מכל סוג שהיא, לא באופן מפורש ולא באופן משתמע, לגבי המידע הנכלל בזאת. חלק מהדרישות והאפשרויות משתנות בהתאם למדינה, לאזור ולעיר. מבצע ההנחה תקף למשתמשים חדשים בלבד. לא ניתן לשלב את המבצע עם הצעות אחרות והוא לא חל על טיפים. זמינות מוגבלת. ההצעה והתנאים כפופים לשינוי.