Перейти до основного вмісту

Вермонт. Замовляйте поїздку. Вирушайте. Подорожуйте.

Вермонт: вибір поїздки

  • UberX

    1-3

  • UberXL

    1-5

1/2

Burlington International Airport: посадка

Різні міста – один додаток

Докладніше

Сприяння розвитку міст

Uber Movement

Безпека на дорозі

Підтримка міст

Uber не дозволяє вживати алкогольні напої й наркотичні речовини водіям, які використовують додаток Uber. Якщо ви вважаєте, що ваш водій перебуває під дією наркотиків або алкоголю, попросіть його негайно припинити поїздку.

З власників комерційних транспортних засобів можуть стягуватися додаткові податки, передбачені законами певного штату, сума яких може перевищувати розмір дорожнього збору.

Після завершення поїздки ви можете оцінити її й залишити відгук у додатку Uber, надіславши листа на адресу customercomplaints@uber.com, відвідавши веб-сайт help.uber.com або зателефонувавши за номером 800-664-1378.

На поїздки, які починаються або завершуються в Берлінгтоні, поширюється доплата в розмірі 0,25 дол. США. На поїздки, які починаються в міжнародному аеропорту BTV та завершуються в Берлінгтоні, поширюється доплата в розмірі 2,25 дол. США. На поїздки, які завершуються в міжнародному аеропорту BTV та починаються в Берлінгтоні, поширюється доплата в розмірі 2,25 дол. США. На поїздки, які починаються або завершуються в аеропорту BTV та не починаються й не завершуються в Берлінгтоні, поширюється доплата в розмірі 2 дол. США. Надіслати відгук або скаргу Адміністрації з питань таксі можна на адресу cdunbar@burlingtonvt.gov або за номером 802-865-7020.

Права пасажирів у Берлінгтоні. 1. Водії транспортних засобів для комерційних перевезень повинні поводитися чемно та професійно весь час. 2. Тариф має узгоджуватися до початку поїздки та розміщуватися в транспортних засобах, на веб-сайтах, у додатках, на друкованих чи електронних квитанціях або розраховуватися за допомогою таксометра за тарифами, визначеними керівництвом компанії. Транспортна мережева компанія, яка встановлює для клієнтів відповідні тарифи й надає можливість дізнатися приблизний тариф, перш ніж клієнт сяде в автомобіль транспортної мережевої компанії, відповідає цим положенням. 3. Ім’я водія, фотографію, номерний знак, марку й модель транспортного засобу має бути зазначено в помітному місці в транспортних засобах, на веб-сайтах, у додатках, на друкованих або електронних квитанціях. 4. Забороняється палити в будь-якому транспортному засобі. 5. Жодна особа, окрім водія, не може залишатися в автомобілі без прямої згоди всіх пасажирів. 6. Пасажирські сидіння та багажник у транспортному засобі повинні бути чистими. 7. Водій повинен знати всі ПДР і дотримуватися їх, а також вибирати найпряміший або найефективніший маршрут до місця призначення. 8. Ви можете змінювати вибраний маршрут і місце призначення. 9. У кожному транспортному засобі повинна бути робоча система обігріву та кондиціонування повітря. 10. Необхідно дотримуватися політики ліцензування стосовно обмеження динамічних тарифів під час надзвичайних ситуацій.