דילוג לתוכן הראשי

נמל התעופה הבינלאומי Indira Gandhi (DEL)

לא משנה אם נוסעים מנמל התעופה של דלהי אל האתר Qutub Minar או מהמונומנט India Gate לנמל התעופה של דלהי, אפשר לסמוך על Uber שתביא אותך ליעד.

H34X+FX Delhi, India
+91 124-337-6000

לנסוע בדרך חכמה יותר

לבקש נסיעה מסביב לעולם

ליהנות מנסיעה בלחיצת כפתור ביותר מ-500 נמלי תעופה מרכזיים ברחבי העולם.

להתנייד כמו תושב המקום

למה לא לאפשר לאפליקציה ולנהג לדאוג לכל הפרטים ולהסיר מעצמך את הלחץ שמתלווה לניווט בעיר לא מוכרת?

להרגיש בבית עם Uber

אפשר ליהנות מהאפשרויות האהובות עליך, כולל מחיר ידוע מראש ותשלום ללא מזומן, גם אם הגעת למקום חדש.

דרכים לנסוע עם Uber באזור

 • INTERCITY

  1-4

  Outstation rides in comfortable sedans

 • XL Intercity

  1-6

  Affordable outstation rides for groups up to 6

1/2

איך לבקש נסיעה מנמל התעופה DEL

לגלות מהו מקום האיסוף שלך

בנמל התעופה של דלהי, נקודת האיסוף נקבעת לפי הטרמינל שבחרת. בבחירה בטרמינל 1 או 3, עליך ללכת אל אזור האיסוף הייעודי של Uber. בבחירה בטרמינל 2, הנהג יפגוש אותך בנקודת האיסוף שנבחרה.

בדיקת הפרטים באפליקציה

לאחר בקשת הנסיעה, יש לפעול בהתאם להנחיות באפליקציה כדי להגיע לנקודת האיסוף.

טרמינל 1: יש ללכת לאזור האיסוף של Uber באזור החניה.

טרמינל 2: יש לפעול לפי ההוראות באפליקציה כדי להגיע לנקודת האיסוף שנבחרה.

טרמינל 3: יש ללכת לאזור האיסוף של Uber בקומת הקרקע של חניון T3, מול שערי הטיסות הנכנסות 1 ו-2.

מפגש עם הנהג

הנהג יפגוש אותך בנקודת האיסוף שמוצגת באפליקציה. אם לא ניתן למצוא את הנהג, אפשר ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

מפה של נמל התעופה נמל התעופה של דלהי

נמל התעופה Indira Gandhi משרת 80 חברות תעופה בשני טרמינלים מרכזיים: טרמינל 1 וטרמינל 3. טרמינל 1 כולל ארבעה אגפים: טרמינל 1A, טרמינל 1B, טרמינל 1C וטרמינל 1D. כל חברות התעופה הבינלאומיות פועלות בטרמינל 3.

שאלות נפוצות של נוסעים

 • כן. יש ללחוץ כאן להצגת רשימה של נמלי תעופה ברחבי העולם שבהם ניתן לבקש נסיעה עם Uber.

 • העלות של נסיעה עם Uber לנמל התעופה DEL (או ממנו) תלויה בגורמים שכוללים את סוג הנסיעה המבוקש, הערכת המרחק והזמן של הנסיעה, האגרות והביקוש באותו זמן לנסיעות.

  אפשר לראות את הערכת המחיר לפני בקשת הנסיעה על ידי הזנה של נקודת האיסוף והיעד במעריך המחיר של Uber למעלה. לאחר מכן, בעת בקשת הנסיעה, יופיע באפליקציה המחיר בפועל על בסיס הגורמים הנכונים לאותו זמן.

 • מקומות האיסוף עשויים להיקבע בהתאם לסוג הנסיעה המבוקשת ולגודל נמל התעופה. יש לפעול בהתאם להוראות באפליקציה כדי לפגוש את הנהג. אפשר גם לחפש שילוט לעבר האזורים הייעודיים לשיתוף נסיעות בנמל התעופה.

  אם לא ניתן למצוא את הנהג, אפשר ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

מידע נוסף

עליך להגיע לנמל תעופה אחר?

אפשרויות הורדה ואיסוף זמינות ביותר מ-600 נמלי תעופה ברחבי העולם.

מידע למבקרים בנמל התעופה של דלהי

נמל התעופה הבינלאומי Indira Gandhi הוא נמל התעופה שממוקם במקום העשירי מבחינת עומס בעולם על בסיס תנועת הנוסעים. הוא משרת מעל 65 מיליון נוספים מדי שנה. נמל התעופה ממוקם כ-16 קילומטר (כ-10 מייל) ממרכז ניו דלהי, מרחק של 16 דקות נסיעה בתנאי כביש ותנועה אידיאליים.

