Mine põhisisu juurde

Istanbuli Sabiha Gökçeni rahvusvaheline lennujaam (saw)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Sabiha Gökçeni lennujaam transfeerile või taksole? Saw lennujaamast Istanbuli või Istanbulist SAW lennujaama sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama SAW või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

Sanayi Mh., 34906 Pendik/Istanbul, Turkey
+90 216-588-88-88

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Istanbuli Sabiha Gökçeni rahvusvaheline lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Istanbuli Sabiha Gökçeni rahvusvaheline lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/12/09.

9:50 AM
open

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Kurye

  1-4

  Saada ja võta pakke

 • Kurye2

  1-4

  Saada ja võta pakke

 • Taxi Yellow

  1-4

  Taxi rides made easy

 • Taxi Turquoise

  1-4

  Premium taxi ride with comfortable vehicle

1/4

Pealevõtmine asukohast Sabiha Gökçeni lennujaam (SAW)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama SAW puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Sabiha Gökçeni lennujaam pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas Istanbuli Sabiha Gökçeni rahvusvaheline lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud SAW pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Istanbuli lennujaama nõuanded

Wi-Fi Istanbuli lennujaamas

Kuigi Sabiha lennujaamas pole tasuta Wi-Fi-t, pääsevad kasutajad juhtmeta internetti väikese püsitasu eest. Sabiha Gökçeni lennujaamas on 8 kioskit, kus on võimalik internetti pääseda.

Parkimine Sabiha Gökçeni lennujaamas

Sabiha Gökçeni rahvusvahelises lennujaamas on terminalihoonest jalutuskäigu kaugusel mitmekorruseline parkla, kus pakutakse mitmesuguseid parkimisvõimalusi.

Pagasihoid Sabiha Gökçenis

Pagasihoiupunkt, mis asub rahvusvaheliste lendude saalis, on lahti ööpäevaringselt ja võimaldab hoida väikese tasu eest liigset pagasit. Sabiha lennujaamas pakutakse ka pakikandja teenuseid.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • SAW lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Gökçeni lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Lisateave

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Asjad, mida Istanbuli lennujaama terminalis teha

Uber on SAW lennujaama saabuvatele või sealt lahkuvatele reisijatele suurepärane valik. Sabiha Gökçeni lennujaama külastab igal aastal enam kui 25 miljonit inimest ja see on üks Istanbuli rahvarohkeimaid lennujaamu, millel on linna idaossa sõitjate jaoks suurepärane asukoht. Sabiha Gökçeni lennujaam asub Istanbuli Aasia poolel, umbes 50 kilomeetri kaugusel kesklinnast. Kõigile, kes reisivad linna Aasia poolele või Darica linna, on see suurepärane valik, eelkõige tänu moodsale 320 000 ruutmeetri suurusele reisijatekompleksile.

Istanbuli lennujaama terminal

Sabiha Gökçeni lennujaamal on üks terminalihoone, mida kasutatakse nii rahvusvaheliste kui ka riigisiseste lendude jaoks, ja selles on 112 registreerimislauda. Lennujaamas ja selle hoonetes on ka konverentsikeskus, VIP-hoone, parkla, hotell ja toitlustusala. Sabiha lennujaamast väljuvate lennufirmade hulka kuuluvad järgmised:

 • Emirates
 • flydubai
 • Qatar
 • SunExpress
 • Turkish Airlines

SAW-s ringi liikumine

Kuna SAW lennujaamas on ainult üks terminalihoone, ei pea Sa terminalide vahel sõitmiseks lennujaamabussi otsima. Saadaval on mitu transpordivõimalust, mis inimesi lennujaama ja sealt ära viivad, sh taksod, bussid, rongid ja Uber. Samuti on olemas otseühendus TEM-i kiirteega, mis tagab hõlpsa pääsu Istanbuli kesklinna inimeste jaoks, kes kasutavad Istanbuli Sabiha Gökçeni lennujaamas autorenti. Parklal on 4 korrust ja see sobib suurepäraselt sõitjatele, kes on tulnud lennujaama oma sõidukiga.

Mida Sabiha Gökçeni lennujaamas teha on?

SAW lennujaamas on suur valik poode, mis on lahti aastaringselt, seega kui Sul on vaja osta enne lendu vajalikke reisitarbeid või soovid sõpradele või pereliikmetele mõne suveniiri kaasa võtta, on kõik võimalused olemas. Tollivabade teenuste valik on lai ja kaupluste ala on 4500 ruutmeetri suurune.

Sabiha Gökçeni lennujaama ootesaalid

SAW lennujaamas on nii riigisiseste kui ka rahvusvaheliste lendude saalis mitu ooteala, mis sobivad suurepäraselt lennujaama askeldustest ja sebimisest puhkamiseks.

Hotellid Sabiha Gökçeni lennujaama läheduses

Üks hotell on Sabiha lennujaamas ja seetõttu on see suurepärane valik kõigile, kes ootavad Istanbulis jätkulendu või jõuavad kohale varahommikul. See 3-kordne 128 toaga hotell rahuldab igakülgselt reisijate vajadused ja sellest pääseb nii lennuvälja poole kui ka maa poole. 30 minuti kaugusel lennujaamast leiavad reisijad palju eelarvesõbralikke majutusvõimalusi ja ka kallimaid hotelle. Paljudes neist hotellidest on ka võimalus kasutada koosolekuruume ja ärikeskusi, millest on abi igale teel olevale äriinimesele.

Huvitavad kohad SAW lennujaama läheduses

Kui oled järgmist lendu oodates pikemalt Sabiha lennujaamas, on seal avastamiseks palju mitmesuguseid atraktsioone ja vaatamisväärsusi, eriti siis, kui Sul on aega Istanbuli ajaloolisesse kesklinna minna, sh:

 • Sinine mošee
 • Galata torn
 • Suur turg
 • Hagia Sophia
 • Topkapi palee

Lisateavet Istanbuli SAW lennujaama kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.