Mine põhisisu juurde

Tōkyō Haneda rahvusvaheline lennujaam (hnd)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Haneda lennujaam transfeerile või taksole? HND-i lennujaamast Tokyo jaama või Shinjukust Haneda lennujaama sõites saad juba tuttava Uber Taxi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama HND või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

4-3 Haneda-Kuko, 2-Chome, Ota-Ku, Tōkyō 144, Japan
+81 3-5757-8111

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Takso

  1-4

  Get matched with a taxi nearby. Booking fee will be charged separately (maximum JPY 420)

Pealevõtmine asukohast Haneda lennujaam (HND)

Telli, kui oled valmis välja minema

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama HND puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Välju saabuvate lendude tasandilt

Pealevõtmiskohtade juhised Haneda lennujaam jaoks leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Pealevõtmisviidad võivad olla olemas ka asukohas Tōkyō Haneda rahvusvaheline lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud HND pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Haneda lennujaam kaart

Haneda lennujaam koosneb kolmest terminalist: rahvusvaheline reisiterminal ja siseriiklike lendude terminalid 1 ja 2.

Püsi teel olles ühenduses

Kuidas HND-s Wi-Fi-ga ühendus luua?

Saad Haneda lennujaamas tasuta juhtmevaba internetti kasutada Vali lihtsalt võrkude hulgast HANEDA-FREE-WIFI, ava oma brauser ja järgi kuvatud juhiseid.

Hangi kohalik SIM-kaart

Saad osta ettemakstud SIM-kaardi saabuvate lendude saali fuajeest rahvusvahelise reisiterminali 2. tasandil.

Ettemakstud SIM-kaarte ei müüda riigisiseste lendude terminalides 1 ja 2.

Jaapanis müüdavad ettemakstud SIM-kaardid on mõeldud inimestele, kes ei ole Jaapani elanikud, andmeside kasutamiseks. Jaapani seaduste kohaselt ei ole inimestel, kes pole Jaapani elanikud, võimalik häälkõnesid võimaldavaid SIM-kaarte osta.

Lisateave

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Teave Haneda lennujaama külastajatele

Haneda lennujaam on üks kahest peamisest lennujaamast Tōkyōs ja teenindab kogu Tōkyō linnastut. Haneda lennujaam on Narita lennujaamast mugavam, kuna asub vaid 25-minutilise autosõidu kaugusel Tōkyō kesklinnast.

Haneda lennujaama terminalid

Lennujaam koosneb rahvusvaheliste ja riigisiseste lendude terminalidest. Kõiki rahvusvahelisi lende teenindab Haneda rahvusvaheline reisiterminal ning riigisisesed lennud jagunevad terminalide 1 ja 2 vahel.

Haneda lennujaama terminal 1

 • JAL
 • Japan Transocean Air
 • Skymark
 • Star Flyer (lennud Kitakyushu ja Fukuoka lennujaamadesse)

Haneda lennujaama terminal 2

 • AIRDO
 • ANA
 • Solaseed
 • Star Flyer (lennud Yamaguchi-Ube ja Kansai lennujaamadesse)

Haneda lennujaamas ringi liikumine

Lennujaamas sõidavad riigisiseste lendude terminalide ja väiksema rahvusvahelise reisiterminali vahel iga 4 minuti järel tasuta lennujaamabussid.

Valuutavahetus Haneda lennujaamas

Rahvusvahelise reisiterminali väljuvate lendude saali 2. ja 3. korrusel asuvad ööpäevaringsed valuutavahetuspunktid. Rahvusvaheliste väljuvate lendude alal on neid veel kaks.

Hotellid Haneda lennujaama läheduses

Kui ootad järgmist lendu või edasilend on järgmisele päevale edasi lükatud ja vajad hotelli, võid proovida lennujaamahotelli või mõnda rohkem kui 30 läheduses asuvast hotellist ning majutusasutusest.

Lisateavet Haneda lennujaama (HND) kohta leiad siit.

Facebook

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.