Přeskočit na hlavní obsah

UPDATE: As of September 14, 2019 Uber pickups and dropoffs are not available at Ontario International Airport.

X small

Mezinárodní letiště Ontario (ont)

Hledáš alternativu k tradiční kyvadlové dopravě Letiště Ontario nebo taxi? Ať už máš namířeno z letiště Ontario do muzea Planes of Fame nebo z parku Cucamonga-Guasti Regional Park na letiště ONT, Uber tě tam spolehlivě odveze – stačí použít naši aplikaci. Objednej si jízdu z letiště ONT. Stačí pár klepnutí.

1923 East Avion Street, Ontario, Kalifornie 91761
+1 909-544-5300

Zarezervuj si jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Ontario a dokonči tak plánování. Jízdu si můžeš objednat až 30 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.
Cíl
Vyber datum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/24.

Klepni a objednej si svezení na víc než 500 světových letišť.

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

1/5

Vyber si auto pro dostatečný počet cestujících a množství zavazadel. Pak v aplikaci vyber místo vyzvednutí.

All pickups happen on the inner curb in Terminals 2 and 4 as well as the international terminal.

Řidič se s tebou setká u chodníku. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Mezinárodní letiště Ontario je tvořené 2 terminály: terminálem 2 a terminálem 4. Z letiště se létá osobními letadly do 19 destinací.
 • Ano. Klepni sem pro seznam letišť světa, kde si můžeš objednat jízdu s Uberem.

 • Cena svezení Uberem na letiště ONT nebo z něj závisí na skutečnostech, jako je typ objednaného auta, odhadovaná vzdálenost a doba jízdy, mýta nebo aktuální poptávka po jízdách.

  Nahoře v nástroji na odhad ceny si ještě před objednáním jízdy můžeš zobrazit, kolik tě svezení asi bude stát. Stačí jenom zadat místo vyzvednutí a cíl. Po objednání jízdy se ti v aplikaci zobrazí cena skutečná na základě aktuální situace.

 • Místo vyzvednutí závisí na objednaném typu auta a velikosti letiště. Na místo, kde se setkáš s řidičem, běž podle pokynů v aplikaci. Nebo můžeš jít podle letištního značení na zastávky vyhrazené pro spolujízdu.

  Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.
Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

Mezinárodní letiště Ontario (ONT) každoročně obslouží asi 4 miliony cestujících a nachází se asi 6 kilometrů nebo 8 minut jízdy při ideálních dopravních podmínkách od centra kalifornského Ontaria. Taky se nachází 61 kilometrů východně od centra Los Angeles a 37 kilometrů západně od centra San Bernardina.

Terminály letiště Ontario

Letiště ONT má 2 terminály: terminál 2 se 12 branami a terminál 4 se 14 branami. Dál tu najdeš samostatnou přilehlou budovu pro mezinárodní přílety. Jízdu si můžeš naplánovat podle informací dole.

Terminál 2 letiště ONT

 • Alaska
 • China
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • Volaris

Terminál 4 letiště ONT

 • American
 • Southwest

Mezinárodní terminál letiště ONT

Mezinárodní linky odlétají z letiště Ontario hlavně z terminálu 2. Z letiště ONT odlétají nonstop linky do 2 zahraničních destinací: do Mexika a na Tchaj-wan.

Stravování na letišti Ontario

V terminálech letiště ONT se nachází 8 stravovacích zařízení. Cestující mají na výběr z kaváren, barů a rychlých občerstvení. Z jídel a nápojů se tu dá koupit třeba káva, gurmánská pizza nebo občerstvení do ruky. Stravovací zařízení se v terminálu 2 nacházejí hlavně mezi branami 204 a 209. V terminálu 4 je najdeš hlavně mezi branami 404 a 410.

Přesuny po letišti Ontario

Na mezinárodním letišti Ontario funguje bezplatná kyvadlová doprava, která pendluje mezi terminály pro osobní dopravu, parkovištěm 5 a centrem pro autopůjčovny. Veškerá kyvadlová doprava na letišti Ontario je vhodná pro vozíčkáře.

Co dělat na letišti Ontario

Příslušníci americké armády mají k dispozici salonek Ontario-USO, kde najdou televizní místnosti s knihovnou filmů a seriálů, bezplatnou knihovnu s knihami a časopisy, počítače s internetem, herní místnost, úschovnu zavazadel a dětskou hernu s přebalovacími prostory. Mezi terminály 2 a 4 pendluje bezplatná kyvadlová doprava.

Směnárny na letišti Ontario

Na mezinárodním letišti Ontario nejsou směnárny.

Hotely poblíž letiště Ontario

Ať už čekáš na přípoj, zpozdil se ti noční let, nebo jen potřebuješ přespat poblíž letiště ONT, v okolí najdeš víc než 20 ubytovacích zařízení.

Zajímavá místa poblíž letiště Ontario

 • Regionální park Cucamonga-Guasti
 • Ontarijské náměstí
 • Planes of Fame Air Museum, Chino
 • Pumpkin Rock, Norco

Další informace o letišti Ontario najdeš tady.

Facebook
Instagram
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.