Please enable Javascript
Přeskočit na hlavní obsah

Přeprava ve městě Asheville, NC

Plánuješ cestovat po městě Asheville? Ať už jsi návštěvník nebo místní, s touhle příručkou bude Asheville místem plným nezapomenutelných zážitků. Svez se s Uberem z letiště Asheville Regional Airport do hotelu Renaissance Asheville Hotel a objev oblíbené trasy a destinace. Podle města můžeš použít aplikaci pro jízdu veřejnou dopravou nebo na kole, skútru a dalších dopravních prostředcích.

Mrkni na sazby Uberu pro cestující a řidiče a zjisti, jak si řízením nebo doručováním s Uberem ve městě Asheville vydělávat.

search
Odkud?
Navigate right up
search
Kam to bude?

Zarezervuj si přepravu po městě Asheville s Uberem

S Uberem si můžeš domluvit přepravu po městě Asheville předem. Potřebuješ svézt na letiště Asheville Regional Airport, do své oblíbené restaurace nebo kamkoliv jinam? Kdykoliv! Objednej si jízdu až 90 dnů předem.

search
Zadej místo vyzvednutí
Navigate right up
search
Zadej cíl

Sdílení jízd ve městě Asheville

Pohybovat se po městě Asheville bez auta je s Uberem pohoda. Už víš, kam se chceš podívat? Objednej si jízdu na kterýkoliv den a čas v týdnu. Objednej si jízdu, když potřebuješ. Nebo si ji zamluv předem, ať máš vše připravené. Ať už cestuješ o samotě nebo ve více lidech, v aplikaci vždy najdeš typ jízdy, který ti bude vyhovovat.

Otevři aplikaci Uber, zadej cíl a začni objevovat město Asheville.

Asheville – doprava z letiště a na něj

Potřebuješ se dostat na letiště ze své současné lokality nebo z jiného místa ve městě Asheville? Otevři aplikaci a objednej si jízdu v kteroukoliv hodinu. Klepni dole na název nejbližšího letiště a zjisti, jak si s Uberem zařídit příjezd a odjezd. Na stránce s odkazem na letiště kromě jiného zjistíš, kde tě řidič vyzvedne a kolik tě jízda bude stát.

Vyber si ideální způsob, jak se pohybovat po městě Asheville

  • Taxi ve městě Asheville

    Zkus Uber místo taxíku až budeš cestovat ve městě Asheville. S Uberem nemusíš zdlouhavě mávat na taxi – místo toho máš svezení na požádání v kteroukoliv hodinu. Svez se třeba z letiště Asheville Regional Airport, navštiv město Arden nebo se podívej jinam. Otevři aplikaci, zadej cíl a Asheville ti bude ležet na dlani.

  • MHD ve městě Asheville

    Veřejná doprava je poměrně levný způsob cestování. V závislosti na oblasti si můžeš s Uber Transit zjistit trasy autobusů nebo metra a naplánovat si cestu. Otevři aplikaci a podívej se, jestli je Uber Transit k dispozici ve tvém okolí, nebo k návštěvě oblíbených míst ve městě Asheville využij sdílenou jízdu.

  • Půjčování kol ve městě Asheville

    Jízda na kole je ekologický způsob přepravy v samotném srdci města. Ve vybraných městech můžeš s Uberem jezdit na elektrokolech. Otevři aplikaci a podívej se, jestli ve městě Asheville najdeš naše kola. Pak si po akčním dni objednej jídlo z jedné z našich oblíbených restaurací a doplň energii. Jestli s námi ve městě Asheville budeš jezdit na kole, nezapomeň si nasadit helmu a dodržovat pravidla silničního provozu.

1/3

U řidičů, kteří používají aplikaci Uber, netolerujeme alkohol ani drogy. Pokud si myslíš, že je řidič pod jejich vlivem, přiměj ho, aby okamžitě zastavil.

Komerčním autům můžou být k mýtu přičteny dodatečné státní daně.

Ve tvé zemi platí specifické lokální požadavky a předpisy, na které by měli uživatelé Uberu pamatovat. Můžeš si je přečíst na téhle stránce.