Mine põhisisu juurde
Uber
Uber

Dublini lennujaam (DUB)

Dublini lennujaamast kesklinna või kesklinnast Dublini lennujaama sõites võid olla kindel, et Uber viib sind kohale.

CQG2+H2 Collinstown, County Dublin, Ireland
+353 1-814-1111

Targem viis sõitmiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja saad lennujaamatranspordi enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja oma juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas navigeerima.

Kodune tunne Uberiga

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Uberi sõiduhinna kalkulaator

Sõitjate näidishinnad on eeldatavad ja need ei peegelda allahindlusi, liiklusest tingitud viivitusi ega muid tegureid. Võivad rakenduda püsihinnad ja miinimumtasud. Tegelikud hinnad võivad muutuda.

Sõitmise viisid

 • Takso1-4

  Usaldusväärne takso, läbipaistev hind

 • Black1-4

  Tagasihoidlik teostus

Kuidas lennujaamast Uberi sõitu saada?

Ava sõidu tellimiseks rakendus

Kui oled valmis, ava sõidu tellimiseks rakendus. Tee valik, mis sobib nii sinu seltskonna suuruse kui ka pagasikogusega.

Järgi juhiseid rakenduses

Saad juhised pealevõtmiskoha kohta otse rakendusest. Lennujaamas võivad olla ka märgid.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Kui Sa juhti ei leia, võta temaga ühendust rakenduse kaudu.

Dublini lennujaama nõuanded

Wi-Fi Dublini lennujaamas

Dublini lennujaamas on Wi-Fi piiramatu ja tasuta. Loo vaid võrguga ühendus ja võidki sirvima hakata. Pole vaja registreeruda ega sisse logida.

Parkimine Dublini lennujaamas

Dublini lennujaamas pakutakse nii pikaajalist kui ka lühiajalist parkimist. Dublini lennujaama lühiajaline parkla paikneb vaid mõne minuti kaugusel saabuvate ja väljuvate lendude alast ja seal on ligikaudu 18 600 pikaajalise parkimise kohta.

Pagasihoid Dublini lennujaamas

Saad hoida oma pagasit saabuvate lendude saali 1. terminali juures olevas liigse pagasi teeninduspunktis, et pagas oleks lennujaamas lendude vahelisel ajal turvalises kohas. Selles teeninduspunktis saad kasutada ka kottide pakkimise teenuseid.

Sõitjate levinuimad küsimused

Dublini lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Dublini lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Sinu lõplikule sõiduhinnale võivad lisanduda parkimistasud ja lennujaamatasud.

Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust. Kui oled sõidu tellinud, vaata rakendusest eeldatavat ooteaega.

Lisateave

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 500 lennujaamas kogu maailmas.
Leia lennujaam

Dublini lennujaama terminalid

Uber on suurepärane valik sõitjatele, kes DUB lennujaama saabuvad või sealt lahkuvad. Dublini lennujaam on rahvusvaheline lennujaam, mis teenindab igal aastal enam kui 20 miljonit inimest, mis muudab selle kõige rahvarohkemaks transpordikeskuseks euroopas. Dublini lennujaam asub Dublini kesklinnast põhja suunas 10 kilomeetri kaugusel, kiirteede M1 ja M50 läheduses, ja sinna pääseb hõlpsasti auto, bussi, takso, lennujaamabussi või Uberiga.

Dublini lennujaama terminalid

Dublini lennujaamas on 2 peamist terminali: terminal 1 ja terminal 2. Terminal 2 on oluline, kuna selles asuvad USA eelvormistuspunktid, mis võimaldavad läbida USA tollikontrolli ja passikontrolli juba Dublinis viibides. Seetõttu, kui saabud USA-sse, oleksid nagu riigisiseselt lennanud ja väldid pika ooteajaga kaasnevat tohutut ajakulu ning stressi.

Terminal 1

 • Air Canada
 • Cathay Pacific
 • KLM
 • Ryanair
 • Swiss

Terminal 2

 • Aer Lingus
 • American
 • Delta
 • Emirates

Dublini lennujaama restoranid

Kui soovid leida koha, kus enne lendu veidi lõõgastuda, või vajad oma igapäevast kohvi, on Sul võimalus valida paljude Dublini lennujaama restoranide vahel. Terminalis 1 saad osta Wrights of Howthis luksuslikku iiri toitu ja Gourmet Burger Kitchen 2. terminalis on suurepärane koht lennueelseks eineks. Valida saab ka paljude Dublini lennujaama baaride vahel.

DUB lennujaamas ringi liikumine

Dublini lennujaamas saab hõlpsasti ringi jalutada, kuna terminale T1 ja T2 ühendab tasuta lennujaamabuss.

Mida Dublini lennujaamas teha on?

Dublini lennujaama poodides on saadaval rohkem kui 100 kaubamärki, isegi kõige tundlikumal ostjal on palju valikuid. The Loopis, mis asub terminalis 1 ja 2, on suur valik maailmakuulsaid poode, alates Jo Malone’ist ja Chanelist kuni Diori ja MAC-ini. Ja kuna lennujaam on tollimaksuvaba, võivad ostjad suuri allahindlusi oodata, kusjuures mõned kaubad on isegi kuni 40% soodsamad kui väljaspool lennujaama.

Dublini lennujaama dušid

Kuigi enamik sõitjatest ei saa dušše kasutada, pakub üks lennujaama ootesaal juurdepääsu Dublini lennujaama duššidele, tänu millele saad enne ja pärast lendu end värskendada.

Hotellid Dublini lennujaama läheduses

Külalised leiavad lennujaama lähedusest mitu Dublini lennujaama hotelli ja need sobivad suurepäraselt inimestele, kes varahommikul Iirimaale jõuavad. Neid, kes soovivad Dublinit lähemalt uurida, ootab suur valik eelarvesõbralikke ja kõrgema tasemega majutusasutusi.

Huvitavad kohad Dublini lennujaama läheduses

Kui oled lendude vahel Dublini lennujaamas, on läheduses palju teha ja näha, kuigi tasub mainida, et teekonna pikkuse tõttu (40 minutit kuni üks tund) tasub endale aega jätta. Dublini kesklinnas on palju ajaloo- ja kultuuriväärtusi, sh järgmised.

 • Dublini kindlus
 • Guinnessi ladu
 • Iiri Viskimuuseum
 • Kilmainham Gaol
 • Richmondi barakid

Lisateavet Dublini rahvusvahelise lennujaama kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter