Přeskočit na hlavní obsah
Uber
Uber

Mezinárodní letiště Indiry Gándhíové (DEL)

Ať už máš namířeno z letiště Dillí do Qutub Minaru, nebo z India Gate na letiště Dillí, Uber tě tam spolehlivě odveze.

H34X+FX Delhi, India
+91 124-337-6000

Chytřejší cestování

Svezení si můžeš objednat po celém světě

Klepnutím si můžeš objednat svezení na víc než 500 významných letišť a z nich.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

}Ať se vydáš kamkoli na světě, i tam, kde to vůbec neznáš, aplikace ti všude bude fungovat stejně (rovnou se třeba dozvíš cenu jízdného nebo zaplatíš přes aplikaci).

Odhad ceny jízd Uberem

Ukázkové jízdné je jenom odhad a neodráží různé výkyvy kvůli slevám, dopravní situaci nebo jiným faktorům. Můžeme účtovat paušální sazby a minimální poplatky. Skutečné ceny se můžou lišit.

Jak jezdit

 • Auto1-3

  Auto rickshaws at the tap of a button

 • Meziměstské1-4

  Affordable outstation rides in compact cars

 • Moto1

  Affordable motorcycle rides

 • INTERCITY1-4

  Outstation rides in comfortable sedans

 • XL Intercity1-6

  Affordable outstation rides for groups up to 6

Jak si objednat jízdu z letiště DEL

Podívej se, kde tě vyzvedneme

Místo vyzvednutí na letišti Dillí závisí na terminálu, který v aplikaci vybereš. Když vybereš terminál 1 nebo 3, běž na zastávku Uberu. Když vybereš terminál 2, řidič tě vyzvedne, kde budeš chtít.

Podrobnosti najdeš v aplikaci

Po objednání jízdy běž na místo vyzvednutí podle pokynů v aplikaci.

Terminál 1: Běž na zastávku Uberu na parkovišti.

Terminál 2: Na vybrané místo vyzvednutí běž podle pokynů v aplikaci.

Terminál 3: Běž na zastávku Uberu. Najdeš ji v přízemí parkovacího domu T3, a to naproti příletovým branám 1 a 2.

Setkej se s řidičem

Řidič se s tebou setká na místě vyzvednutí, které vidíš v aplikaci. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Letiště Dillí – mapa

Na Mezinárodním letišti Indiry Gándhíové působí 80 aerolinií a najdeš tam 2 hlavní terminály: terminál 1 a terminál 3. Terminál 1 je tvořený 4 částmi: terminál 1A, terminál 1B, terminál 1C a terminál 1D. Všechny mezinárodní přílety a odlety najdeš v terminálu 3.

Nejčastější dotazy cestujících

Ano. Klepnutím sem si zobrazíš seznam letišť po celém světě, kde Uber působí.

Cena svezení Uberem na letiště DEL nebo z něj závisí na skutečnostech, jako je typ objednaného auta, odhadovaná vzdálenost a doba jízdy, mýta nebo aktuální poptávka po jízdách.

Nahoře v nástroji na odhad ceny si ještě před objednáním jízdy můžeš ukázat, kolik tě svezení asi bude stát. Stačí jenom zadat místo vyzvednutí a cíl. Po objednání jízdy se ti v aplikaci ukáže skutečná cena na základě aktuální situace.

Místo vyzvednutí závisí na objednaném typu auta a velikosti letiště. Na místo, kde se setkáš s řidičem, běž podle pokynů v aplikaci. Taky můžeš jít podle letištního značení na zastávky vyhrazené pro spolujízdu.

Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Další informace

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 500 letištích po celém světě.
Najdi si letiště

Informace pro návštěvníky letiště Dillí

Mezinárodní letiště Indiry Gándhíové je 10. nejrušnější letiště na světě co do počtu cestujících a každoročně obslouží víc než 65 milionů lidí. Nachází se asi 16 kilometrů od centra Nového Dillí a autem se tam za ideálních dopravních podmínek dostaneš za 16 minut.

Terminály letiště Nové Dillí

Letiště DEL je tvořené třemi hlavními terminály pro osobní dopravu: terminálem 1, terminálem 2 a terminálem 3. Salonky se nacházejí v celém prostoru letiště DEL. Jízdu si můžeš naplánovat podle informací dole.

Terminál 1 letiště DEL

 • IndiGo
 • SpiceJet

Terminál 2 letiště DEL

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet

Terminál 3 letiště DEL (mezinárodní)

Mezinárodní linky odlétají z letiště Nové Dillí z terminálu 3. Z letiště DEL odlétají nonstop linky American Airlines, British Airways, Emirates a dalších aerolinií do víc než 70 zahraničních destinací. Salonky se na letišti Indiry Gándhíové nacházejí na 5 místech v terminálu 3.

Stravování na letišti Nové Dillí

Ve všech terminálech mezinárodního letiště Indiry Gándhíové najdeš spoustu míst, kde se dá najíst. Cestující si můžou vybírat z víc než 80 stravovacích zařízení od kaváren přes fastfoodové restaurace až po stánky s jídlem do ruky. Taky se můžou najíst v některé z místních restaurací s obsluhou.

Přesuny po letišti Nové Dillí

Mezi terminály 1 a 3 na letišti Nové Dillí pendluje kyvadlová doprava s 20minutovými intervaly. Cestující, kteří mezi těmihle terminály přestupují, musí k přepážce pro transfery mezi terminály (v terminálu 3 se nachází u sloupu 10 a v terminálu 1 pod nadjezdem). Terminály 2 a 3 jsou k sobě blíž a chůze mezi nimi zabere 5 minut.

Co dělat na letišti Nové Dillí

Na letišti DEL je toho spousta k vidění a dělání. Třeba na odletech v terminálu 3 a na odletech v terminálu 1 jsou k dispozici lázně. Taky tu můžeš navštívit ohromnou spoustu obchodů, kde se dá koupit elektronika, dárky, sladkosti nebo šperky. Na mezinárodních odletech v terminálu 3 najdeš letový simulátor, kde si můžeš vyzkoušet pilotování Boeingu 737.

Směnárny na letišti Nové Dillí

Směnárny se na letišti Nové Dillí nacházejí na mezinárodních a vnitrostátních příletech i odletech v terminálu 3 a na odletech v terminálu 1.

Hotely poblíž letiště Nové Dillí

Ať už čekáš na přípoj, zpozdil se ti noční let, nebo jen potřebuješ přespat poblíž letiště DEL, v okolí najdeš víc než 40 ubytovacích zařízení.

Zajímavá místa poblíž letiště Nové Dillí

 • Humájúnova hrobka
 • Khari Baoli
 • Červená pevnost
 • Sunder Nursery

Další informace o letišti DEL tady.

Facebook
Instagram
Twitter