Přeskočit na hlavní obsah

Mezinárodní letiště Ženeva (gva)

Hledáš alternativu k tradiční kyvadlové dopravě Letiště Ženeva nebo taxi? Ať už máš namířeno z letiště Ženeva do centra města nebo naopak, Uber tě tam spolehlivě odveze – stačí použít naši aplikaci. Objednej si jízdu z letiště GVA. Stačí pár klepnutí.

Route de l'Aéroport 21, 1215 Le Grand-Saconnex, Switzerland
+41 22-717-71-11

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Ženeva

Zarezervuj si jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Ženeva a dokonči tak plánování. Jízdu si můžeš objednat až 30 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.
Cíl
Vyber datum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/05/25.

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepni a objednej si svezení na víc než 500 světových letišť.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • Uber pro Ukrajinu

  1-4

  The Uber for Ukraine fare is 2 CHF higher compared to an UberX trip ordered at the same time for the same route. 2 CHF from each trip on Uber for Ukraine is not part of the fare, but is the amount that Uber B.V. sends to the International Rescue Committee.

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • UberX

  1-4

  Běžné jízdy za dobrou cenu

 • Black

  1-4

  Prémiové jízdy luxusními auty

 • Van

  1-6

  Premium rides in spacious cars for groups up to 6

 • Green

  1-4

  Elektrická a hybridní auta

1/6

Místo vyzvednutí: Letiště Ženeva (GVA)

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci Uber a objednej si jízdu do cíle. Vyber si GVA pro dopravu podle počtu cestujících a zavazadel.

Řiď se pokyny v aplikaci

Aplikace tě navede rovnou na místo vyzvednutí na letišti Letiště Ženeva. Místa vyzvednutí se můžou lišit podle terminálu. Cedule označující místa vyzvednutí pro spolujízdu můžou být taky k dispozici na Mezinárodní letiště Ženeva.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí na letišti GVA, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí nemusí být vždycky u nejbližšího východu. V aplikaci se ti ukáže jméno řidiče, poznávací značka a barva auta. Před zahájením jízdy ji nezapomeň potvrdit. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Tipy k letišti Ženeva

Wi-Fi na letišti Ženeva

Cestující můžou Wi-Fi na letišti Ženeva používat zdarma po dobu 120 minut. Přihlašovací kód si můžeš nechat poslat přes SMS nebo vyžádat na informacích. Po překročení 120 minut si můžeš dokoupit kredit na další surfování na internetu.

Parkování na letišti Ženeva

Na letišti GVA existuje několik možností parkování – dlouhodobé, když chceš někam letět, a krátkodobé, když jenom chceš někoho vyzvednout nebo vysadit.

Úschova zavazadel na letišti Ženeva

Na letišti GVA můžeš svá zavazadla dát do bezpečnostních schránek nebo do úschovny. Schránky i úschovnu najdeš na nádraží Švýcarských drah, které se nachází 250 metrů od hlavní budovy terminálu. Dostaneš se tam po krytém chodníku.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Uber tě z letiště Ženeva snadno a pohodlně sveze, kamkoli potřebuješ.

 • Místo vyzvednutí se dozvíš v aplikaci Uber, až si objednáš jízdu.

 • Kromě sazby za vzdálenost může jízdné Uberem na letiště Ženeva nebo z něj vycházet ze sazby za dobu, z dopravní situace a z dalších skutečností. Přibližné ceny jízd Uberem si můžeš spočítat v našem nástroji na odhad cen.

 • Délka čekání na řidiče závisí na denní době, na tom, kolik řidičů je zrovna online, a dalších skutečnostech.

Další informace

Řídíš s Uberem?

Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.
Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.