Перейти до основного вмісту

Гайдарабад. Замовляйте поїздку. Вирушайте. Подорожуйте.

З Uber легко запланувати поїздку. Порівняйте способи пересування містом і дізнайтеся, де вирує життя.

Кудись вирушаєте? Перегляньте всі міста, де є Uber.

Забронюйте поїздку з Uber заздалегідь у Hyderabad

Завершіть свої плани сьогодні, зарезервувавши поїздку з Uber у цьому місті () Hyderabad. Замовте поїздку щонайбільше за 30 днів заздалегідь у будь -який день року.
Місце призначення
Виберіть дату й час

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/05/17.

Гайдарабад: вибір поїздки

 • Sedan Intercity

  1-4

  Outstation rides in comfortable sedans

 • Міжміський

  1-4

  Affordable Outstation rides

 • XL Intercity

  1-6

  Affordable outstation rides

1/3

Rajiv Gandhi International Airport: посадка

Дізнайтеся, де очікувати водія, і отримайте докладні вказівки з пошуку місця посадки.

Різні міста – один додаток

Користуйтеся в подорожі тими самими перевагами, що й удома, зокрема функціями безпеки, як-от цілодобовою підтримкою, GPS-відстеженням і екстреною допомогою.

Сприяння розвитку міст

Наші стосунки з вами можуть початися з одного натискання кнопки, але співпраця з містами вимагає більше зусиль. Ми прагнемо показати, як можна підвищувати якість життя й розбудовувати комфортні, раціональні міста майбутнього.

Uber Movement

Ми надаємо доступ до анонімних даних відділам містобудування й місцевим органам влади, щоб вони могли приймати обґрунтовані рішення з розвитку інфраструктури й громадського транспорту.

Безпека на дорозі

Заохочуючи людей робити правильний вибір, ми запобігаємо водінню в нетверезому стані, а отже, робимо дороги безпечнішими для всіх.

Підтримка міст

Зменшення обсягу викидів вуглецю й поліпшення громадського транспорту – завдяки співпраці з місцевими органами влади ми робимо міста зручнішими.

Uber не дозволяє вживати алкогольні напої й наркотичні речовини водіям, які використовують додаток Uber. Якщо ви вважаєте, що ваш водій перебуває під дією наркотиків або алкоголю, попросіть його негайно припинити поїздку.

З власників комерційних транспортних засобів можуть стягуватися додаткові податки, передбачені законами певного штату, сума яких може перевищувати розмір дорожнього збору.

З власників комерційних транспортних засобів можуть стягуватися додаткові податки штату, сума яких може перевищувати розмір дорожнього збору.

У разі пошкодження транспортного засобу може стягуватися плата за його миття або ремонт.

Менеджер із розгляду скарг: Саад Ахмед (grievanceofficer_india@uber.com)