Mine põhisisu juurde

Hartsfield-Jackson Atlanta rahvusvaheline lennujaam (atl)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Atlanta lennujaam transfeerile või taksole? ATL-i lennujaamast Georgia akvaariumi või Atlanta botaanikaaiast ATL-i sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama ATL või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

6000 N. Terminal Parkway, Atlanta, GA 30320
+1 800-897-1910

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Hartsfield-Jackson Atlanta rahvusvaheline lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Hartsfield-Jackson Atlanta rahvusvaheline lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/28.

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Comfort

  1-4

  Uuemad autod, kus on rohkem jalaruumi

 • UberXL

  1-6

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/5

Pealevõtmine asukohast Atlanta lennujaam (ATL)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Atlanta lennujaama puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi ATL-i sõidujagamise pealevõtmispiirkondade silte igas terminalis.

Mine terminalist välja

ATL-i pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest.

Riigisisese terminali pealevõtmiskoha puhul välju Atlanta lennujaama alumiselt tasandilt.

Rahvusvahelise terminali pealevõtmiskoha puhul välju Atlanta lennujaama saabuvate lendude tasandilt.

Kinnita oma asukoht

Vali rakenduses näidatud terminali ja ATL-i pealevõtmiskoht. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures.

Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Atlanta lennujaam kaart

Ootesaalid A–E on siselendude jaoks ja ootesaal F on rahvusvaheliste lendude jaoks. Parkla ümbritseb kogu ootesaali T.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Jah. Puuduta ekraani siin, et vaadata loendit kogu maailma lennujaamadest, kus saad Uberi sõidu tellida.

 • Uberi sõidu hind ATL-i (ATL-ist) oleneb teguritest, mille hulka kuuluvad tellitud sõidu tüüp, sõidu eeldatav pikkus ja kestus, teemaksud ning nõudlus sõitude järele.

  Saad vaadata enne tellimist eeldatavat hinda, sisestades oma pealevõtmiskoha ja sihtkoha ülal olevasse Uberi sõiduhinna kalkulaatorisse. Kui siis sõidu tellid, näed rakenduses reaalaja teguritel põhinevat tegelikku hinda.

 • Pealevõtmiskohad võivad oleneda tellitud sõidu tüübist ja lennujaama suurusest. Järgi rakenduses antud juhiseid selle kohta, kuhu juhile vastu minna. Võid otsida ka märke, mis osutavad lennujaama sõidujagamise piirkondadele. Kui Sa juhti ei leia, võta temaga ühendust rakenduse kaudu.

Lisateave

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Atlanta lennujaama teave külastajale

Hartsfield-Jackson Atlanta rahvusvaheline lennujaam on maailma rahvarohkeim lennujaam, mida läbib päevas keskmiselt 275 000 reisijat. Lennujaam asub vaid 16 km kaugusel Atlanta kesklinnast Massachusettsi suuruses metroopiirkonnas ja on maandumispunkt ühtviisi nii äri- kui ka puhkusereisijate jaoks.

Atlanta lennujaama terminalid

Hartsfieldis on 2 terminali: Atlanta lennujaama riigisiseste lendude terminal ja rahvusvaheline terminal. Terminalid asuvad lennujaama otstes ja nende vahel on 7 hallli:

 • Hall T külgneb riigisiseste lendude terminaliga
 • Hall F asub rahvusvahelises terminalis
 • Hallid A, B, C, D ja E asuvad tähestiku järjekorras riigisiseste lendude ja rahvusvahelise terminali vahel, nii et hall A on riigisiseste lendude terminalile kõige lähemal

Mõlemas terminalis asub hulk ATL-i lennujaama ootesaale, sh American Airlines Admirals Club, Delta Sky Club ja United Club. Reisi plaanimiseks võib kasutada järgmist teavet.

Atlanta lennujaama riigisiseste lendude terminal

Põhjaterminalis on võimalik registreeruda järgmiste lennufirmade lendudele:

 • Alaska
 • American
 • Boutique Air
 • Frontier
 • JetBlue
 • Southwest
 • Spirit
 • United

Lõunaterminalis on võimalik registreeruda Delta lendudele.

Atlanta lennujaama rahvusvaheline terminal

Rahvusvahelises terminalis on 3 korrust ja selles asuvad halli F väravad F1 kuni F14. Väljuvate lendude tasandilt pääseb otse tunniparklasse ja saabuvate lendude tasandile. Rahvusvahelist terminalist toimuvad lennud enam kui 75 sihtkohta 50 riigis ning teenindatakse rahvusvahelisi lennufirmasid, nagu British Airways ja KLM.

Einestamine Atlanta lennujaamas

Enam kui 110 söögi- ja joogikohta Hartsfield-Jackson Atlanta rahvusvahelises lennujaamas ulatuvad rahvusvahelistest kiirtoidukettidest kuni lauateenindusega tipptasemel restoranideni. ATL-i lennujaama restoranid ja muud söögikohad asuvad hallides ja aatriumis.

Atlanta lennujaamas ringi liikumine

Atlanta lennujaamal on oma metroo nimega Plane Train, mis ühendab kõiki riigisiseste ja rahvusvaheliste lendude halle . Need 4 vagunist koosnevad rongid, mis läbivad rööbastel 5 km pikkuse ringi, väljuvad umbes iga 2 minuti järel. Keskmiselt veavad rongid üle 200 000 reisija päevas. Reisijad saavad kasutada ka SkyTraini, mis sõidab väljaspool lennujaama, ühendades Georgia Rahvusvahelist Konverentsikeskust mõne juhtiva lennujaamahotelliga.

Mida Atlanta lennujaamas teha?

Hartsfieldis pakutakse mitmesuguseid atraktsioone, sealhulgas kunstiprogrammi, mille raames on pandud välja näitused mitmesugustel lennujaama aladel. Mõned eksponaadid on püsivad ja mõned vahetuvad. ATL-i aatriumis korraldatakse igal aastal 4 kontserti. Loomasõpradele on olemas 1000 ruutjala suurune koerte park. Kui peaks avanema võimalus sisseoste teha, siis Atlanta lennujaama kaupluste hulgas on kõike, alates ajalehekioskitest kuni butiikideni.

Valuutavahetus Atlanta lennujaamas

Hallides A, B, D, E ja F ning aatriumis asub kümmekond Atlanta lennujaama valuutavahetuspunkti.

Hotellid Atlanta lennujaama läheduses

Kui ootad järgmist lendu või edasilend viibib terve öö või Sul on vaja ATL-i läheduses peatumiskohta, on läheduses üle 60 hotelli ja majutusasutuse.

Huvitavad kohad Atlanta lennujaama läheduses

 • Atlanta botaanikaaed
 • Centennial Olympic Park
 • Atlanta loomaaed

Lisateavet ATL-i kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.