Přeskočit na hlavní obsah

Letiště Heathrow (lhr)

Hledáš alternativu k tradiční kyvadlové dopravě Letiště Heathrow nebo taxi? Ať už máš namířeno z letiště Heathrow do Londýna nebo naopak, Uber tě tam spolehlivě odveze – stačí použít naši aplikaci. Objednej si jízdu z letiště LHR. Stačí pár klepnutí.

Longford TW6, United Kingdom
+44 20-7360-1250

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepni a objednej si svezení na víc než 500 světových letišť.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • Uber Pet

  1-3

  Affordable rides for you and your pet

 • EXEC

  1-4

  Běžná auta vyšší třídy

 • Lux

  1-4

  Maximální luxus a styl

 • Green

  1-4

  Ekologicky šetrné jízdy elektromobily

 • Uber Comfort

  1-4

  New, spacious cars and top-rated drivers

 • UberXL

  1-6

  Cenově dostupné jízdy pro skupiny až o 6 lidech

 • UberX

  1-4

  Běžné jízdy za dobrou cenu

1/7

Místo vyzvednutí: Letiště Heathrow (LHR)

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci Uber a objednej si jízdu do cíle. Vyber si LHR pro dopravu podle počtu cestujících a zavazadel.

Řiď se pokyny v aplikaci

Aplikace tě navede rovnou na místo vyzvednutí na letišti Letiště Heathrow. Místa vyzvednutí se můžou lišit podle terminálu. Cedule označující místa vyzvednutí pro spolujízdu můžou být taky k dispozici na Letiště Heathrow.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí na letišti LHR, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí nemusí být vždycky u nejbližšího východu. V aplikaci se ti ukáže jméno řidiče, poznávací značka a barva auta. Před zahájením jízdy ji nezapomeň potvrdit. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Tipy k letišti Heathrow

Wi-Fi na letišti Heathrow

Ve všech terminálech letiště Heathrow je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Stačí se připojit k síti Heathrow a postupovat podle zobrazených pokynů. Taky si můžeš připlatit za rychlejší připojení.

Parkování na letišti Heathrow

Letiště Heathrow nabízí spoustu možností parkování, a to dlouhodobé i krátkodobé, firemní nebo obsluhované malými kolejovými vozidly. Případně můžeš využít službu přistavení auta nebo parkoviště s obsluhou.

Úschova zavazadel na letišti Heathrow

Úschovnu zavazadel najdeš v každém terminálu letiště Heathrow. Ceny závisí na délce úschovy. Úschova je možná až 90 dní.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Uber tě z letiště Heathrow snadno a pohodlně sveze, kamkoli potřebuješ.

 • Místo vyzvednutí se dozvíš v aplikaci Uber, až si objednáš jízdu.

 • Kromě sazby za vzdálenost může jízdné Uberem na letiště Heathrow nebo z něj vycházet ze sazby za dobu, z dopravní situace a z dalších skutečností. Ke konečnému jízdnému ti taky můžeme přičíst parkovací a letištní poplatky.

 • Délka čekání na řidiče závisí na denní době, na tom, kolik řidičů je zrovna online, a dalších skutečnostech. Až si objednáš jízdu, aplikace ti ukáže přibližnou dobu, za kterou tě řidič vyzvedne.

Další informace

Řídíš s Uberem?

Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

Informace pro návštěvníky terminálů letiště Londýn Heathrow

Uber je ideální volbou pro každého, kdo přilétá na letiště Londýn Heathrow nebo z něj odlétá. Letiště Heathrow je druhým nejrušnějším letištěm na světě a obsluhuje širší oblast Londýna a většinu jižní Anglie. Nachází se asi 25 kilometrů západně od centrálního Londýna a dá se tam snadno dostat autem, veřejnou dopravou i Uberem. Cesta z Heathrow do centra Londýna zabere asi hodinu, takže když máš cestu do hlavního města Velké Británie nebo z něj, tohle letiště je pro tebe ideální volbou.

Terminály letiště Heathrow

Letiště Heathrow má 4 aktivní terminály: terminály 2, 3, 4 a 5. Terminály 2 a 3 se nacházejí ve východní části letiště Heathrow, terminál 4 najdeš na jihu a terminál 5 na západě. Létá odsud spousta aerolinií jako například:

Terminál 2

 • Aer Lingus
 • Singapore
 • United

Terminál 3

 • British Airways
 • Delta
 • Emirates

Terminál 4

 • Malaysia
 • Qatar

Terminál 5

 • British Airways

Restaurace na Heathrow

Na letišti Heathrow najdeš víc než 30 restaurací, kaváren a barů, kde se před každým odletem i po každém příletu můžeš najíst i občerstvit.

Přesuny po letišti LHR

Přecházení mezi terminály letiště Londýn Heathrow je snadné. Terminály 2 a 3 se od sebe nacházejí v docházkové vzdálenosti a terminály 4 a 5 jsou spojené pravidelnou kyvadlovou dopravou. Z terminálu 5 vyjíždí Heathrow Express, který pokračuje k terminálům 2 a 3 a pak do centrálního Londýna.

Co dělat na letišti LHR

Ať už si chceš koupit designovou bundu, nebo luxusní hodinky, obchody na letišti Heathrow ti nabízejí spousty zboží ke koupi. A jestli chceš potěšit své kamarády nebo rodinu nějakým suvenýrem, zajdi do některého z tamních duty-free shopů. Taky si tu můžeš dokoupit všechny cestovatelské potřeby, které by se ti mohly do letadla hodit. Dál tu najdeš spoustu luxusních a prémiových salonků, například No1 Lounge a Club Aspire Lounge, které se nacházejí v terminálu 3.

Sprchy na letišti Heathrow

Na letišti Heathrow se dá osprchovat v saloncích, jako jsou Plaza Premium Lounge, No1 Lounge nebo Club Aspire Lounge and Spa. Další sprchy se můžou nacházet v saloncích jednotlivých aerolinií.

Hotely poblíž letiště Heathrow

V nejbližším okolí letiště Heathrow se nachází asi 20 hotelů, kde si můžeš odpočinout, když čekáš na přípojný let nebo když přiletíš v brzkých ranních hodinách. Do centrálního Londýna se z letiště Heathrow dostaneš zanedlouho a najdeš tam spoustu různých levných i luxusních ubytovacích zařízení.

Zajímavá místa v okolí letiště Heathrow

Pokud čekáš na přípojný let a máš dost času, můžeš si udělat výlet do centrálního Londýna. V okolí letiště LHR je toho spousta k vidění, třeba:

 • Ham House
 • Legoland Windsor Resort
 • London Motor Museum
 • Královské botanické zahrady, Kew
 • Zámek Windsor

Další informace o letišti LHR najdeš tady.

Facebook
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.