Mine põhisisu juurde

Istanbuli Sabiha Gökçeni rahvusvaheline lennujaam (SAW)

SAW lennujaamast Istanbuli või Istanbulist SAW lennujaama sõites võid olla kindel, et Uber viib sind kohale.

Sanayi Mh., 34906 Pendik/Istanbul, Turkey
+90 216-588-88-88

Targem viis sõitmiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja saad lennujaamatranspordi enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja oma juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas navigeerima.

Kodune tunne Uberiga

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Taxi Yellow

  1-4

  Taxi rides made easy

 • Taxi Turquoise

  1-4

  Premium taxi ride with comfortable vehicle

1/2

Kuidas lennujaamast Uberi sõitu saada?

Ava sõidu tellimiseks rakendus

Kui oled valmis välja minema, ava sõidu tellimiseks rakendus. Tee valik, mis sobib nii sinu seltskonna suuruse kui ka pagasikogusega.

Järgi juhiseid rakenduses

Saad juhised pealevõtmiskoha kohta otse rakendusest. Lennujaamas võivad olla ka märgid.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Kui Sa juhti ei leia, võta temaga ühendust rakenduse kaudu.

Istanbuli lennujaama nõuanded

Wi-Fi Istanbuli lennujaamas

Kuigi Sabiha lennujaamas pole tasuta Wi-Fi-t, pääsevad kasutajad juhtmeta internetti väikese püsitasu eest. Sabiha Gökçeni lennujaamas on 8 kioskit, kus on võimalik internetti pääseda.

Parkimine Sabiha Gökçeni lennujaamas

Sabiha Gökçeni rahvusvahelises lennujaamas on terminalihoonest jalutuskäigu kaugusel mitmekorruseline parkla, kus pakutakse mitmesuguseid parkimisvõimalusi.

Pagasihoid Sabiha Gökçenis

Pagasihoiupunkt, mis asub rahvusvaheliste lendude saalis, on lahti ööpäevaringselt ja võimaldab hoida väikese tasu eest liigset pagasit. Sabiha lennujaamas pakutakse ka pakikandja teenuseid.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • SAW lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Even if a trip is not very long, Uber rates to and from Sahiba Gökçen Airport may still be affected by time, traffic, and other factors. Check the Uber price estimator for approximate trip prices.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Lisateave

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Asjad, mida Istanbuli lennujaama terminalis teha

Uber on SAW lennujaama saabuvatele või sealt lahkuvatele reisijatele suurepärane valik. Sabiha Gökçeni lennujaama külastab igal aastal enam kui 25 miljonit inimest ja see on üks Istanbuli rahvarohkeimaid lennujaamu, millel on linna idaossa sõitjate jaoks suurepärane asukoht. Sabiha Gökçeni lennujaam asub Istanbuli Aasia poolel, umbes 50 kilomeetri kaugusel kesklinnast. Kõigile, kes reisivad linna Aasia poolele või Darica linna, on see suurepärane valik, eelkõige tänu moodsale 320 000 ruutmeetri suurusele reisijatekompleksile.

Istanbuli lennujaama terminal

Sabiha Gökçeni lennujaamal on üks terminalihoone, mida kasutatakse nii rahvusvaheliste kui ka riigisiseste lendude jaoks, ja selles on 112 registreerimislauda. Lennujaamas ja selle hoonetes on ka konverentsikeskus, VIP-hoone, parkla, hotell ja toitlustusala. Sabiha lennujaamast väljuvate lennufirmade hulka kuuluvad järgmised:

 • Emirates
 • flydubai
 • Qatar
 • SunExpress
 • Turkish Airlines

SAW-s ringi liikumine

Kuna SAW lennujaamas on ainult üks terminalihoone, ei pea Sa terminalide vahel sõitmiseks lennujaamabussi otsima. Saadaval on mitu transpordivõimalust, mis inimesi lennujaama ja sealt ära viivad, sh taksod, bussid, rongid ja Uber. Samuti on olemas otseühendus TEM-i kiirteega, mis tagab hõlpsa pääsu Istanbuli kesklinna inimeste jaoks, kes kasutavad Istanbuli Sabiha Gökçeni lennujaamas autorenti. Parklal on 4 korrust ja see sobib suurepäraselt sõitjatele, kes on tulnud lennujaama oma sõidukiga.

Mida Sabiha Gökçeni lennujaamas teha on?

SAW lennujaamas on suur valik poode, mis on lahti aastaringselt, seega kui Sul on vaja osta enne lendu vajalikke reisitarbeid või soovid sõpradele või pereliikmetele mõne suveniiri kaasa võtta, on kõik võimalused olemas. Tollivabade teenuste valik on lai ja kaupluste ala on 4500 ruutmeetri suurune.

Sabiha Gökçeni lennujaama ootesaalid

SAW lennujaamas on nii riigisiseste kui ka rahvusvaheliste lendude saalis mitu ooteala, mis sobivad suurepäraselt lennujaama askeldustest ja sebimisest puhkamiseks.

Hotellid Sabiha Gökçeni lennujaama läheduses

Üks hotell on Sabiha lennujaamas ja seetõttu on see suurepärane valik kõigile, kes ootavad Istanbulis jätkulendu või jõuavad kohale varahommikul. See 3-kordne 128 toaga hotell rahuldab igakülgselt reisijate vajadused ja sellest pääseb nii lennuvälja poole kui ka maa poole. 30 minuti kaugusel lennujaamast leiavad reisijad palju eelarvesõbralikke majutusvõimalusi ja ka kallimaid hotelle. Paljudes neist hotellidest on ka võimalus kasutada koosolekuruume ja ärikeskusi, millest on abi igale teel olevale äriinimesele.

Huvitavad kohad SAW lennujaama läheduses

Kui oled järgmist lendu oodates pikemalt Sabiha lennujaamas, on seal avastamiseks palju mitmesuguseid atraktsioone ja vaatamisväärsusi, eriti siis, kui Sul on aega Istanbuli ajaloolisesse kesklinna minna, sh:

 • Sinine mošee
 • Galata torn
 • Suur turg
 • Hagia Sophia
 • Topkapi palee

Lisateavet Istanbuli SAW lennujaama kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.