דילוג לתוכן הראשי

ורמונט: לבקש נסיעה. לטייל. לגלות.

ורמונט: בחירת נסיעה

  • UberX

    1-3

  • UberXL

    1-5

1/2

איסופים מנמל התעופה Burlington International Airport

אותה אפליקציה, לא משנה מה המיקום שלך

מידע נוסף

איך אנחנו משתפים פעולה עם ערים

Uber Movement

בטיחות בכבישים

תמיכה בערים

Uber מתנגדת נחרצות לשימוש באלכוהול או בסמים מצד הנהגים המשתמשים באפליקציית Uber. אם לדעתך ייתכן שהנהג שלך נוהג תחת השפעת סמים או אלכוהול, יש לבקש ממנו לסיים את הנסיעה באופן מיידי.

ייתכן שיידרש מרכבים מסחריים לשלם מיסים נוספים לגוף השלטון המקומי, שיתווספו מעבר לאגרה.

לאחר שהנהג יסיים את הנסיעה, באפשרותך להוסיף משוב בזמן דירוג הנסיעה באפליקציית Uber, בשליחת דוא"ל לכתובת customercomplaints@uber.com, בביקור בכתובת help.uber.com או בחיוג למספר ‎001 800 664-1378.

נסיעות המתחילות או מסתיימות באזור City of Burlington כרוכות בתשלום תוספת תשלום בסך $ 0.25. נסיעות המתחילות בנמל התעופה BTV ומסתיימות באזור City of Burlington כרוכות בתשלום תוספת תשלום בסך $ 2.25. נסיעות המסתיימות בנמל התעופה BTV אשר מתחילות באזור City of Burlington כרוכות בתשלום תוספת תשלום בסך $ 2.25. נסיעות המתחילות או מסתיימות בנמל התעופה BTV שאינן מתחילות ואינן מסתיימות באזור City of Burlington כרוכות בתשלום תוספת תשלום בסך $ 2. ליצירת קשר עם משרד ניהול המוניות כדי למסור מחמאות או להגיש תלונות, יש לשלוח הודעת דוא"ל לכתובת cdunbar@burlingtonvt.gov או להתקשר למספר ‎001 802 865-7020.

מגילת זכויות הנוסעים ב-Burlington: (1) נהגי הרכבים להשכרה יתנהגו תמיד באדיבות ובמקצועיות; (2) תעריף הנסיעה יוסכם לפני הנסיעה ויפורסם ברכבים, באתרי אינטרנט, באפליקציות או בקבלה מודפסת או אלקטרונית. לחלופין, תעריף הנסיעה יחושב באמצעות מונה לפי התעריפים שנקבעו על ידי מועצת המנהלים. רשת תחבורה שיתופית (TNC) שגובה מהנוסעים את התעריפים המתאימים ומספקת להם אפשרות לקבל תעריף משוער לפני שהנוסע נכנס לרכב של רשת התחבורה השיתופית (TNC) עומדת בתנאי דרישה זו; (3) השם הפרטי של הנהג, תמונה שלו, מספר לוחית הרישוי, יצרן ודגם הרכב חייבים להיות מוצגים ברכבים, באתרי אינטרנט, באפליקציות או בקבלה מודפסת או אלקטרונית (4) אסור לעשן בכל רכב בכל עת; (5) אף אדם שאינו הנהג אינו מורשה להישאר ברכב בכל עת ללא הסכמה מפורשת של כל הנוסעים; (6) מושבי הנוסעים ותא המטען של הרכב יהיו נקיים; (7) הנהג נדרש לדעת את כל חוקי התנועה ולציית להם. כמו כן, עליו לנסוע בדרך הישירה או היעילה ביותר אל היעד שלך; (8) באפשרותך לתת הנחיות לגבי היעד ומסלול הנסיעה; (9) כל רכב יהיה מצויד בחימום ובמיזוג אוויר הולמים; (10) יש לציית למדיניות בעל הרישיון בנוגע להגבלת התמחור הדינמי בשעת חירום.