Přeskočit na hlavní obsah

Los Angeles: Objednej si Uber. Voz se. Poznávej.

Plánování jízd Uberem je snadné. Porovnej si typy svezení, které máš k dispozici, a podívej se, co se děje v okolí.

Máš namířeno jinam? Podívej se na všechna města, kde Uber působí.

Los Angeles: vyber si svezení

 • UberX

  1-3

  Běžná auta za dostupnou cenu

 • Comfort

  1-3

  Novější auta s větším prostorem na nohy

 • UberXL

  1-5

  Cenově dostupné jízdy pro skupiny až o 6 lidech

 • Pool

  1-2

  Spolujízda s nejnižší cenou

1/4

Tvůj průvodce vyzvedáváním na letištích

Podívej se, kde tě řidič vyzvedne, a přečti si podrobné pokyny, jak se tam dostat.

Aplikace se všude používá stejně

Na cestách máš k dispozici stejné funkce jako doma – i bezpečnostní nástroje, jako je nepřetržitá podpora, GPS sledování nebo volání na tísňovou linku.

Jak spolupracujeme s městy

Cestujícím nabízíme snadné svezení, městům ještě mnohem víc. Chceme zlepšovat kvalitu života, pomáhat s budováním chytřejších a efektivněji fungujících měst budoucnosti a být tak modelem pro ostatní.

Uber Movement

Anonymní data, která předáváme urbanistům a vedoucím představitelům měst, pomáhají s rozhodováním o infrastruktuře a hromadné dopravě.

Bezpečí na silnicích

Zasazujeme se o to, aby se lidé chovali zodpovědně, neřídili pod vlivem omamných látek a zlepšovali tak bezpečí na silnicích.

Podporujeme města

Ve spolupráci s místními samosprávami zlepšujeme města, kde působíme – například pomáháme snižovat emise nebo přispíváme k efektivnějšímu fungování hromadné dopravy.

U řidičů, kteří používají aplikaci Uber, netolerujeme alkohol ani drogy. Pokud si myslíš, že je řidič pod jejich vlivem, přiměj ho, aby okamžitě zastavil.

Komerčním autům můžou být k mýtu přičteny dodatečné státní daně.

Až řidič jízdu ukončí, je několik způsobů, jak můžeš nahlásit jakoukoli zpětnou vazbu: při hodnocení jízdy v aplikaci Uber, na e-mailu customercomplaints@uber.com, na webu help.uber.com nebo na čísle 800 664 1378.

Dál můžeš kontaktovat California Public Utilities Commission na 800 894 9444 nebo na CIU_intake@cpuc.ca.gov.

Podle požadavků CPUC nesmíš v Kalifornii přepravovat bez doprovodu nezletilé, kteří si objednají jízdu přes aplikaci Uber. Upozorňujeme, že v Kalifornii si účet Uber můžou vytvořit jen cestující starší 18 let. Pokud se ti cestující zdá nezletilý, požádej ho o doklad totožnosti. Jestli mu ještě 18 nebylo, upozorni ho, že musíš jízdu zrušit. Navíc můžeš objednávky jízd od nezletilých bez doprovodu oznamovat přes zpětnou vazbu v aplikaci.