הטרמינלים בנמל התעופה של דלהי

נמל התעופה DEL מורכב משלושה טרמינלים לנוסעים: טרמינל 1, טרמינל 2 וטרמינל 3 הטרקלינים בנמל התעופה DEL פרוסים ברחבי נמל התעופה. אפשר לתכנן את הנסיעה באמצעות הפרטים שבהמשך.

טרמינל 1 בנמל התעופה DEL

 • IndiGo
 • SpiceJet

טרמינל 2 בנמל התעופה DEL

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet

טרמינל 3 (הבינלאומי) בנמל התעופה DEL

הטיסות הבינלאומיות בנמל התעופה ניו דלהי מתבצעות מטרמינל 3. נמל התעופה DEL מציע טיסות ישירות ליותר מ-70 יעדים בינלאומיים עם חברות תעופה שכוללות את American, ‏British Airways ו-Emirates. הטרקלינים של נמל התעופה Indira Gandhi ממוקמים בחמישה אזורים בתוך טרמינל 3.

אפשרויות אכילה בנמל התעופה של דלהי

נמל התעופה הבינלאומי Indira Gandhi מציע מבחר גדול של אפשרויות אכילה בכל הטרמינלים. הנוסעים יכולים ליהנות מיותר מ-80 אפשרויות אכילה ולבחור מתוך המגוון הגדול שכולל בתי קפה, מסעדות אוכל מהיר וחנויות שמוכרות חטיפים לדרך. נוסעים שרוצים ליהנות מארוחה עם שירות לשולחן מוזמנים לאכול באחת מהמסעדות של נמל התעופה DEL.

להגיע ממקום למקום בנמל התעופה של דלהי

השאטל החינמי של נמל התעופה של ניו דלהי מחבר בין טרמינל 1 וטרמינל 3 מדי 20 דקות. נוסעים שעוברים בין חברות תעופה בכל אחד מהטרמינלים צריכים להגיע לדלפק ההעברה בין הטרמינלים (ליד עמוד 10 בטרמינל 3 ומתחת לגשר העילי בטרמינל 1). טרמינל 2 וטרמינל 3 קרובים זה לזה, כשמרחק ההליכה ביניהם הוא כחמש דקות.

מה לעשות בנמל התעופה של דלהי

נמל התעופה DEL מציע הרבה פעילויות ואטרקציות זמינות לנוסעים, כולל אתרי ספא באזור הטיסות היוצאות של טרמינל 3 ובאזור הטיסות היוצאות של טרמינל 1. בנוסף, מספר החנויות הגדול בנמל התעופה של ניו דלהי כולל חנויות למוצרי חשמל, מתנות, סוכריות ותכשיטים. הנוסעים מוזמנים ליהנות מסימולטור טיסה שממוקם באזור הטיסות היוצאות הבינלאומיות של טרמינל 3 ולנסות להטיס מטוס בואינג 737.

המרת מטבע בנמל התעופה של דלהי

אפשר למצוא את דלפקי המרת המטבע של נמל התעופה של ניו דלהי באזור הטיסות הבינלאומיות הנכנסות והיוצאות של טרמינל 3, באזור טיסות הפנים הנכנסות והיוצאות של טרמינל 3 ובאזור הטיסות היוצאות של טרמינל 1.

בתי מלון בסביבת נמל התעופה של דלהי

לא משנה אם יש לך עצירת ביניים, עיכוב בטיסת לילה או שיש לך צורך במקום ללון בו ליד נמל התעופה DEL, יש יותר מ-40 בתי מלון ואפשרויות לינה בסביבה.

מוקדי עניין בקרבת נמל התעופה של דלהי

 • קבר הומאיון
 • קארי באולי
 • המצודה האדומה
 • Sunder Nursery

אפשר למצוא מידע נוסף על נמל התעופה DEL כאן.

פייסבוק
Instagram
טוויטר

דף זה כולל מידע מאתרי אינטרנט של גורמי צד שלישי שאינם תחת פיקוחה של Uber והוא עשוי להשתנות או להתעדכן מעת לעת. כל המידע שנכלל בדף זה ואינו קשור באופן ישיר ל-Uber או לפעולות שלה, משמש למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין להסתמך עליו או לפרשו כאחריות מכל סוג שהיא, לא באופן מפורש ולא באופן משתמע, לגבי המידע הנכלל בזאת. חלק מהדרישות והאפשרויות משתנות בהתאם למדינה, לאזור ולעיר. מבצע ההנחה תקף למשתמשים חדשים בלבד. לא ניתן לשלב את המבצע עם הצעות אחרות והוא לא חל על טיפים. זמינות מוגבלת. ההצעה והתנאים כפופים לשינוי.