Mine põhisisu juurde

Chhatrapati Shivaji rahvusvaheline lennujaam (BOM)

Whether you’re going from Mumbai Airport to the Gateway of India or from Navi Mumbai to Mumbai Airport, count on Uber to get you there.

3VQ8+R6 Mumbai, Maharashtra, India

Targem viis sõitmiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja saad lennujaamatranspordi enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja oma juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas navigeerima.

Kodune tunne Uberiga

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • XL Intercity

  1-4

  Comfortable SUVs, outstation rides

Kuidas Mumbai lennujaamast sõitu saada?

Telli, kui oled valmis terminalist välja kõndima

Seejärel vali sõiduk, mis sobib nii sinu seltskonna suuruse kui ka pagasikogusega.

Vaata andmeid rakendusest

Kui oled sõidu tellinud, järgi rakenduses liikumisjuhiseid.

Saa juhiga kokku

Kohtu juhiga terminali 2 puhul P7 lääneosas ja terminali 1 puhul kõigis sõiduki pealevõtmiskohtades.

Mumbai lennujaam kaart

Chhatrapati Shivaji rahvusvahelises lennujaamas on 2 peamist reisijaterminali. Terminal 1 tegeleb ainult riigisiseste lendudega, samas kui terminal 2 teenindab nii rahvusvahelisi kui ka riigisiseseid lende.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Jah. Puuduta ekraani siin, et vaadata loendit kogu maailma lennujaamadest, kus saad Uberi sõidu tellida.

 • Uberi sõidu hind BOM-i (BOM-ist) oleneb teguritest, mille hulka kuuluvad tellitud sõidu tüüp, sõidu eeldatav pikkus ja kestus, teemaksud ning nõudlus sõitude järele.

  Saad vaadata enne tellimist eeldatavat hinda, sisestades oma pealevõtmiskoha ja sihtkoha ülal olevasse Uberi sõiduhinna kalkulaatorisse. Kui siis sõidu tellid, näed rakenduses reaalaja teguritel põhinevat tegelikku hinda.

 • Pealevõtmiskohad võivad oleneda tellitud sõidu tüübist ja lennujaama suurusest. Järgi rakenduses antud juhiseid selle kohta, kuhu juhile vastu minna. Võid otsida ka märke, mis osutavad lennujaama sõidujagamise piirkondadele.

  Kui Sa ei leia juhti, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Lisateave

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Mumbai lennujaama teave külastajale

Chhatrapati Shivaji Maharaj rahvusvaheline lennujaam (BOM) on reisijate arvu poolest Indias 2. kohal ja teenindab aastas üle 47 miljoni reisija. BOM-i lennujaam asub Mumbai kesklinnast umbes 24 km loodes ja ideaalsete tee- ning liiklusolude korral kulub sinna jõudmiseks autoga umbes 30 minutit.

Mumbai lennujaama terminalid

Chhatrapati Shivaji lennujaam koosneb 2 reisiterminalist: terminal 1 ja terminal 2. Terminal 1 on Mumbai lennujaama riigisiseste lendude jaoks ja terminal 2 teenindab nii Mumbai lennujaama rahvusvahelisi kui ka riigisiseseid lende. Mumbai lennujaama ootesaalid asuvad kogu lennujaamas. Reisi plaanimiseks võib kasutada järgmist teavet.

BOM-i terminal 1

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet
 • CIP Lounge
 • Loyalty ootesaal
 • Pranaam GVK ootesaal

BOM-i terminal 2

BOM-i terminal 2 koosneb 4 korrusest ja seal asub hulk rahvusvahelisi lennufirmasid, sh British Airways, Emirates ja United. Reisijad saavad lennata BOM-ist otse enam kui 43 rahvusvahelisse sihtkohta.

Einestamine Mumbai lennujaamas

Reisijad leiavad BOM-ist traditsioonilist India toitu ja tuntud rahvusvahelised kiirtoidukohad. Rahvusvahelises terminalis (terminalis 2) väljuvate lendude ootesaalis on pärast turvakontrolli toitlustusala.

Mumbai lennujaamas ringi liikumine

Terminalid 1 ja 2 on lennuradadega eraldatud ning asuvad üksteisest 3 miili kaugusel. Kui nende vahel on vaja liikuda, on kehtiva lennupiletiga inimeste jaoks olemas tasuta Mumbai lennujaamabuss. Turvakontrollist tuleb uuesti läbi käia, seega veendu, et ühest terminalist teise liikumisel jääks selleks piisavalt aega. Terminalis 2 on 4 korrust, 48 eskalaatorit ja 75 lifti. Terminalis on ka 42 liikuvat kõnniteed.

Mida Mumbai lennujaamas teha?

Chhatrapati Shivaji Maharaj pakub mitmesuguseid tegevusi, sealhulgas hulk etendusi ja näitusi, mida aasta jooksul erinevatel aegadel korraldatakse. Lapsed saavad nautida mänguala, mis asub terminali 2 3. ja 4. korrusel. Mumbai lennujaamas sisseostude tegemiseks on olemas traditsioonilise India moe kauplused ja rahvusvaheliselt tunnustatud poed.

Valuutavahetus BOM-is

Valuutavahetuspunktid paiknevad kõikjal BOM-is: väljuvate ja saabuvate lendude alal 1. terminalis ja 2. terminalis väljuvate lendude 4. korruse registreerimisletis, saabuvate lendude 1. korrusel, saabuvate lendude 2. korrusel, 2. korrusel (riigisisene transfeer), 4. korrusel SHA ja saabuvate lendude 2. korrusel.

Hotellid BOM-i lennujaama läheduses

Kui ootad järgmist lendu või edasilend viibib terve öö või Sul on vaja BOM-i läheduses peatumiskohta, on läheduses hulk hotelle ja majutusasutusi. See hõlmab hulka valikuid Mumbai kesklinnas või Hiranandani Gardensi piirkonnas, mis asub lennujaamast veidi vähem kui 3 miili kaugusel.

Huvitavad kohad BOM-i läheduses

 • Gateway of India
 • ISKCON-i tempel Mumbais
 • Juhu Beach
 • Mani Bhavan (Mahatma Gandhi kodu)

Lisateavet BOM-i kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.