דילוג לתוכן הראשי
Uber
Uber

נמל התעופה הבינלאומי Chhatrapati Shivaji (BOM)

Whether you’re going from Mumbai Airport to the Gateway of India or from Navi Mumbai to Mumbai Airport, count on Uber to get you there.

3VQ8+R6 Mumbai, Maharashtra, India
+91 22-6685-1010

לנסוע בדרך חכמה יותר

לבקש נסיעה מסביב לעולם

ליהנות מנסיעה בלחיצת כפתור ביותר מ-500 נמלי תעופה מרכזיים ברחבי העולם.

להתנייד כמו תושב המקום

למה לא לאפשר לאפליקציה ולנהג לדאוג לכל הפרטים ולהסיר מעצמך את הלחץ שמתלווה לניווט בעיר לא מוכרת?

להרגיש בבית עם Uber

אפשר ליהנות מהאפשרויות האהובות עליך, כולל מחיר ידוע מראש ותשלום ללא מזומן, גם אם הגעת למקום חדש.

מעריך המחיר של Uber

מחירי דוגמה לנוסעים הם הערכות בלבד ולא משקפים שינויים בגין הנחות, פקקי תנועה או גורמים אחרים. תעריפים קבועים ועמלות מינימום עשויים לחול. המחירים בפועל עשויים להשתנות.

אפשרויות נסיעה

 • Premier Executive1-4

  Especially Designed for Corporate Travel

 • Go Executive1-4

  Especially designed for Corporate Travel

 • בינעירוני1-4

  Compact cars, outstation rides

 • INTERCITY1-4

  Comfortable sedans, outstation rides

 • XL Intercity1-6

  Comfortable SUVs, outstation rides

איך לבקש נסיעה מנמל התעופה של מומבאי

יש לבקש נסיעה כשהכול מוכן ליציאה לטרמינל

ולבחור אפשרות נסיעה שמתאימה לגודל הקבוצה ולצורכי אחסון המטען שלך.

בדיקת הפרטים באפליקציה

לאחר בקשת הנסיעה, יש לפעול בהתאם להנחיות באפליקציה.

מפגש עם הנהג

יש לפגוש את הנהג בחניון P7 מערב בטרמינל 2 ובכל נקודות האיסוף לרכבים בטרמינל 1.

מפה של נמל התעופה נמל התעופה של מומבאי

בנמל התעופה הבינלאומי Chhatrapati Shivaji יש שני טרמינלים מרכזיים לנוסעים. טרמינל 1 משרת טיסות פנים בלבד ואילו טרמינל 2 משרת טיסות פנים וטיסות בינלאומיות.

שאלות נפוצות של נוסעים

כן. יש ללחוץ כאן להצגת רשימה של נמלי תעופה ברחבי העולם שבהם ניתן לבקש נסיעה עם Uber.

העלות של נסיעה עם Uber לנמל התעופה BOM (או ממנו) תלויה במספר גורמים, כגון סוג הנסיעה המבוקש, הערכת המרחק והזמן של הנסיעה, האגרות והביקוש באותו זמן לנסיעות.

אפשר לראות את הערכת המחיר לפני בקשת הנסיעה על ידי הזנה של נקודת האיסוף והיעד במעריך המחיר של Uber למעלה. לאחר מכן, בעת בקשת הנסיעה, יופיע באפליקציה המחיר בפועל על בסיס הגורמים הנכונים לאותו זמן.

מקומות האיסוף עשויים להיקבע בהתאם לסוג הנסיעה המבוקשת ולגודל נמל התעופה. יש לפעול בהתאם להוראות באפליקציה למפגש עם הנהג. אפשר גם לחפש שילוט לעבר האזורים הייעודיים לשיתוף נסיעות בנמל התעופה.

אם לא ניתן למצוא את הנהג, אפשר ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

מידע נוסף

עליך להגיע לנמל תעופה אחר?

אפשרויות הורדה ואיסוף זמינות ביותר מ-500 נמלי תעופה ברחבי העולם.
חיפוש נמל תעופה

מידע למבקרים בנמל התעופה של מומבאי

נמל התעופה הבינלאומי Chhatrapati Shivaji Maharaj ‏(BOM) הוא נמל התעופה במקום השני מבחינת עומס בהודו על בסיס מספר הנוסעים. הוא משרת מעל 47 מיליון נוסעים מדי שנה. נמל התעופה BOM ממוקם כ-24 קילומטר (15 מייל) צפון מערבית למרכז מומבאי, נסיעה שאורכת כ-30 דקות בתנאי כביש ותנועה אידיאליים.

