Please enable Javascript
Přeskočit na hlavní obsah

Přeprava ve městě Midland, TX

Plánuješ cestovat po městě Midland? Ať už jsi návštěvník nebo místní, s touhle příručkou bude Midland místem plným nezapomenutelných zážitků. Svez se s Uberem z letiště Midland International Airport do hotelu DoubleTree by Hilton Hotel Midland Plaza a objev oblíbené trasy a destinace. Podle města můžeš použít aplikaci pro jízdu veřejnou dopravou nebo na kole, skútru a dalších dopravních prostředcích.

Mrkni na sazby Uberu pro cestující a řidiče a zjisti, jak si řízením nebo doručováním s Uberem ve městě Midland vydělávat.

search
Odkud?
Navigate right up
search
Kam to bude?

Zarezervuj si přepravu po městě Midland s Uberem

S Uberem si můžeš domluvit přepravu po městě Midland předem. Potřebuješ svézt na letiště Midland International Airport, do své oblíbené restaurace nebo kamkoliv jinam? Kdykoliv! Objednej si jízdu až 90 dnů předem.

search
Zadej místo vyzvednutí
Navigate right up
search
Zadej cíl

Sdílení jízd ve městě Midland

Pohybovat se po městě Midland bez auta je s Uberem pohoda. Už víš, kam se chceš podívat? Objednej si jízdu na kterýkoliv den a čas v týdnu. Objednej si jízdu, když potřebuješ. Nebo si ji zamluv předem, ať máš vše připravené. Ať už cestuješ o samotě nebo ve více lidech, v aplikaci vždy najdeš typ jízdy, který ti bude vyhovovat.

Otevři aplikaci Uber, zadej cíl a začni objevovat město Midland.

Midland – doprava z letiště a na něj

Potřebuješ se dostat na letiště ze své současné lokality nebo z jiného místa ve městě Midland? Otevři aplikaci a objednej si jízdu v kteroukoliv hodinu. Klepni dole na název nejbližšího letiště a zjisti, jak si s Uberem zařídit příjezd a odjezd. Na stránce s odkazem na letiště kromě jiného zjistíš, kde tě řidič vyzvedne a kolik tě jízda bude stát.

Vyber si ideální způsob, jak se pohybovat po městě Midland

  • Taxi ve městě Midland

    Zkus Uber místo taxíku až budeš cestovat ve městě Midland. S Uberem nemusíš zdlouhavě mávat na taxi – místo toho máš svezení na požádání v kteroukoliv hodinu. Svez se třeba z letiště Midland International Airport, navštiv město Gardendale nebo se podívej jinam. Otevři aplikaci, zadej cíl a Midland ti bude ležet na dlani.

  • MHD ve městě Midland

    Veřejná doprava je poměrně levný způsob cestování. V závislosti na oblasti si můžeš s Uber Transit zjistit trasy autobusů nebo metra a naplánovat si cestu. Otevři aplikaci a podívej se, jestli je Uber Transit k dispozici ve tvém okolí, nebo k návštěvě oblíbených míst ve městě Midland využij sdílenou jízdu.

  • Půjčování kol ve městě Midland

    Jízda na kole je ekologický způsob přepravy v samotném srdci města. Ve vybraných městech můžeš s Uberem jezdit na elektrokolech. Otevři aplikaci a podívej se, jestli ve městě Midland najdeš naše kola. Pak si po akčním dni objednej jídlo z jedné z našich oblíbených restaurací a doplň energii. Jestli s námi ve městě Midland budeš jezdit na kole, nezapomeň si nasadit helmu a dodržovat pravidla silničního provozu.

1/3

U řidičů, kteří používají aplikaci Uber, netolerujeme alkohol ani drogy. Pokud si myslíš, že je řidič pod jejich vlivem, přiměj ho, aby okamžitě zastavil.

Komerčním autům můžou být k mýtu přičteny dodatečné státní daně.

Ve tvé zemi platí specifické lokální požadavky a předpisy, na které by měli uživatelé Uberu pamatovat. Můžeš si je přečíst na téhle stránce.