Preskočiť na hlavný obsah

Dusseldorf: Objednej si Uber. Voz se. Poznávej.

Plánovanie cesty v Düsseldorfe alebo Duisburgu je s Uberom jednoduché. Porovnaj spôsoby prepravy a zisti, čo sa deje v okolí.

Máš namierené niekam inam? Pozri si všetky mestá, kde funguje Uber.

Dusseldorf: vyber si svezení

 • UberX

  1-3

  Cenovo dostupný odvoz na každý deň

 • Green

  1-3

  Emission-free, affordable, everyday rides

 • Taxi

  1-3

  Preprava bez potreby mávania rukami

1/3

Aplikace se všude používá stejně

Na cestách máš k dispozici stejné funkce jako doma – i bezpečnostní nástroje, jako je nepřetržitá podpora, GPS sledování nebo volání na tísňovou linku.

Jak spolupracujeme s městy

Cestujícím nabízíme snadné svezení, městům ještě mnohem víc. Chceme zlepšovat kvalitu života, pomáhat s budováním chytřejších a efektivněji fungujících měst budoucnosti a být tak modelem pro ostatní.

Uber Movement

Anonymní data, která předáváme urbanistům a vedoucím představitelům měst, pomáhají s rozhodováním o infrastruktuře a hromadné dopravě.

Bezpečí na silnicích

Zasazujeme se o to, aby se lidé chovali zodpovědně, neřídili pod vlivem omamných látek a zlepšovali tak bezpečí na silnicích.

Podporujeme města

Ve spolupráci s místními samosprávami zlepšujeme města, kde působíme – například pomáháme snižovat emise nebo přispíváme k efektivnějšímu fungování hromadné dopravy.

U řidičů, kteří používají aplikaci Uber, netolerujeme alkohol ani drogy. Pokud si myslíš, že je řidič pod jejich vlivem, přiměj ho, aby okamžitě zastavil.

Komerčním autům můžou být k mýtu přičteny dodatečné státní daně.

Objednávky jízd předává Uber výhradně licencovanému operátorovi aut se soukromými řidiči. Všechna auta splňují požadavky PBefG a BOKraftu. Všichni řidiči mají průkaz soukromého řidiče. Na každou jízdu se vztahuje autopojištění příslušného provozovatele.