Μετάβαση στο κύριο περιεχόμενο
Château-Thierry

Ζητήστε διαδρομή για τώρα ή αργότερα στη(ν) Château-Thierry

Προσθέστε τα στοιχεία της διαδρομής σας, μεταβείτε και μετακινηθείτε Château-Thierry. Ή προγραμματίστε εκ των προτέρων με Uber Reserve οποιαδήποτε στιγμή, έως και 90 ημέρες νωρίτερα.

Τώρα

Τώρα

Οδηγήστε όποτε θέλετε, κάντε ό, τι χρειάζεστε Château-Thierry

Κερδίστε χρήματα στην πόλη Château-Thierry ανάλογα με το πρόγραμμά σας, με παραδόσεις (όπου υπάρχουν) ή διαδρομές - ή και τα δύο. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το δικό σας όχημα ή να επιλέξετε ένα ενοικιαζόμενο όχημα μέσω του Uber.

Δημοφιλείς προορισμοί σε Château-Thierry

Παρόλο που οι επιβάτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν το Uber για να στείλουν αίτημα για διαδρομή προς σχεδόν οπουδήποτε εντός και γύρω από αυτήν Château-Thierry, ορισμένοι προορισμοί είναι πιο δημοφιλείς από άλλους. Εδώ μπορείτε να εξερευνήσετε δημοφιλείς διαδρομές που έχουν ζητηθεί από επιβάτες κοντά σας, με τοποθεσίες αποβίβασης και μέσες τιμές πορείας.*

Δημοφιλείς προορισμοί σε Château-Thierry

Προορισμός

Μέση τιμή με UberX*

Meaux

€79

Centre Commercial Val D'europe

€129

Centre Commercial Belle Epine

€209

Cathédrale Notre-Dame

€195

Gare du Nord

€238

Ταξιδεύοντας με μεγάλες ομάδες και οικογένεια μέσω Uber

Εάν χρειάζεστε επιπλέον χώρο ή ειδικές διευκολύνσεις, αυτές οι επιλογές διαδρομής στο Château-Thierry θα σας βοηθήσουν να φτάσετε εσείς και η ομάδα σας στον προορισμό σας.

Επιμερισμός διαδρομής και άλλες υπηρεσίες σε Château-Thierry, Hauts-de-France

Οι μετακινήσεις Château-Thierry είναι πιο εύκολες με την Uber. Είτε ταξιδεύετε προς τον σιδηροδρομικό σταθμό ή το αεροδρόμιο, είτε συναντάτε φίλους σε ένα εστιατόριο ή μια εκδήλωση, είτε κάνετε δουλειές στην πόλη, η Uber σάς βοηθά να φτάσετε στον προορισμό σας. Συνδεθείτε ηλεκτρονικά ή ανοίξτε την εφαρμογή Uber και πληκτρολογήστε τον προορισμό σας για να ξεκινήσετε να ταξιδεύετε στην πόληChâteau-Thierry.

ταξί και άλλες επιλογές διαδρομής στο Château-Thierry

Σκεφτείτε το Uber ως μια εναλλακτική λύση στα ταξί όταν χρειάζεστε μετακίνηση στην Château-Thierry. Με το Uber, μπορείτε να αντικαταστήσετε το σταμάτημα ταξί στον δρόμο με την άμεση αίτηση διαδρομής, οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας. Είτε ζητάτε διαδρομή από το αεροδρόμιο είτε θέλετε να ανακαλύψετε ένα νέο μέρος, συνδεθείτε online ή ανοίξτε την εφαρμογή και εισαγάγετε τον προορισμό σας στην Château-Thierry.

Συχνές ερωτήσεις

Είναι διαθέσιμη η Uber στην πόλη Château-Thierry;

Ναι. Η εφαρμογή Uber σάς δίνει τη δυνατότητα να στείλετε αίτημα για διαδρομή για τις μετακινήσεις σας Château-Thierry οποιαδήποτε στιγμή, 24 ώρες το 24ωρο, 7 ημέρες την εβδομάδα.

