דילוג לתוכן הראשי

נמל התעופה Heathrow (lhr)

מחפשים חלופה לשאטל או למונית נמל התעופה Heathrow המסורתית? לא משנה אם נוסעים מנמל התעופה הית'רו ללונדון או מלונדון לנמל התעופה הית'רו, אפשר להגיע ליעד עם אפליקציית Uber שאותה אתה כבר מכיר. אפשר להזמין נסיעה אל LHR וממנו בהקשה על לחצן.

Longford TW6, United Kingdom
+44 20-7360-1250

נסיעות חכמות יותר

להזמין נסיעות ברחבי העולם

הקליקו לקבלת הסעות ממעל ל-500 נמלי תעופה מרכזיים.

להתנייד כמו מקומי

לתת לאפליקציה ולנהג לדאוג לפרטים הקטנים, ולהסיר כל דאגה מהצורך לנווט בעיר החדשה.

להרגיש בבית עם Uber

ליהנות מפיצ'רים אהובים, מחירים קבועים מראש ותשלום ללא מזומן, גם בעיר חדשה.

דרכים לנסוע עם Uber באזור

 • Uber Pet

  1-3

  Affordable rides for you and your pet

 • EXEC

  1-4

  נסיעות יומיות ברכבים יוקרתיים

 • Lux

  1-4

  היוקרה והסטייל המושלמים

 • ירוק

  1-4

  נסיעות בנות קיימה ברכבים חשמליים

 • Uber Comfort

  1-4

  New, spacious cars and top-rated drivers

 • UberXL

  1-6

  נסיעות במחיר נוח לקבוצות של עד 6 נוסעים

 • UberX

  1-4

  נסיעות חסכוניות יומיומיות

1/7

איסוף מהכתובת נמל התעופה Heathrow (LHR)

כדי להזמין נסיעה, יש לפתוח את האפליקציה

כשאתה מוכן לתזוזה, אפשר לפתוח את אפליקציית Uber ולהזמין נסיעה ליעד שלך. ניתן לבחור את אפשרות התחבורה לנמל התעופה LHR שמתאימה לגודל הקבוצה ולצורכי אחסון המטען שלך.

יש לעקוב אחר ההוראות באפליקציה

יישלחו אליך הוראות לגבי נקודות האיסוף נמל התעופה Heathrow ישירות באפליקציה. מקומות האיסוף עשויים להשתנות בהתאם לטרמינל. בנוסף, ייתכן ששילוט על איסוף של שיתוף נסיעות יהיה זמין ב-נמל התעופה Heathrow.

מפגש עם הנהג

יש ללכת למקום האיסוף של LHR שהוקצה לך בהתאם להוראות באפליקציה. לתשומת לבך: מיקום זה לא יהיה תמיד ביציאה הקרובה ביותר אליך. שם הנהג, מספר לוחית הרישוי וצבע הרכב יופיעו באפליקציה. יש לאמת שזו הנסיעה שלך לפני הכניסה לרכב. אם אינך מוצא את הנהג, יש ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

טיפים לנמל התעופה Heathrow

רשת WiFi בנמל התעופה Heathrow

רשת WiFi זמינה לשימוש בכל רחבי הטרמינל של נמל התעופה Heathrow. צריך פשוט לבחור את רשת ה-WiFi של נמל התעופה Heathrow ולפעול בהתאם להוראות על המסך. בנוסף, חיבורים מהירים יותר זמינים בתשלום לפי השימוש.

חניה בנמל התעופה Heathrow

בנמל התעופה Heatrhow יש אפשרויות חניה רבות, כולל חניה לטווח קצר, חניה לטווח ארוך, חניה לנסיעות עסקים וחניה לנסיעה בקרונית (Pod), כמו גם אפשרויות לשירותי החניה של הרכב.

אחסון מטען בנמל התעופה Heathrow

שירותים לאחסון מטען זמינים בכל טרמינל בנמל התעופה Heathrow. המחירים נקבעים בהתאם למשך זמן האחסון של המטען. אפשר לאחסן את הפריטים עד 90 ימים.

שאלות נפוצות של נוסעים

 • גם בנמל התעופה Heathrow אפשר ליהנות מהשירותים של Uber ולנסוע בנוחות ליעד שלך.

 • מקום האיסוף יופיע באפליקציית Uber לאחר בקשת הנסיעה.

 • גם אם מרחק הנסיעה לא כל כך ארוך, גורמים כמו זמן, עומס תנועה ומשתנים נוספים עשויים להשפיע על התעריפים של Uber לנסיעה לנמל התעופה Heathrow וממנו. בנוסף, עלויות החניה ומיסי נמל התעופה עשויים להתווסף למחיר הנסיעה הסופי.

 • זמן ההמתנה לאיסוף יכול להשתנות בהתאם לשעת היום, למספר הנהגים על הכביש ולגורמים אחרים. לאחר בקשת הנסיעה, ניתן לבדוק באפליקציה את זמן ההמתנה המשוער.

מידע נוסף

רוצה לקבל מידע על נהיגה עם Uber?

ממקומות מומלצים לאיסוף נוסעים ועד נסיעה בהתאם לחוקים ולתקנות, אנחנו מזמינים אותך לגלות איך ליהנות מנסיעות נוחות יותר לנמל התעופה וממנו.

עליך להגיע לנמל תעופה אחר?

אפשרויות הורדה ואיסוף זמינות ביותר מ-600 נמלי תעופה ברחבי העולם.

