Preskoči na glavni sadržaj
Barbazan-Debat

Zatražite vožnju odmah ili kasnije u Barbazan-Debat

Dodaj pojedinosti o vožnji, uskoči i obilazi Barbazan-Debat. Ili ugovori vožnju unaprijed putem usluge Uber Reserve u bilo koje vrijeme do 90 dana unaprijed.

Sada

Sada

Vozi kada želiš, zarađuj što trebaš Barbazan-Debat

Zaradi novac u svom gradu (Barbazan-Debat) prema svom rasporedu dostavama (ako je usluga dostupna) ili vožnjama – ili objema. Možeš se voziti vlastitim automobilom ili odabrati najam putem Ubera.

Putovanje s velikim grupama i obitelji putem Ubera

Bilo da vam treba dodatni prostor ili posebne prilagodbe, ove opcije vožnje u Barbazan-Debat pomoći će vama i vašoj grupi da stignete na svoje odredište.

Dijeljenje vožnje i druge usluge u gradu Barbazan-Debat, Okcitanija

Uz Uber Barbazan-Debat je lakše kretati se gradom. Bez obzira na to putuješ li do željezničkog kolodvora ili zračne luke, sastaješ li se s prijateljima u restoranu ili na nekom događanju ili obavljaš kućne poslove u gradu, Uber će ti pomoći da stigneš na željeno odredište. Prijavi se na mreži ili otvori aplikaciju Uber i unesi odredište za početak vožnje u graduBarbazan-Debat.

Barbazan-Debat taksiji i druge opcije vožnje

Dobivanje taksija u Barbazan-Debat upravo je postalo jednostavnije uz Uber aplikaciju. U nekoliko koraka možete zatražiti lokalni taksi i platiti svoju vožnju sve na jednom mjestu. Bilo da naručujete taksi s aerodroma ili istražujete novo mjesto, prijavite se na Uber.com ili otvorite aplikaciju i unesite odredište u Barbazan-Debat.

Često postavljana pitanja

Je li Uber dostupan na lokaciji Barbazan-Debat?

da. Aplikacija Uber omogućuje ti slanje zahtjeva za vožnju radi kretanja Barbazan-Debat bilo kada, 24 sata dnevno, 7 dana u tjednu.

Savjet: Vrijeme preuzimanja za Barbazan-Debat može biti dulje nego u većim gradovima, ali umjesto toga možeš rezervirati vožnju unaprijed i preuzeti te u vrijeme koje ti odgovara.

Koji je najpovoljniji način vožnje na lokaciji Barbazan-Debat?

Kad naručuješ gradsku vožnju (Barbazan-Debat), na Uberu možeš odabrati opciju vožnje koja najbolje odgovara tvom budžetu. Za procjenu troška prijavi se na mreži ili otvori aplikaciju i unesi svoje odredište u polje „Kamo?” kutija. Prikazat će se procjena cijene za svaku vrstu vožnje. Pomakni se i istraži što je trenutačno dostupno.

Mogu li se kretati gradom (Barbazan-Debat) bez automobila?

Da. Prijavi se na mreži ili otvori aplikaciju Uber i zatraži vožnju Barbazan-Debati neka te vozač odveze kamo želiš ići. Vožnju možeš ugovoriti i unaprijed u vrijeme koje ti odgovara.

Mogu li unajmiti automobil u gradu Barbazan-Debat?

Prijavi se na svoj Uber račun na Uber.com ili otvori aplikaciju Uber i saznaj je li najam automobila dostupan u tvom gradu. Ako je dostupan, odaberi Najam i rezerviraj automobil kod pružatelja usluga najma na stranici Uber.com ili putem aplikacije Uber. Zatim uđi Barbazan-Debat ili kamo god te cesta odvede.

Što Uber poduzima u pogledu sigurnosti korisnika na lokaciji Barbazan-Debat?

Kad se koristiš uslugama gradske vožnje (Barbazan-Debat), tvoja je sigurnost naš prioritet. U nekoliko poteza dostupne su ti značajke u aplikaciji (npr. gumb za hitne slučajeve), pa možeš nazvati mjerodavnu službu.

Uber ne tolerira konzumaciju alkohola ni droga vozačima koji se koriste aplikacijom Uber. Ako vjeruješ da bi vozač mogao biti pod utjecajem droga ili alkohola, zamoli ga da odmah završi vožnju.

Na gospodarska vozila mogu se primjenjivati dodatni državni porezi koji bi mogli biti viši od cestarine.

*Primjeri cijena vožnje predstavljaju prosječne cijene za UberX i ne odražavaju moguće razlike zbog geografije, prometnih zastoja, promocija ili drugih čimbenika. Mogu se primjenjivati fiksne cijene i minimalne naknade. Stvarne cijene vožnji i unaprijed zakazanih vožnji mogu varirati.