Перейти до основного вмісту

Ліма. Замовляйте поїздку. Вирушайте. Подорожуйте.

З Uber легко запланувати поїздку. Порівняйте способи пересування містом і дізнайтеся, де вирує життя.

Кудись вирушаєте? Перегляньте всі міста, де є Uber.

Заздалегідь зарезервуйте поїздку з Uber (Lima)

Виконайте все заплановане на сьогодні, зарезервувавши поїздку з Uber (Lima). Замовте поїздку щонайбільше за 30 днів заздалегідь у будь-який час і день року.
Місце призначення
Виберіть дату й час

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/12/10.

11:55 AM
open

Резерв може бути недоступним у вашому місці посадки

Ліма: вибір поїздки

 • Преміум

  1-4

  Совместно с CMV

 • Планета Uber

  1-4

  Reduce your carbon footprint

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • UberX

  1-4

  Доступні поїздки на кожен день

 • UberGo

  1-4

  Cheaper rides with older or smaller cars

1/5

Різні міста – один додаток

Користуйтеся в подорожі тими самими перевагами, що й удома, зокрема функціями безпеки, як-от цілодобовою підтримкою, GPS-відстеженням і екстреною допомогою.

Доставка страв із ресторану за допомогою Uber Eats у цьому місті (Ліма)

Дізнайтеся про найкращі страви для доставки в цьому місті (Ліма) і замовте їжу в Інтернеті кількома натисканнями.

Сприяння розвитку міст

Наші стосунки з вами можуть початися з одного натискання кнопки, але співпраця з містами вимагає більше зусиль. Ми прагнемо показати, як можна підвищувати якість життя й розбудовувати комфортні, раціональні міста майбутнього.

Безпека на дорозі

Заохочуючи людей робити правильний вибір, ми запобігаємо водінню в нетверезому стані, а отже, робимо дороги безпечнішими для всіх.

Підтримка міст

Зменшення обсягу викидів вуглецю й поліпшення громадського транспорту – завдяки співпраці з місцевими органами влади ми робимо міста зручнішими.

Uber не дозволяє вживати алкогольні напої й наркотичні речовини водіям, які використовують додаток Uber. Якщо ви вважаєте, що ваш водій перебуває під дією наркотиків або алкоголю, попросіть його негайно припинити поїздку.

З власників комерційних транспортних засобів можуть стягуватися додаткові податки, передбачені законами певного штату, сума яких може перевищувати розмір дорожнього збору.

Uber розташовується в Нідерландах, тому банки можуть стягувати плату за міжнародну та валютну конверсію в країні, де використовується відповідний сервіс. Зазначений у додатку Uber тариф не включає ці доплати.