Please enable Javascript
Перейти до основного вмісту

Міжнародний аеропорт Токіо (Ханеда) (HND)

Шукаєте альтернативу традиційному шатлу Міжнародний аеропорт Токіо (Ханеда) чи таксі? Куди би ви не прямували – з аеропорту HND до вокзалу Токіо чи з Шінджюку в аеропорт Токіо, – ви завжди можете розраховувати на добре знайомий вам додаток Uber. Замовте поїздку до або з аеропорту HND одним натисненням кнопки.

144
+81 3-5757-8111

search
Where from?
Navigate right up
search
Where to?

Замовлення поїздок по всьому світу

Замовляйте поїздки до більш ніж 700 основних аеропортів кількома дотиками до екрана.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

Посадка в аеропорту Міжнародний аеропорт Токіо (Ханеда) (HND)

Замовляйте поїздку, коли будете готові вийти

Коли будете готові, відкрийте додаток Uber і замовте поїздку до місця призначення. Виберіть варіант поїздки для аеропорту HND відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Вийдіть на рівні зони прибуття

Ви отримаєте вказівки щодо місць посадки в аеропорту Міжнародний аеропорт Токіо (Ханеда) безпосередньо в додатку. Місця посадки можуть різнитися залежно від термінала. Крім того, в аеропорту Міжнародний аеропорт Токіо (Ханеда) можуть бути наявні ознакування місць посадки.

Чекайте на водія

Прямуйте до зазначеного в додатку місця посадки в аеропорту HND. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташоване поруч із найближчим виходом. У додатку буде вказано ім’я водія, номерний знак і колір автомобіля. Перевірте відомості про поїздку, перш ніж сісти в автомобіль. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Міжнародний аеропорт Токіо (Ханеда): карта

Аеропорт Ханеда має 3 термінали: термінал міжнародних рейсів і термінали внутрішніх рейсів 1 і 2.

Карта аеропорту Ханеда

Поширені запитання від користувачів

  Додаткова інформація

  • Співпрацюєте з Uber?

   Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

  • Їдете в інший аеропорт?

   Поїздки в більш ніж 700 аеропортів і звідти по всьому світу.

  1/2

  Інформація для відвідувачів аеропорту Ханеда

  Аеропорт Ханеда обслуговує міську агломерацію Токіо та є одним із 2 головних аеропортів столиці й найбільшим аеропортом у Японії за пасажирообігом. Аеропорт Ханеда розташований за 25 хвилин їзди від центру Токіо, тож він зручніший для мандрівників, ніж аеропорт Наріта.

  Термінали аеропорту Ханеда

  Аеропорт розділено на внутрішній і міжнародний термінали. Усі міжнародні рейси обслуговуються в міжнародному пасажирському терміналі аеропорту Ханеда, а внутрішні рейси – у терміналах 1 і 2.

  Термінал 1 аеропорту Ханеда

  • JAL
  • Japan Transocean Air
  • Skymark
  • Star Flyer (рейси до аеропортів Кітакюсю та Фукуока)

  Термінал 2 аеропорту Ханеда

  • AIRDO
  • ANA
  • Solaseed
  • Star Flyer (рейси до аеропортів Ямаґуті-Убе та Кансай)

  Пересування в аеропорту Ханеда

  В аеропорту є безкоштовні автобуси, які їздять між внутрішніми терміналами та меншим міжнародним пасажирським терміналом кожні 4 хвилини.

  Обмін валют в аеропорту Ханеда

  Цілодобові пункти обміну валют розташовані на 2-му і 3-му поверхах у залі відправлень міжнародного пасажирського термінала. Ще 2 пункти розташовані в зоні міжнародних відправлень.

  Готелі поблизу аеропорту Ханеда

  Якщо у вас пересадка або рейс затримується на ніч і вам потрібно десь зупинитися, до ваших послуг готель в аеропорту й більш ніж 30 готелів та інших варіантів проживання неподалік.

  Дізнатися більше про аеропорт Ханеда (HND) можна тут.

  Facebook

  На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. Цю інформацію в жодному разі не можна використовувати, трактувати або розглядати для надання будь-яких гарантій, прямих або непрямих. Деякі функції додатка та вимоги залежать від країни, регіону та міста.