Συμβουλή: Ώρες παραλαβής σε Château-Thierry μπορεί να είναι μεγαλύτερη από ό, τι σε μεγαλύτερες πόλεις, αλλά μπορείτε να κάνετε κράτηση για διαδρομή εκ των προτέρων, ώστε να παραλάβετε τη στιγμή που σας εξυπηρετεί.

Ποιος είναι ο πιο οικονομικός τρόπος μετακίνησης στην πόλη Château-Thierry;

Με την εφαρμογή Uber, μπορείτε να επιλέξετε τη διαδρομή που ταιριάζει καλύτερα στις οικονομικές σας δυνατότητες όταν μετακινείστε στην πόλη Château-Thierry. Για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κόστος, συνδεθείτε διαδικτυακά ή ανοίξτε την εφαρμογή και πληκτρολογήστε τον προορισμό σας στην ενότητα «Πού πάτε;». κουτί. Θα εμφανιστεί η εκτίμηση τιμής για κάθε επιλογή διαδρομής. Κάντε κύλιση για να εξερευνήσετε τι είναι διαθέσιμο αυτήν τη στιγμή.

Μπορώ να μετακινηθώ στην πόλη Château-Thierry χωρίς αυτοκίνητο;

Ναι. Συνδεθείτε διαδικτυακά ή ανοίξτε την εφαρμογή Uber για να στείλετε αίτημα για διαδρομή Château-Thierryκαι αφήστε τον οδηγό σας να σας μεταφέρει στον προορισμό σας. Μπορείτε επίσης να προγραμματίσετε τη διαδρομή σας εκ των προτέρων, την ώρα που σας βολεύει.

Μπορώ να νοικιάσω ένα όχημα στην Château-Thierry?

Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας στο Uber στις Uber.com ή ανοίξτε την εφαρμογή Uber για να μάθετε εάν υπάρχουν διαθέσιμα ενοικιαζόμενα οχήματα στην πόλη σας. Εάν ναι, επιλέξτε Ενοικίαση και ολοκληρώστε την κράτησή σας με έναν πάροχο ενοικίασης στο Uber.com ή χρησιμοποιώντας την εφαρμογή Uber. Στη συνέχεια, μετακινηθείτε μέσα Château-Thierry ή όπου κι αν σας βγάλει ο δρόμος.

Πώς ενισχύει η Uber την ασφάλεια των επιβατών στην πόλη Château-Thierry;

Η ασφάλειά σας όταν μετακινείστε στην πόλη Château-Thierry είναι κορυφαία προτεραιότητά μας. Με λίγα αγγίγματα, μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε λειτουργίες εντός της εφαρμογής, όπως το κουμπί βοήθειας έκτακτης ανάγκης για να καλέσετε τις αρχές αν χρειαστείτε βοήθεια.

Η Uber δεν ανέχεται τη χρήση αλκοόλ ή ναρκωτικών ουσιών από τους οδηγούς που χρησιμοποιούν την εφαρμογή Uber. Αν πιστεύετε ότι ο οδηγός σας βρίσκεται υπό την επήρεια ναρκωτικών ουσιών ή αλκοόλ, ζητήστε του να τερματίσει αμέσως τη διαδρομή.

Τα επαγγελματικά οχήματα ενδέχεται να υπόκεινται σε πρόσθετους κρατικούς φόρους, οι οποίοι εφαρμόζονται ανεξάρτητα και επιπλέον των διοδίων.

*Οι ενδεικτικές τιμές επιβατών είναι ο μέσος όρος των τιμών μόνο για το UberX και δεν αντικατοπτρίζουν διακυμάνσεις λόγω γεωγραφίας, καθυστερήσεων στην κυκλοφορία, προσφορών ή άλλων παραγόντων. Ενδέχεται να ισχύουν σταθερές τιμές και ελάχιστες χρεώσεις. Οι πραγματικές τιμές για διαδρομές και προγραμματισμένες διαδρομές ενδέχεται να διαφέρουν.