הטרמינלים בנמל התעופה London Heathrow: מידע למבקרים

Uber היא הבחירה האידיאלית לנוסעים שנוחתים בנמל התעופה London Heathrow או ממריאים ממנו. נמל התעופה London Heathrow הוא נמל התעופה הממוקם במקום השני בעולם מבחינת עומס ומשרת את אזור לונדון רבתי, כמו גם את דרום אנגליה. נמל התעופה Heathrow ממוקם כ-25 קילומטרים (16 מיילים) ממערב למרכז לונדון, כך שאפשר לגשת אליו בקלות ברכב, בתחבורה ציבורית או בנסיעה עם Uber. הנסיעה בין נמל התעופה Heathrow למרכז לונדון אורכת כשעה, לכן נמל התעופה הוא בחירה מצוינת לכל מי שנוסע לבירת אנגליה או ממנה.

הטרמינלים של נמל התעופה Heathrow

נמל התעופה London Heathrow כולל ארבעה טרמינלים פעילים: טרמינלים 2,‏ 3,‏ 4 ו-5. טרמינלים 2 ו-3 ממוקמים בצד המזרחי של נמל התעופה Heathrow, טרמינל 4 בצד הדרומי וטרמינל 5 בצד המערבי. בין חברות התעופה הרבות שפועלות בנמל:

טרמינל 2

 • Aer Lingus
 • Singapore
 • United

טרמינל 3

 • British Airways
 • Delta
 • Emirates

טרמינל 4

 • Malaysia
 • Qatar

טרמינל 5

 • British Airways

אפשרויות אכילה בנמל התעופה Heathrow

נמל התעופה Heathrow מציע מבחר גדול של יותר מ-30 מסעדות, בתי קפה וברים, כך שאם רוצים להשביע את הרעב לפני טיסה או אחרי נחיתה, יש מגוון גדול של מסעדות שאפשר לבחור מתוכן.

להגיע ממקום למקום בנמל התעופה LHR

קל להתנייד בין הטרמינלים בנמל התעופה London Heathrow. טרמינלים 2 ו-3 נמצאים במרחק הליכה זה מזה. בנוסף, שאטלים מחברים את טרמינלים 4 ו-5. כמו כן, אפשר להשתמש ברכבת Heathrow Express כדי לנסוע מטרמינל 5 לטרמינלים 2 ו-3 ואפילו להמשיך לנסוע איתה למרכז לונדון.

מה לעשות בנמל התעופה LHR

לא משנה אם מחפשים בגדי מעצבים או שעוני יוקרה, החנויות בנמל התעופה Heathrow מציעות מגוון רחב של מוצרים. נוסעים שרוצים לקנות מזכרת לחברים או לבני משפחה יכולים לשוטט בין חנויות הדיוטי-פרי הרבות בנמל התעופה Heathrow. חנויות הטיולים בנמל התעופה יעזרו לך להתכונן כראוי לטיסה. בנוסף, אפשר למצוא מספר טרקליני יוקרה ופרימיום בנמל התעופה, כולל טרקלין No1 וטרקלין Club Aspire שממוקמים בטרמינל 3.

שירותי רחצה בנמל התעופה Heathrow

הטרקלינים בנמל התעופה Heathrow מציעים מספר מתקני רחצה, ביניהם טרקלין Plaza Premium, טרקלין No1 וטרקלין וספא Club Aspire.

בנוסף, ייתכן שהטרקלינים של חברות התעופה עצמן מציעים מתקני רחצה.

בתי מלון בקרבת נמל התעופה Heatrow

כ-20 בתי מלון נמצאים בסביבה הקרובה של נמל התעופה Heathrow, לכן הם הבחירה המושלמת לנוסעים שיש להם עצירת ביניים או לנוסעים שנוחתים לפנות בוקר. מעבר לכך, מרכז לונדון נמצא במרחק נסיעה קצרה בלבד, כך שיש מגוון גדול של אפשרויות לינה חסכוניות ויוקרתיות שאפשר לבחור מתוכו.

מוקדי עניין בקרבת נמל התעופה Heathrow

אם יש לך מספיק זמן במהלך עצירת ביניים, באפשרותך לנסוע למרכז לונדון. כמו כן, יש הרבה אפשרויות שכדאי לבקר בהן בסביבה הקרובה של נמל התעופה LHR, כולל:

 • Ham House
 • Legoland Windsor Resort
 • London Motor Museum
 • Royal Botanic Gardens, Kew
 • טירת וינדזור

אפשר למצוא מידע נוסף על נמל התעופה LHR כאן.

פייסבוק
טוויטר

דף זה כולל מידע מאתרי אינטרנט של גורמי צד שלישי שאינם תחת פיקוחה של Uber והוא עשוי להשתנות או להתעדכן מעת לעת. כל המידע שנכלל בדף זה ואינו קשור באופן ישיר ל-Uber או לפעולות שלה, משמש למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין להסתמך עליו או לפרשו כאחריות מכל סוג שהיא, לא באופן מפורש ולא באופן משתמע, לגבי המידע הנכלל בזאת. חלק מהדרישות והאפשרויות משתנות בהתאם למדינה, לאזור ולעיר. מבצע ההנחה תקף למשתמשים חדשים בלבד. לא ניתן לשלב את המבצע עם הצעות אחרות והוא לא חל על טיפים. זמינות מוגבלת. ההצעה והתנאים כפופים לשינוי.