Mine põhisisu juurde

Detroit Metropolitan Wayne’i maakonna lennujaam (dtw)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Detroiti lennujaam transfeerile või taksole? Detroiti lennujaamast loomaaeda või kunstimuuseumist DTW-sse sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama DTW või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

11050 Rogell Drive #602, Detroit, MI 48242
+1 734-247-7678

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Detroit Metropolitan Wayne’i maakonna lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Detroit Metropolitan Wayne’i maakonna lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/02.

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Comfort

  1-4

  Uuemad autod, kus on rohkem jalaruumi

 • UberXL

  1-6

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/5

Pealevõtmine asukohast Detroiti lennujaam (DTW)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. DTW lennujaama puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi maanteetranspordikeskuse (GTC) märke

Lennujaamast pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Otsi üles sõidujagamise märgid GTC lennujaamas.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud DTW pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Detroiti lennujaam kaart

Detroiti lennujaam koosneb 2 peaterminalist. McNamara terminalis on ootesaaalid A–C ja põhjaterminalis on ootesaal D.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Jah. Puuduta ekraani siin, et vaadata loendit kogu maailma lennujaamadest, kus saad Uberi sõidu tellida.

 • Uberi sõidu hind DTW-sse (DTW-st) oleneb teguritest, mille hulka kuuluvad tellitud sõidu tüüp, sõidu eeldatav pikkus ja kestus, teemaksud ning nõudlus sõitude järele.

  Saad vaadata enne tellimist eeldatavat hinda, sisestades oma pealevõtmiskoha ja sihtkoha ülal olevasse Uberi sõiduhinna kalkulaatorisse. Kui siis sõidu tellid, näed rakenduses reaalaja teguritel põhinevat tegelikku hinda.

 • Pealevõtmiskohad võivad oleneda tellitud sõidu tüübist ja lennujaama suurusest. Järgi rakenduses antud juhiseid selle kohta, kuhu juhile vastu minna. Võid otsida ka märke, mis osutavad lennujaama sõidujagamise piirkondadele.

  Kui Sa ei leia juhti, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Lisateave

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Detroiti lennujaama teave külastajale

Detroit Metropolitan Wayne’i maakonna lennujaam (DTW) on Michigani rahvarohkeim lennujaam ja üks USA suurimaid lennukeskusi. DTW asub umbes 32 km kaugusel Detroiti kesklinnast (ligikaudu 30-minutiline autosõit ideaalsetes tee- ja liiklusoludes). Sinna on lihtne pääseda reisijatel, kes külastavad Detroiti, Lake Michigani ja Toledot naaberosariigis Ohios.

Detroiti lennujaama terminalid

DTW lennujaamas on 2 peamist terminali: McNamara terminal ja põhjaterminal. McNamara terminal on jagatud 3 halliks: A, B ja C. Põhjaterminalis on üks hall: D. Reisi plaanimiseks võib kasutada järgmist teavet.

DTW McNamara terminal

 • Aeroméxico
 • Air France
 • Delta

DTW põhjaterminal

 • Air Canada
 • Alaska
 • American
 • Frontier
 • JetBlue
 • Lufthansa
 • Royal Jordanian
 • Southwest
 • Spirit
 • United
 • Wow
 • Lufthansa Club

DTW rahvusvaheline terminal

Detroiti lennujaama rahvusvahelised lennud saabuvad nii McNamara kui ka põhjaterminali ja väljuvad samuti mõlemast. McNamara terminalis on 12 väravat, mida kasutatakse rahvusvaheliste väljumiste ja saabumiste jaoks, ning põhjaterminalis on 26 väravat. DTW pakub otselende rohkem kui 30 rahvusvahelisse sihtkohta.

Einestamine Detroiti lennujaamas

Detroiti lennujaamas on suur hulk söögikohti: 2 terminalis kokku lausa üle 100, sealhulgas kohvikud, kiirtoiduketid ja lauateenindusega restoranid. Peale selle paikneb terminalides hulk Detroiti lennujaama baare.

Detroiti lennujaamas ringi liikumine

Mõlemas Detroiti lennujaama terminalis on liikuvad kõnniteed. McNamara terminali hallis A asub ExpressTram, transpordisüsteem, mis transpordib reisijad mööda miilipikkust halli 3 jaama vahel, mis paiknevad järgmiselt.

 • Terminali jaam: asub halli keskosas ja sealt pääseb hõlpsasti väravatesse A29 kuni A55, registreerimisalale, pagasi kättesaamise alale, maanteetranspordi alale ja tunnelisse, mis viib hallidesse B ja C
 • Lõunajaam: pääs väravatesse A1 kuni A28
 • Põhjajaam: pääs väravatesse A56 kuni A78

Peale selle saavad reisijad sõita põhjaterminali ja McNamara terminali vahel lennujaamabussidega. Detroiti lennujaama bussid väljuvad iga 10 minuti järel maanteetranspordikeskustest ja Westini hotelli sissepääsu juurest.

Mida Detroiti lennujaamas teha?

DTW lennujaamas on palju atraktsioone ja rohkesti tegevusi. Reisijad, kes soovivad lõõgastuda, võivad kasutada lennujaama spaas massööri või kosmeetiku teenuseid, maniküüri ja/või pediküüri. Detroiti lennujaama kauplused ulatuvad ajalehekioskitest kosmeetikakaupluste ja butiikideni. Hallide A, B ja C vahel paiknevas valgustunnelis saab nautida valgus- ning muusikaetendust.

Valuutavahetus Detroiti lennujaamas

Detroiti lennujaama valuutavahetuspunktid asuvad järgmistes kohtades. - McNamara terminal: väljuvate lendude alal (Central Link värava A38 juures) ja rahvusvaheliste saabuvate lendude ala. - Põhjaterminal: väljuvate lendude alal (värava D9 vastas) ja saabuvate lendude alal (pagasi kättesaamise ala juures).

Hotellid Detroiti lennujaama läheduses

Kui ootad järgmist lendu või edasilend viibib terve öö või Sul on vaja DTW läheduses peatumiskohta, on läheduses palju hotelle ja majutusasutusi, samuti on neid Dearbornis ja Detroiti kesklinnas.

Huvitavad kohad Detroiti lennujaama läheduses

 • Belle Isle’i park
 • Eastern Market
 • Ford Field
 • Detroiti Motowni muusika muuseum

Lisateavet DTW kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.