Mine põhisisu juurde

Dublini lennujaam (dub)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Dublini lennujaam transfeerile või taksole? Dublini lennujaamast kesklinna või kesklinnast Dublini lennujaama sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama DUB või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

CQG2+H2 Collinstown, County Dublin, Ireland
+353 1-814-1111

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Dublini lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Dublini lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/12/05.

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis sõitmiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja saad lennujaamatranspordi enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja oma juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas navigeerima.

Kodune tunne Uberiga

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Takso

  1-3

  Cashless trip by the taximeter

 • Black

  1-3

  Tagasihoidlik teostus

1/2

Pealevõtmine asukohast Dublini lennujaam (DUB)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama DUB puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Dublini lennujaam pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas Dublini lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud DUB pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Dublini lennujaama nõuanded

Wi-Fi Dublini lennujaamas

Dublini lennujaamas on Wi-Fi piiramatu ja tasuta. Loo vaid võrguga ühendus ja võidki sirvima hakata. Pole vaja registreeruda ega sisse logida.

Parkimine Dublini lennujaamas

Dublini lennujaamas pakutakse nii pikaajalist kui ka lühiajalist parkimist. Dublini lennujaama lühiajaline parkla paikneb vaid mõne minuti kaugusel saabuvate ja väljuvate lendude alast ja seal on ligikaudu 18 600 pikaajalise parkimise kohta.

Pagasihoid Dublini lennujaamas

Saad hoida oma pagasit saabuvate lendude saali 1. terminali juures olevas liigse pagasi teeninduspunktis, et pagas oleks lennujaamas lendude vahelisel ajal turvalises kohas. Selles teeninduspunktis saad kasutada ka kottide pakkimise teenuseid.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Dublini lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Dublini lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Sinu lõplikule sõiduhinnale võivad lisanduda parkimistasud ja lennujaamatasud.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust. Kui oled sõidu tellinud, vaata rakendusest eeldatavat ooteaega.

Lisateave

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Dublini lennujaama terminalid

Uber on suurepärane valik sõitjatele, kes DUB lennujaama saabuvad või sealt lahkuvad. Dublini lennujaam on rahvusvaheline lennujaam, mis teenindab igal aastal enam kui 20 miljonit inimest, mis muudab selle kõige rahvarohkemaks transpordikeskuseks euroopas. Dublini lennujaam asub Dublini kesklinnast põhja suunas 10 kilomeetri kaugusel, kiirteede M1 ja M50 läheduses, ja sinna pääseb hõlpsasti auto, bussi, takso, lennujaamabussi või Uberiga.

Dublini lennujaama terminalid

Dublini lennujaamas on 2 peamist terminali: terminal 1 ja terminal 2. Terminal 2 on oluline, kuna selles asuvad USA eelvormistuspunktid, mis võimaldavad läbida USA tollikontrolli ja passikontrolli juba Dublinis viibides. Seetõttu, kui saabud USA-sse, oleksid nagu riigisiseselt lennanud ja väldid pika ooteajaga kaasnevat tohutut ajakulu ning stressi.

Terminal 1

 • Air Canada
 • Cathay Pacific
 • KLM
 • Ryanair
 • Swiss

Terminal 2

 • Aer Lingus
 • American
 • Delta
 • Emirates

Dublini lennujaama restoranid

Kui soovid leida koha, kus enne lendu veidi lõõgastuda, või vajad oma igapäevast kohvi, on Sul võimalus valida paljude Dublini lennujaama restoranide vahel. Terminalis 1 saad osta Wrights of Howthis luksuslikku iiri toitu ja Gourmet Burger Kitchen 2. terminalis on suurepärane koht lennueelseks eineks. Valida saab ka paljude Dublini lennujaama baaride vahel.

DUB lennujaamas ringi liikumine

Dublini lennujaamas saab hõlpsasti ringi jalutada, kuna terminale T1 ja T2 ühendab tasuta lennujaamabuss.

Mida Dublini lennujaamas teha on?

Dublini lennujaama poodides on saadaval rohkem kui 100 kaubamärki, isegi kõige tundlikumal ostjal on palju valikuid. The Loopis, mis asub terminalis 1 ja 2, on suur valik maailmakuulsaid poode, alates Jo Malone’ist ja Chanelist kuni Diori ja MAC-ini. Ja kuna lennujaam on tollimaksuvaba, võivad ostjad suuri allahindlusi oodata, kusjuures mõned kaubad on isegi kuni 40% soodsamad kui väljaspool lennujaama.

Dublini lennujaama dušid

Kuigi enamik sõitjatest ei saa dušše kasutada, pakub üks lennujaama ootesaal juurdepääsu Dublini lennujaama duššidele, tänu millele saad enne ja pärast lendu end värskendada.

Hotellid Dublini lennujaama läheduses

Külalised leiavad lennujaama lähedusest mitu Dublini lennujaama hotelli ja need sobivad suurepäraselt inimestele, kes varahommikul Iirimaale jõuavad. Neid, kes soovivad Dublinit lähemalt uurida, ootab suur valik eelarvesõbralikke ja kõrgema tasemega majutusasutusi.

Huvitavad kohad Dublini lennujaama läheduses

Kui oled lendude vahel Dublini lennujaamas, on läheduses palju teha ja näha, kuigi tasub mainida, et teekonna pikkuse tõttu (40 minutit kuni üks tund) tasub endale aega jätta. Dublini kesklinnas on palju ajaloo- ja kultuuriväärtusi, sh järgmised.

 • Dublini kindlus
 • Guinnessi ladu
 • Iiri Viskimuuseum
 • Kilmainham Gaol
 • Richmondi barakid

Lisateavet Dublini rahvusvahelise lennujaama kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.