דילוג לתוכן הראשי

נמל התעופה הבינלאומי Chhatrapati Shivaji (bom)

מחפשים חלופה לשאטל או למונית נמל התעופה של מומבאי המסורתית? לא משנה אם נוסעים מנמל התעופה של מומבאי לנמל התעופה Gateway of India או מנאווי מומבאי לנמל התעופה של מומבאי, אפשר להגיע ליעד עם אפליקציית Uber שאותה אתה כבר מכיר. אפשר להזמין נסיעה אל BOM וממנו בהקשה על לחצן.

3VQ8+R6 Mumbai, Maharashtra, India

להזמין מראש נסיעה עם Uber מנמל התעופה נמל התעופה הבינלאומי Chhatrapati Shivaji

באפשרותך להזמין היום נסיעה עם Uber אל נמל התעופה נמל התעופה הבינלאומי Chhatrapati Shivaji ולהשלים את ההכנות שלך. אפשר לבקש נסיעה עד 30 ימים לפני הטיסה, בכל עת ובכל יום בשנה.
יעד
בחירת תאריך ושעה

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/10/01.

ייתכן שאפשרות הנסיעה Uber Reserve לא זמינה במקום האיסוף שלך

נסיעות חכמות יותר

להזמין נסיעות ברחבי העולם

הקליקו לקבלת הסעות ממעל ל-500 נמלי תעופה מרכזיים.

להתנייד כמו מקומי

לתת לאפליקציה ולנהג לדאוג לפרטים הקטנים, ולהסיר כל דאגה מהצורך לנווט בעיר החדשה.

להרגיש בבית עם Uber

ליהנות מפיצ'רים אהובים, מחירים קבועים מראש ותשלום ללא מזומן, גם בעיר חדשה.

דרכים לנסוע עם Uber באזור

איסוף מהכתובת נמל התעופה של מומבאי (BOM)

יש לבקש נסיעה כשהכול מוכן ליציאה לטרמינל

ולבחור אפשרות נסיעה שמתאימה לגודל הקבוצה ולצורכי אחסון המטען שלך.

בדיקת הפרטים באפליקציה

לאחר בקשת הנסיעה, יש לפעול בהתאם להנחיות באפליקציה.

מפגש עם הנהג

יש לפגוש את הנהג בחניון P7 מערב בטרמינל 2 ובכל נקודות האיסוף לרכבים בטרמינל 1.

מפה של נמל התעופה נמל התעופה של מומבאי

בנמל התעופה הבינלאומי Chhatrapati Shivaji יש שני טרמינלים מרכזיים לנוסעים. טרמינל 1 משרת טיסות פנים בלבד ואילו טרמינל 2 משרת טיסות פנים וטיסות בינלאומיות.

שאלות נפוצות של נוסעים

 • כן. יש ללחוץ כאן להצגת רשימה של נמלי תעופה ברחבי העולם שבהם ניתן לבקש נסיעה עם Uber.

 • העלות של נסיעה עם Uber לנמל התעופה BOM (או ממנו) תלויה במספר גורמים, כגון סוג הנסיעה המבוקש, הערכת המרחק והזמן של הנסיעה, האגרות והביקוש באותו זמן לנסיעות.

  אפשר לראות את הערכת המחיר לפני בקשת הנסיעה על ידי הזנה של נקודת האיסוף והיעד במעריך המחיר של Uber למעלה. לאחר מכן, בעת בקשת הנסיעה, יופיע באפליקציה המחיר בפועל על בסיס הגורמים הנכונים לאותו זמן.

 • מקומות האיסוף עשויים להיקבע בהתאם לסוג הנסיעה המבוקשת ולגודל נמל התעופה. יש לפעול בהתאם להוראות באפליקציה כדי לפגוש את הנהג. אפשר גם לחפש שילוט לעבר האזורים הייעודיים לשיתוף נסיעות בנמל התעופה.

  אם לא ניתן למצוא את הנהג, אפשר ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

מידע נוסף

עליך להגיע לנמל תעופה אחר?

אפשרויות הורדה ואיסוף זמינות ביותר מ-600 נמלי תעופה ברחבי העולם.

מידע למבקרים בנמל התעופה של מומבאי

נמל התעופה הבינלאומי Chhatrapati Shivaji Maharaj ‏(BOM) הוא נמל התעופה במקום השני מבחינת עומס בהודו על בסיס מספר הנוסעים. הוא משרת מעל 47 מיליון נוסעים מדי שנה. נמל התעופה BOM ממוקם כ-24 קילומטר (15 מייל) צפון מערבית למרכז מומבאי, נסיעה שאורכת כ-30 דקות בתנאי כביש ותנועה אידיאליים.

הטרמינלים בנמל התעופה של מומבאי

נמל התעופה Chhatrapati Shivaji כולל שני טרמינלים לנוסעים: טרמינל 1 וטרמינל 2. טרמינל 1 מיועד לטיסות הפנים בנמל התעופה של מומבאי וטרמינל 2 משמש לטיסות הבינלאומיות ולטיסות הפנים של נמל התעופה של מומבאי. הטרקלינים בנמל התעופה של מומבאי פרוסים ברחבי נמל התעופה. אפשר לתכנן את הנסיעה באמצעות הפרטים שבהמשך.

טרמינל 1 בנמל התעופה BOM

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet
 • טרקלין CIP
 • טרקלין Loyalty
 • טרקלין Pranaam GVK

טרמינל 2 בנמל התעופה BOM

טרמינל 2 בנמל התעופה BOM כולל ארבע קומות והוא משרת מספר חברות תעופה בינלאומיות, כולל British Airways,‏ Emirates ו-United. נוסעים יכולים לטוס ישירות מנמל התעופה BOM ליותר מ-43 יעדים בינלאומיים.

אפשרויות אכילה בנמל התעופה של מומבאי

נוסעים בנמל התעופה BOM יכולים למצוא אוכל הודי מסורתי ואפשרויות אוכל בינלאומיות מפורסמות. מתחם אוכל נמצא בטרקלין הטיסות היוצאות של הטרמינל הבינלאומי (טרמינל 2), לאחר הבידוק הביטחוני.

להגיע ממקום למקום בנמל התעופה של מומבאי

טרמינל 1 וטרמינל 2 מחולקים למסלולי המראה נפרדים ורחוקים זה מזה כשלושה מיילים. אם ברצונך לנסוע בין שני הטרמינלים, אוטובוס חינמי של השאטל בנמל התעופה של מומבאי זמין לכל מי שיש לו כרטיס טיסה תקף. עליך לעבור שוב את הבידוק הביטחוני, לכן חשוב לוודא שבמקרה של החלפת טרמינלים, יש לך מספיק זמן במסגרת עצירת הביניים. בטרמינל 2 יש ארבע קומות, 48 מדרגות נעות ו-75 מעליות. הטרמינל כולל גם 42 מסועי לכת.

מה לעשות בנמל התעופה של מומבאי

נמל התעופה Chhatrapati Shivaji Maharaj מציע מגוון פעילויות, כולל מספר הופעות ותערוכות שמתקיימות בזמנים שונים לאורך השנה. ילדים יכולים ליהנות מאזור המשחקים שממוקם בקומות 3 ו-4 של טרמינל 2. מי שמעוניין לבצע קניות בנמל התעופה של מומבאי, הרשימה כוללת חנויות אופנה הודית מסורתית וחנויות בינלאומיות מפורסמות.

המרת מטבע בנמל התעופה BOM

דלפקי המרת המטבע פרוסים ברחבי נמל התעופה BOM: באזור הטיסות היוצאות ובאזור הטיסות הנכנסות בטרמינל 1, כמו גם בעמדת הצ'ק-אין בקומה 4 של אזור הטיסות היוצאות, בקומה 1 של אזור הטיסות הנכנסות, בקומה 2 של אזור הטיסות הנכנסות, בקומה 2 (העברות טיסות פנים), באזור SHA בקומה 4 ובקומה 2 של אזור הטיסות הכנסות בטרמינל 2.

בתי מלון בסביבת נמל התעופה BOM

לא משנה אם יש לך עצירת ביניים, עיכוב בטיסת לילה או שיש לך צורך במקום ללון בו ליד נמל התעופה BOM, יש מספר בתי מלון ואפשרויות לינה בסביבה. כמו כן, יש אפשרויות רבות במרכז מומבאי או ב-Hiranandani Gardens שמרוחקים כשלושה מיילים בלבד מנמל התעופה.

מוקדי עניין בקרבת נמל התעופה BOM

 • השער להודו
 • ISKCON Temple Mumbai
 • חוף ג'והו
 • Mani Bhavan (ביתו של מהאטמה גנדי)

אפשר למצוא מידע נוסף על נמל התעופה BOM כאן.

פייסבוק
Instagram
טוויטר

דף זה כולל מידע מאתרי אינטרנט של גורמי צד שלישי שאינם תחת פיקוחה של Uber והוא עשוי להשתנות או להתעדכן מעת לעת. כל המידע שנכלל בדף זה ואינו קשור באופן ישיר ל-Uber או לפעולות שלה, משמש למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין להסתמך עליו או לפרשו כאחריות מכל סוג שהיא, לא באופן מפורש ולא באופן משתמע, לגבי המידע הנכלל בזאת. חלק מהדרישות והאפשרויות משתנות בהתאם למדינה, לאזור ולעיר. מבצע ההנחה תקף למשתמשים חדשים בלבד. לא ניתן לשלב את המבצע עם הצעות אחרות והוא לא חל על טיפים. זמינות מוגבלת. ההצעה והתנאים כפופים לשינוי.