Please enable Javascript
Pereiti prie pagrindinio turinio

Kelionė po miestą Brooklyn Center

Brooklyn Center: planuojate čia keliauti? Nesvarbu, ar tik lankotės mieste, ar jame gyvenate, šis vadovas gali padėti patirti visa, ką geriausio gali pasiūlyti Brooklyn Center. Pasirinkę su „Uber“ keliauti iš oro uosto į viešbutį, atraskite populiarius maršrutus ir atvykimo vietas. Priklausomai nuo miesto, galite pasinaudoti programėle net ir rinkdamiesi keliauti viešuoju transportu, dviračiu, paspirtuku ir ne tik.

Negana to, peržiūrėkite keleiviams ir vairuotojams taikomus „Uber“ įkainius ir sužinokite, kaip galite naudotis „Uber“ ir gauti atlygį už vairavimą arba pristatymą (Brooklyn Center).

search
Iš kur važiuosite?
Navigate right up
search
Kur važiuosite?

Brooklyn Center: rezervuokite automobilio paslaugą su „Uber“

Brooklyn Center | iš anksto užsisakykite automobilio paslaugą su „Uber“. Užsisakykite kelionę bet kuriuo metu iki jos likus ne daugiau kaip 90 dienų, nesvarbu, ar jūsų tikslas būtų Minneapolis–St. Paul International Airport, ar mėgstamas restoranas, ar kokia kita vieta.

search
Įveskite paėmimo vietą
Navigate right up
search
Įveskite atvykimo vietą

Brooklyn Center | dalijimasis kelionėmis

Brooklyn Center: čia „Uber“ suteikia galimybę keliauti be automobilio. Raskite lankytinų vietų ir užsisakykite kelionę bet kurią savaitės dieną ir bet kuriuo paros metu. Kelionę galite užsisakyti realiuoju laiku arba iš anksto, kad į ją galėtumėte leistis iškart, kai tik būsite pasiruošę. Nesvarbu, ar keliaujate grupėje, ar vieni, naudodamiesi programėle galite rasti jūsų poreikius atitinkantį kelionės variantą.

Brooklyn Center | Atidarykite „Uber“ programėlę ir įveskite atvykimo vietą, kad galėtumėte pradėti pažintį su šiuo miestu.

Brooklyn Center | automobilio paslauga oro uoste ir gretimuose rajonuose

Brooklyn Center | kai keliaujant šiame mieste jums prireiks vykti į oro uostą, atidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę bet kuriuo paros metu. Bakstelėkite netoliese esančio oro uosto pavadinimą ir sužinokite, kaip galite pasinaudoti „Uber“, kad nuvyktumėte į atvykimo ir išvykimo terminalus. Susietame oro uosto puslapyje sužinosite, kur galite sutikti vairuotoją, kiek kainuos kelionė ir dar daugiau.

Brooklyn Center | pasirinkite geriausius keliavimo būdus

  • Brooklyn Center | taksi

    Brooklyn Center: čia keliaudami pagalvokite apie „Uber“ kaip taksi alternatyvą. Naudodamiesi „Uber“, nepriklausomai nuo paros laiko, galite užsakyti keliones pagal poreikį užuot bandę pasigauti taksi. Užsisakykite kelionę iš oro uosto į viešbutį, vykite į restoraną arba aplankykite kurią nors kitą vietą. Tai – jūsų pasirinkimas. Atidarykite programėlę ir įveskite atvykimo vietą, kad galėtumėte pradėti.

  • Brooklyn Center | viešasis transportas

    Viešasis transportas reiškia pigų keliavimą. Priklausomai nuo vietovės, naudodamiesi „Uber Transit“ galite peržiūrėti netoliese esančius autobusų arba metro maršrutus ir suplanuoti savo keliones. Brooklyn Center | atsidarykite programėlę ir patikrinkite, ar jūsų rajone galima naudotis „Uber Transit“, arba apsilankykite populiariose vietose mieste leisdamiesi į bendras keliones padedami „Uber“.

  • Brooklyn Center | dviračių nuoma

    Dviračiai yra ekologiškas būdas keliauti po miesto centrą. Tam tikruose miestuose galite rasti elektrinių dviračių ir jais važiuoti su „Uber“. Atidarykite programėlę ir patikrinkite, ar Brooklyn Center turi dviračių. Jei Brooklyn Center turi dviračių, jais važiuodami nepamirškite dėvėti šalmo ir laikytis kelių eismo taisyklių.

1/3

„Uber“ netoleruoja vairavimo apsvaigus nuo alkoholio arba narkotinių medžiagų naudojantis „Uber“ programėle. Jei manote, kad jus vežantis vairuotojas gali būti apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų arba alkoholio, reikalaukite, kad jis nedelsdamas nutrauktų kelionę.

Komerciniams automobiliams gali būti taikomi papildomi valstybės vyriausybės mokesčiai, kurie pridedami prie esamų mokesčių.

After the driver has ended the trip, please report any feedback when rating your trip in the Uber app, emailing customercomplaints@uber.com, visiting help.uber.com, or calling 800-664-1378.