Mine põhisisu juurde

London: alusta sõitu, sõida, avasta.

Sõidu plaanimine on Uberiga lihtne. Võrdle ringiliikumise viise ja vaata, mis Sinu läheduses toimub.

Kas lähed kuhugi mujale? Vaata kõiki linnu, kus Uber saadaval on.

London: vali sõit

 • UberX

  1-3

  Taskukohased igapäevasõidud

 • EXEC (jõukohane)

  1-3

  Tippklassi igapäevasõidud

 • UberXL

  1-5

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

 • Luks

  1-3

  Ülim luksus ja stiil

1/4

Sinu lennujaamast pealevõtmiste juhend

Vaata, kus juhiga kokku saada, ja saad üksikasjalikud juhised oma pealevõtmiskohta minemiseks.

Sama rakendus, olenemata Sinu asukohast

Saad ka reisides kasutada samu funktsioone, mida Sulle kodus kasutada meeldib, sh ohutusfunktsioone, nagu ööpäevaringne kasutajatugi, GPS-iga jälgimine ja hädaabi.

Kuidas linnadega koostööd teeme?

Meievaheline suhe võib alguse saada ekraanipuudutusest, kuid linnadega on see sügavam. Meie eesmärk on olla teistele elukvaliteedi parandamisel eeskujuks ning tulevikus targemaid ja tõhusamaid linnu luua.

Uber Movement

Meie anonüümseid andmeid jagatakse linnaplaanijate ja kohalike liidritega, et aidata neil infrastruktuuri ning transiidiga seotud otsuseid langetada.

Teeohutus

Halva sõidukijuhtimise ärahoidmine, õhutades inimesi ohutumaid otsuseid langetama, võib teed kõigi jaoks ohutumaks muuta.

Linnade toetamine

Alates süsinikuheitmise vähendamisest kuni ühistranspordi tugevdamiseni – aitame kohalike omavalitsustega koostööd tehes linnu paremaks muuta.

Uber ei luba Uberi rakendust kasutavatel juhtidel alkoholi ega uimasteid tarbida. Kui arvad, et Sinu juht võib olla uimastite või alkoholi mõju all, nõua juhilt sõidu viivitamatut lõpetamist.

Kommertssõidukitele võidakse rakendada täiendavaid riigimakse, mis on teemaksust suuremad.

Pea meeles, et mõne lennujaamasõidu puhul võib kohalduda ka lisatasu, mis katab minimaalse parkimiskulu lennujaama parklas. Kui dünaamiline hinnastus on aktiivne, arvestatakse sõiduhinnas jooksvaid tariife.

Alates 25. jaanuarist 2016 arvutatakse kõik Londoni lennujaamades algavad ja lõppevad sõidud püsihinna asemel tavatariifidega (aeg + vahemaa). Iga miili kohta võetakse ka 0,15 £ puhta õhu tasu (kaasa arvatud miinimumhinnaga sõitudelt). Lisateave Uberi puhta õhu programmi kohta Londonis.