Please enable Javascript
Ana içeriğe gidin

Las Vegas, NV içinde ulaşım

Las Vegas içinde yolculuk mu planlıyorsunuz? Bu rehber, Las Vegas şehrinin ziyaretçilerine de sakinlerine de en güzel deneyimi yaşamada yardımcı olacaktır. Uber’le Harry Reid Uluslararası Havalimanı ile The Venetian Resort Hotel Casino arasında yolculuk yapabileceğiniz gibi en sevilen güzergâhları ve destinasyonları da keşfedebilirsiniz. Bulunduğunuz şehre bağlı olarak dilerseniz toplu taşıma araçları, bisiklet veya scooter ile dolaşmak için de uygulamayı kullanabilirsiniz.

Ayrıca yolcular ve sürücü ortakları için Uber ücretlerine göz atın ve Las Vegas şehrinde Uber’le araç sürerek veya teslimat yaparak nasıl gelir elde edebileceğinizi öğrenin.

search
Nereden?
Navigate right up
search
Nereye?

Las Vegas için Uber’le araç hizmeti rezerve edin

Las Vegas şehrinde araç hizmeti ihtiyaçlarınızı önceden Uber ile ayarlayın. İster Harry Reid Uluslararası Havalimanı için ulaşıma gerek duyuyor ister en sevdiğiniz restorana veya başka bir yere gitmeyi planlıyor olun, 90 gün öncesine kadar dilediğiniz zaman yolculuk talebinde bulunabilirsiniz.

search
Yolcu alım konumunu girin
Navigate right up
search
Varış noktasını girin

Las Vegas şehrinde yolculuk paylaşımı

Kendi aracınız olmasa da Las Vegas yolculukları Uber’le çok kolay. Ziyaret edebileceğiniz yerleri belirleyin ve ardından dilediğiniz gün ve saatte araç çağırın. Uygulama ile Harry Reid Uluslararası Havalimanı noktasından Siverado Hills noktasına gitmek için araç çağırabilir veya başka bir yere gidebilirsiniz. Büyük bir grup hâlinde Las Vegas seyahati planlıyorsanız konforlu bir yolculuk için Premier SUV talep edin.

Uber uygulamasını açın ve varış noktanızı girerek Las Vegas keşfine başlayın.

Las Vegas ve çevresinde havalimanı araç hizmeti

Las Vegas şehrindeki yolculuğunuz sırasında Siverado Hills noktasından Rancho Sereno noktasında bulunan bir havalimanına veya başka yere gitmeniz gerektiğinde günün her saati uygulamayı açıp yolculuk talep edebilirsiniz. Aşağıdan size en yakın havalimanına dokunarak geliş ve gidiş terminallerine araç hizmeti için Uber’i nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bağlantıya tıkladığınızda açılan havalimanı sayfasında sürücü ortağının sizi hangi noktadan alacağını, yolculuk maliyetini ve başka bilgileri bulabilirsiniz.

Las Vegas şehrinde en iyi ulaşım biçimlerini seçin

  • Las Vegas şehrinde taksi

    Las Vegas yolculuklarınızda taksiye alternatif olarak Uber’i kullanmayı düşünün. Uber’le, günün her saatinde taksi aramak yerine araç talep edebilirsiniz. Harry Reid Uluslararası Havalimanı noktasından araç çağırabilir, North Las Vegas şehrini ziyaret edebilir veya bir başka yere gidebilirsiniz. Uygulamayı açın ve Las Vegas şehrinde dolaşmak için bir varış noktası girin.

  • Las Vegas şehrinde toplu taşıma

    Toplu taşıma araçları, şehir içinde yolculuk için hesaplı bir çözümdür. Bölgeye bağlı olarak Uber Transit ile yakınınızdaki otobüs veya metro güzergâhlarını görüntüleyebilir, böylece yolculuklarınızı daha kolay planlarsınız. Uygulamayı açıp Uber Transit’in Siverado Hills ve Rancho Sereno gibi noktalarda kullanılıp kullanılmadığına bakın veya Las Vegas şehrindeki popüler yerleri Uber’le yolculuk paylaşarak ziyaret edin.

  • Las Vegas şehrinde bisiklet kiralama

    Bisiklet, şehir merkezinde dolaşmak için çevre dostu bir araçtır. Belirli şehirlerde Uber’le elektrikli bisiklet bulup sürebilirsiniz. Uygulamayı açarak Las Vegas şehrinde bisiklet kullanıp kullanamayacağınıza bakın ve şehri keşfederek geçen bir günün sonunda popüler restoranlarımızın birinden yemek sipariş edin. Las Vegas şehrinde bisiklet kullanılabiliyorsa binerken kask takmayı ve trafik kurallarına uymayı unutmayın.

1/3

Uber, uygulamayı kullanan sürücü ortaklarının alkollü içecek tüketmesine veya uyuşturucu kullanmasına asla müsamaha göstermez. Sürücü ortağının alkol veya uyuşturucu etkisinde olduğunu düşünüyorsanız lütfen yolculuğu hemen sonlandırmasını isteyin.

Ticari araçlar, köprü veya otoyol geçiş ücretlerinin üzerine eklenen ve bu ücretlerden daha yüksek olabilen ek eyalet vergilerine de tabi olabilir.

Ülkenizde Uber kullanırken bilinmesi gereken konuma özel bazı gereklilik ve yönetmelikler vardır. Bunları okumak için lütfen bu sayfayı ziyaret edin.