Mine põhisisu juurde

Zug: Hangi sõiduk. Sõida. Avasta.

Sõidu plaanimine on Uberiga lihtne. Võrdle ringiliikumise viise ja vaata, mis Sinu läheduses toimub.

Kas lähed kuhugi mujale? Vaata kõiki linnu, kus Uberit saab kasutada.

Broneeri Uberi sõit linnas Zug

Vii oma plaanid lõpule, broneerides Uberi sõidu linnas Zug. Telli sõit kuni 30 päeva ette, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/02/04.

6:51 AM
open

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Zug: vali sõit

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Uber Ukraina puhul

  1-4

  Uber for Ukraina sõiduhind on 2 CHF kõrgem, võrreldes UberX -i sõiduga, mis telliti samal ajal samale marsruudile. 2 Šveitsi franki igalt Uberi sõidult Ukrainas ei sisaldu sõiduhinnas, vaid on summa, mille Uber BV rahvusvahelisele päästekomiteele saadab.

 • Black

  1-4

  Tipptasemel sõidud luksusautodes

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

1/4

Sama rakendus, olenemata Sinu asukohast

Saad ka reisides kasutada samu funktsioone, mida Sulle kodus kasutada meeldib, sh ohutusfunktsioone, nagu ööpäevaringne kasutajatugi, GPS-iga jälgimine ja hädaabi.

Kuidas linnadega koostööd teeme?

Meie suhe võib saada alguse ekraanipuudutusest, kuid linnadega ulatub see sügavamale. Meie eesmärk on olla teistele elukvaliteedi parandamisel eeskujuks ning tulevikus targemaid ja tõhusamaid linnu luua.

Teeohutus

Halva sõidukijuhtimise ärahoidmine, õhutades inimesi ohutumaid otsuseid langetama, võib teed kõigi jaoks ohutumaks muuta.

Linnade toetamine

Alates süsinikuheitmise vähendamisest kuni ühistranspordi tugevdamiseni – aitame kohalike omavalitsustega koostööd tehes linnu paremaks muuta.

Uber ei luba Uberi rakendust kasutavatel juhtidel alkoholi ega uimasteid tarbida. Kui arvad, et Sinu juht võib olla uimastite või alkoholi mõju all, nõua juhilt sõidu viivitamatut lõpetamist.

Kommertssõidukitele võidakse rakendada täiendavaid riigimakse, mis on teemaksust suuremad.”