Mine põhisisu juurde

Paris-Orly lennujaam (ory)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Orly lennujaam transfeerile või taksole? Orly lennujaamast Pariisi või Pariisist Orly lennujaama sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama ORY või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

94390 Orly, France
+33 1 70 36 39 50
0892 56 39 50

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Paris-Orly lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Paris-Orly lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/03/25.

6:15 PM
open

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • UberX Priority

  1-4

  Kiirem pealevõtmine

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Berline

  1-4

  Kõrgekvaliteedilised autod kõrgeima reitinguga juhtidega

 • Comfort

  1-4

  Uuemad autod, kus on rohkem jalaruumi

 • Van

  1-6

  Kvaliteetsed autod 6 inimesele koos kõrgelt hinnatud juhtidega

 • Green

  1-4

  Elektri- ja hübriidsõidukid

1/6

Pealevõtmine asukohast Orly lennujaam (ORY)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama ORY puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Orly lennujaam pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas Paris-Orly lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud ORY pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Orly lennujaama nõuanded

Wi-Fi Orly lennujaamas

Wi-Fi on reisijatele saadaval Orly lennujaamast Pariisi lennujaamani; ühenduse standardhinnad on alates 2,90 € 20 minuti eest kuni 5,90 € tunni eest või parema teenuse puhul 9,90 € 24 tunni eest.

Parkimine Paris-Orly lennujaamas

Pariisi Orly lennujaamas on 7 parklat, mis on kõik avatud ööpäevaringselt. Valikute hulka kuuluvad lühi- ja pikaajaline parkimine ning spetsiaalsed rajad ja kohad mootorratastele ning liikumispuudega inimestele, samuti püsiklientidele mõeldud ja broneeringupõhine parkimine.

Valuutavahetus Orly lennujaamas

Orly lennujaamas on Travelexi valuutavahetuspunkt, mis asub lõunaterminali saalis A. Saad valuutat veebi kaudu ette tellida ja saad selle esindusest kätte, hankida ettemakstud pangakaardi või kasutada valuutavahetusautomaati, mille leiad mõlemast terminalist.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • ORY lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Uberi pealevõtmiskohad lennujaamades võivad muutuda, seega vaata oma pealevõtmiskoha leidmiseks alati pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Orly lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Lisateave

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Orly lennujaama terminalid

Uber on Paris-Orly lennujaamast (ORY) lahkujatele ideaalne valik. Orly lennujaam, mis asub vaid 19 km Pariisist lõunas, on Prantsusmaa rahvusvaheliste lendude lennujaamade seas reisijate arvu poolest 2. kohal (riigi peamine keskus on Charles de Gaulle’i lennujaam, mis asub samuti Pariisis). Kuid Orly on Prantsusmaa rahvarohkeim riigisiseste lendude lennujaam ja seda läbib enam kui 32 miljonit reisijat aastas. Uber pakub reisijatele mugavat, stressivaba transporti Orly lennujaama ja sealt ära, kusjuures teekond Pariisi võtab aega ligikaudu pool tundi.

ORY terminalid

Orly lennujaamas on 2 terminali: lääneterminal (Ouest) ja lõunaterminal (Sud). Lõunaterminalil on 6 korrust ja see teenindab rohkem lühilende, samas kui lääneterminal koosneb 3 korrusest ja on mõeldud pikkade lendude jaoks. Reisi plaanimiseks võib kasutada järgmist teavet.

ORY lääneterminal

 • Air France
 • British Airways

ORY lõunaterminal

 • Air Algérie
 • Tunisair
 • Zénithi ootesaal

Paris-Orly restoranid

Paris-Orly lennujaam pakub suurt hulka kohvikuid, Prantsuse söögikohti ja muidki nii lõuna- kui ka lääneterminalis. Enamik restorane paikneb enne turvakontrolli, seega, kui Sul peaks enne lendu aega jääma, on valikuid rohkesti, ja neid on veel suur hulk mõlema terminali tollivabade kaupluste aladel.

ORY-s ringi liikumine

Ühest terminalist teise pääseb tasuta Orlyvali automaatsõidukiga, mis viib ka Antony RER-i jaama, tagades otseühenduse Pariisi metrooga. Orlyvaliga pääseb ühest terminalist teise vähem kui minutiga ja metroo väljub iga 6 minuti tagant. Ka parklate ja mõlema terminali vahel on olemas lennujaamabuss, mis väljub 9 minuti tagant.

Mida ORY-s teha on?

Paris-Orly lennujaamas on suure hulk luksuskauplusi – see on ju lõpuks Pariis – hulga tippkaubamärkidega, mida saab mõlema terminali tollivabade kaupluste aladelt osta. Lastele meeldivad rahvusvaheliste lendude ootesaalides lõunaterminalis ja lääneterminali 1. saalis asuvad laste mängualad (Gulli alad), mis sobivad suurepäraselt nende väsitamiseks enne pikka lendu. Lääneterminalis on ka hulk lennufirmade ootesaale, kus on võimalik enne lendu puhata, samuti mänguruum piljardi, kuulimängu ja muude meelelahutustega.

Hotellid ORY läheduses

Orly lennujaama alal on kolm hotelli, kuid naaberpiirkondades (Rungis ja Athis-Mons) on neid palju rohkem. Paljud hotellid pakuvad äriruume. Orlyvali raudteeühendus viib Su ka Pariisi südames paiknevatesse majutusasutustesse, kui Sul peaks sõiduks aega olema.

Huvitavad kohad Orly lennujaama läheduses

Nagu võib Pariisis asuva lennujaama puhul oodata, on läheduses rohkesti vaatamisväärsusi, muu hulgas järgmised:

 • Catacombes de Paris
 • Fort de Sucy, Sucy-en-Brie
 • François-Mitterrandi raamatukogu
 • Musée d’Orsay
 • Tour Montparnasse

Lisateavet Paris-Orly lennujaama kohta leiad siin.

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.