הטרמינלים בנמל התעופה של מומבאי

נמל התעופה Chhatrapati Shivaji כולל שני טרמינלים לנוסעים: טרמינל 1 וטרמינל 2. טרמינל 1 מיועד לטיסות הפנים בנמל התעופה של מומבאי וטרמינל 2 משמש לטיסות הבינלאומיות ולטיסות הפנים של נמל התעופה של מומבאי. הטרקלינים בנמל התעופה של מומבאי פרוסים ברחבי נמל התעופה. אפשר לתכנן את הנסיעה באמצעות הפרטים שבהמשך.

טרמינל 1 בנמל התעופה BOM

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet
 • טרקלין CIP
 • טרקלין Loyalty
 • טרקלין Pranaam GVK

טרמינל 2 בנמל התעופה BOM

טרמינל 2 בנמל התעופה BOM כולל ארבע קומות והוא משרת מספר חברות תעופה בינלאומיות, כולל British Airways,‏ Emirates ו-United. נוסעים יכולים לטוס ישירות מנמל התעופה BOM ליותר מ-43 יעדים בינלאומיים.

אפשרויות אכילה בנמל התעופה של מומבאי

נוסעים בנמל התעופה BOM יכולים למצוא אוכל הודי מסורתי ואפשרויות אוכל בינלאומיות מפורסמות. מתחם אוכל נמצא בטרקלין הטיסות היוצאות של הטרמינל הבינלאומי (טרמינל 2), לאחר הבידוק הביטחוני.

להגיע ממקום למקום בנמל התעופה של מומבאי

טרמינל 1 וטרמינל 2 מחולקים למסלולי המראה נפרדים ורחוקים זה מזה כשלושה מיילים. אם ברצונך לנסוע בין שני הטרמינלים, אוטובוס חינמי של השאטל בנמל התעופה של מומבאי זמין לכל מי שיש לו כרטיס טיסה תקף. עליך לעבור שוב את הבידוק הביטחוני, לכן חשוב לוודא שבמקרה של החלפת טרמינלים, יש לך מספיק זמן במסגרת עצירת הביניים. בטרמינל 2 יש ארבע קומות, 48 מדרגות נעות ו-75 מעליות. הטרמינל כולל גם 42 מסועי לכת.

מה לעשות בנמל התעופה של מומבאי

נמל התעופה Chhatrapati Shivaji Maharaj מציע מגוון פעילויות, כולל מספר הופעות ותערוכות שמתקיימות בזמנים שונים לאורך השנה. ילדים יכולים ליהנות מאזור המשחקים שממוקם בקומות 3 ו-4 של טרמינל 2. מי שמעוניין לבצע קניות בנמל התעופה של מומבאי, הרשימה כוללת חנויות אופנה הודית מסורתית וחנויות בינלאומיות מפורסמות.

המרת מטבע בנמל התעופה BOM

דלפקי המרת המטבע פרוסים ברחבי נמל התעופה BOM: באזור הטיסות היוצאות ובאזור הטיסות הנכנסות בטרמינל 1, כמו גם בעמדת הצ'ק-אין בקומה 4 של אזור הטיסות היוצאות, בקומה 1 של אזור הטיסות הנכנסות, בקומה 2 של אזור הטיסות הנכנסות, בקומה 2 (העברות טיסות פנים), באזור SHA בקומה 4 ובקומה 2 של אזור הטיסות הכנסות בטרמינל 2.

בתי מלון בסביבת נמל התעופה BOM

לא משנה אם יש לך עצירת ביניים, עיכוב בטיסת לילה או שיש לך צורך במקום ללון בו ליד נמל התעופה BOM, יש מספר בתי מלון ואפשרויות לינה בסביבה. כמו כן, יש אפשרויות רבות במרכז מומבאי או ב-Hiranandani Gardens שמרוחקים כשלושה מיילים בלבד מנמל התעופה.

מוקדי עניין בקרבת נמל התעופה BOM

 • השער להודו
 • ISKCON Temple Mumbai
 • חוף ג'והו
 • Mani Bhavan (ביתו של מהאטמה גנדי)

אפשר למצוא מידע נוסף על נמל התעופה BOM כאן.

פייסבוק
Instagram
טוויטר