Mine põhisisu juurde

Ontario lennujaamast Planes of Fame’i muuseumi või Cucamonga-Guasti rahvuspargist ONT-sse sõites võid olla kindel, et Uber viib su kohale.

1923 East Avion Street, Ontario, CA 91761
+1 909-544-5300

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja saad lennujaamatranspordi enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja oma juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas navigeerima.

Kodune tunne Uberiga

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Saad esimeselt kolmelt sõidult 5 $ allahindlust. Kasuta sooduskoodi NEWRIDER15. Aegub 30 päeva pärast sooduskoodi rakendamist Sinu Uberi kontole.

 • UberX

  1-3

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Comfort

  1-3

  Uuemad autod, kus on rohkem jalaruumi

 • UberXL

  1-5

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

1/3

Request when you’re ready to walk outside

Vali sõiduk, mis sobib nii sinu seltskonna suuruse kui ka pagasikogusega. Ja vali rakenduses oma pealevõtmiskoht.

Look for rideshare signs

All pickups happen on the inner curb in Terminals 2 and 4 as well as the international terminal.

Look for your driver

Juht tuleb sulle kõnnitee äärde vastu. Kui sa juhti ei leia, võta temaga ühendust rakenduse kaudu.

Ontario rahvusvahelises lennujaamas on 2 terminali: terminal 2 ja terminal 4. Lennujaamas on kokku 19 reisisihtkohta.
 • Jah. Puuduta ekraani siin, et vaadata loendit kogu maailma lennujaamadest, kus saad Uberi sõidu tellida.

 • Uberi sõidu hind ONT-sse (ONT-st) oleneb teguritest, mille hulka kuuluvad tellitud sõidu tüüp, sõidu eeldatav pikkus ja kestus, teemaksud ning nõudlus sõitude järele.

  Saad vaadata enne tellimist eeldatavat hinda, sisestades oma pealevõtmiskoha ja sihtkoha ülal olevasse Uberi sõiduhinna kalkulaatorisse. Kui siis sõidu tellid, näed rakenduses reaalaja teguritel põhinevat tegelikku hinda.

 • Pealevõtmiskohad võivad oleneda tellitud sõidu tüübist ja lennujaama suurusest. Järgi rakenduses antud juhiseid selle kohta, kuhu juhile vastu minna. Võid otsida ka märke, mis osutavad lennujaama sõidujagamise piirkondadele.

  Kui Sa ei leia juhti, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Ontario rahvusvaheline lennujaam (ONT) teenindab umbes 4 miljonit reisijat aastas ja asub umbes 6 km (ideaalsete tee- ja liiklusolude korral 8-minutilise autosõidu) kaugusel Ontario (California) kesklinnast. See asub ka Los Angelese kesklinnast umbes 61 km ja San Bernardino kesklinnast umbes 37 km kaugusel.

Ontario lennujaama terminalid

ONT lennujaamas on 2 terminali: 12 väravaga terminal 2 ja 14 väravaga terminal 4. Samuti on olemas eraldi külgnev rahvusvaheliste saabuvate lendude hoone. Reisi plaanimiseks võib kasutada järgmist teavet.

ONT terminal 2

 • Alaska
 • China
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • Volaris

ONT terminal 4

 • American
 • Southwest

ONT rahvusvaheline terminal

Ontario lennujaama rahvusvahelised saabuvad lennud asuvad peamiselt terminalis 2. ONT pakub otselende 2 rahvusvahelisse sihtkohta: Mehhiko ja Taiwan.

Einestamine Ontario lennujaamas

ONT lennujaama 2 terminalis on 8 söögikohta. Reisijad saavad valida kohvikute, baaride ja kiirtoidurestoranide hulgast. Pakutavate toitude ja jookide hulka kuuluvad kohv, gurmeepitsa ja kaasa ostetavad suupisted. Ontario lennujaama söögikohad terminalis 2 asuvad peamiselt väravate 204 ja 209 vahel. Terminalis 4 asuvad need peamiselt väravate 404 ja 410 vahel.

Ontario lennujaamas ringi liikumine

Ontario rahvusvaheline lennujaam pakub tasuta lennujaamabussi, mis sõidutab reisijaid reisiterminalide, parkla 5 ja konsolideeritud autorendi vahel. Kõigisse Ontario lennujaamabussidesse on võimalik pääseda ratastooliga.

Mida Ontario lennujaamas teha?

Sõjaväelastele pakub Ontario-USO ootesaal telerisaale koos filmi ja telesaadete koguga, tasuta raamatute ja ajakirjade kogu, internetiühendusega arvuteid, mängude ruumi, pagasihoidu ja laste ala ning lastetuba. Tasuta lennujaamabussi saab kasutada terminalidest 2 ja 4.

Valuutavahetus Ontario lennujaamas

Ontario rahvusvahelises lennujaamas reisijatele valuutavahetusteenuseid ei osutata.

Hotellid Ontario lennujaama läheduses

Kui ootad järgmist lendu või edasilend viibib terve öö või Sul on vaja ONT läheduses peatumiskohta, on läheduses üle 20 hotelli ja majutusasutuse.

Huvitavad kohad Ontario lennujaama läheduses

 • Cucamonga-Guasti piirkondlik park
 • Ontario linnaväljak
 • Planes of Fame Air Museum, Chino
 • Pumpkin Rock, Norco

Lisateavet Ontario lennujaama kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.