Please enable Javascript
Ana içeriğe gidin

Cookeville, TN içinde ulaşım

Cookeville bölgesinde yolculuk mu planlıyorsunuz? Bu rehber, Cookeville ziyaretçilerinin de sakinlerinin de en güzel deneyimi yaşamasına yardımcı olacaktır. Uber’le Nashville Uluslararası Havalimanı ile Star Motor Inn gibi en sevilen oteller arasında yolculuk yapabilir, en çok ilgi gören güzergâhları ve destinasyonları keşfedebilirsiniz.

search
Nereden?
Navigate right up
search
Nereye?

Cookeville için Uber’le araç hizmeti rezerve edin

Cookeville şehrinde araç hizmeti ihtiyaçlarınızı önceden Uber ile ayarlayın. İster Nashville Uluslararası Havalimanı için ulaşıma gerek duyuyor ister en sevdiğiniz restorana veya başka bir yere gitmeyi planlıyor olun, 90 gün öncesine kadar dilediğiniz zaman yolculuk talebinde bulunabilirsiniz.

Cookeville şehrinde yolculuk paylaşımı

aracınız olmadan Cookeville şehrinde Uber ile gezinmek çok kolay. Bölgede ziyaret edebileceğiniz yerleri belirleyin, sonra dilediğiniz gün ve saatte araç çağırın. Aracı gerçek zamanlı olarak çağırabileceğiniz gibi siz hazır olduğunuzda gelmesi için önceden de talep edebilirsiniz. İster grup hâlinde ister tek başınıza seyahat ediyor olun, ihtiyaçlarınıza uygun bir yolculuk seçeneği bulmak için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Uber uygulamasını açın ve varış noktanızı girerek Cookeville keşfine başlayın.

Cookeville ve çevresinde havalimanı araç hizmeti

Cookeville şehrindeki yolculuğunuz sırasında belli bir semtten havalimanına veya başka yere gitmeniz gerektiğinde günün her saati uygulamayı açıp yolculuk talep edebilirsiniz. Aşağıdan size en yakın havalimanına dokunarak geliş ve gidiş terminallerine araç hizmeti için Uber’i nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bağlantıya tıkladığınızda açılan havalimanı sayfasında sürücü ortağının sizi hangi noktadan alacağını, yolculuk maliyetini ve başka bilgileri bulabilirsiniz.

Cookeville şehrinde en iyi ulaşım biçimlerini seçin

  • Cookeville şehrinde taksi

    Cookeville yolculuklarınızda taksiye alternatif olarak Uber’i kullanmayı düşünün. Uber’le, günün her saatinde taksi aramak yerine araç talep edebilirsiniz. Nashville Uluslararası Havalimanı noktasından araç çağırabilir, Baxter şehrini ziyaret edebilir veya bir başka yere gidebilirsiniz. Uygulamayı açın ve Cookeville şehrinde dolaşmak için bir varış noktası girin.

  • Cookeville şehrinde toplu taşıma

    Toplu taşıma araçları, şehir içinde yolculuk için hesaplı bir çözümdür. Bölgeye bağlı olarak Uber Transit ile yakınınızdaki otobüs veya metro güzergâhlarını görüntüleyebilir, böylece yolculuklarınızı daha kolay planlarsınız. Uygulamayı açıp Uber Transit’in semtinizde kullanılıp kullanılmadığına bakın veya Cookeville şehrindeki popüler yerleri Uber’le yolculuk paylaşarak ziyaret edin.

  • Cookeville şehrinde bisiklet kiralama

    Bisiklet, şehir merkezinde dolaşmak için çevre dostu bir araçtır. Belirli şehirlerde Uber’le elektrikli bisiklet bulup sürebilirsiniz. Uygulamayı açarak Cookeville şehrinde bisiklet kullanıp kullanamayacağınıza bakın ve şehri keşfederek geçen bir günün sonunda popüler restoranlarımızın birinden yemek sipariş edin. Cookeville şehrinde bisiklet kullanılabiliyorsa binerken kask takmayı ve trafik kurallarına uymayı unutmayın.

1/3

Cookeville, TN bölgesinde popüler varış noktaları

Uber’le Cookeville bölgesinde yolculuk artık çok kolay. Yolcular Uber’i kullanarak hemen hemen her yere yolculuk yapabilse de bazı varış noktaları diğerlerinden daha popülerdir. Söz gelimi Slice Pizza, Uber’le Cookeville bölgesinde yolculuk yapan yolcuların en çok talep ettiği varış noktasıdır.

Burada, yolcu bırakma noktaları ve ortalama güzergâh ücretleriyle birlikte yakınınızdaki yolcular tarafından talep edilen popüler güzergâhları keşfedebilirsiniz.

Cookeville, TN bölgesinde popüler varış noktaları

Ortalama ücret*

$12

$11

$19

$12

$11

Uber, uygulamayı kullanan sürücü ortaklarının alkollü içecek tüketmesine veya uyuşturucu kullanmasına asla müsamaha göstermez. Sürücü ortağının alkol veya uyuşturucu etkisinde olduğunu düşünüyorsanız lütfen yolculuğu hemen sonlandırmasını isteyin.

Ticari araçlar, köprü veya otoyol geçiş ücretlerinin üzerine eklenen ve bu ücretlerden daha yüksek olabilen ek eyalet vergilerine de tabi olabilir.

Ülkenizde Uber kullanırken bilinmesi gereken konuma özel bazı gereklilik ve yönetmelikler vardır. Bunları okumak için lütfen bu sayfayı ziyaret edin.