Please enable Javascript
Přeskočit na hlavní obsah

Přeprava ve městě Fayetteville, AR

Plánuješ cestovat po městě Fayetteville? Ať už jsi návštěvník nebo místní, s touhle příručkou bude Fayetteville místem plným nezapomenutelných zážitků. Svez se s Uberem z letiště Northwest Arkansas Regional Airport do populárních hotelů, jako je Courtyard Fayetteville, a objev oblíbené trasy a destinace.

search
Odkud?
Navigate right up
search
Kam to bude?

Zarezervuj si přepravu po městě Fayetteville s Uberem

S Uberem si můžeš domluvit přepravu po městě Fayetteville předem. Potřebuješ svézt na letiště Northwest Arkansas Regional Airport, do své oblíbené restaurace nebo kamkoliv jinam? Kdykoliv! Objednej si jízdu až 90 dnů předem.

search
Zadej místo vyzvednutí
Navigate right up
search
Zadej cíl

Sdílení jízd ve městě Fayetteville

Pohybovat se po městě Fayetteville bez auta je s Uberem pohoda. Už víš, kam se chceš podívat? Objednej si jízdu na kterýkoliv den a čas v týdnu. Objednej si jízdu, když potřebuješ. Nebo si ji zamluv předem, ať máš vše připravené. Ať už cestuješ o samotě nebo ve více lidech, v aplikaci vždy najdeš typ jízdy, který ti bude vyhovovat.

Otevři aplikaci Uber, zadej cíl a začni objevovat město Fayetteville.

Fayetteville – doprava z letiště a na něj

Potřebuješ se dostat na letiště ze své současné lokality nebo z jiného místa ve městě Fayetteville? Otevři aplikaci a objednej si jízdu v kteroukoliv hodinu. Klepni dole na název nejbližšího letiště a zjisti, jak si s Uberem zařídit příjezd a odjezd. Na stránce s odkazem na letiště kromě jiného zjistíš, kde tě řidič vyzvedne a kolik tě jízda bude stát.

Vyber si ideální způsob, jak se pohybovat po městě Fayetteville

  • Taxi ve městě Fayetteville

    Zkus Uber místo taxíku až budeš cestovat ve městě Fayetteville. S Uberem nemusíš zdlouhavě mávat na taxi – místo toho máš svezení na požádání v kteroukoliv hodinu. Svez se třeba z letiště Northwest Arkansas Regional Airport, navštiv město Farmington nebo se podívej jinam. Otevři aplikaci, zadej cíl a Fayetteville ti bude ležet na dlani.

  • MHD ve městě Fayetteville

    Veřejná doprava je poměrně levný způsob cestování. V závislosti na oblasti si můžeš s Uber Transit zjistit trasy autobusů nebo metra a naplánovat si cestu. Otevři aplikaci a podívej se, jestli je Uber Transit k dispozici ve tvém okolí, nebo k návštěvě oblíbených míst ve městě Fayetteville využij sdílenou jízdu.

  • Půjčování kol ve městě Fayetteville

    Jízda na kole je ekologický způsob přepravy v samotném srdci města. Ve vybraných městech můžeš s Uberem jezdit na elektrokolech. Otevři aplikaci a podívej se, jestli ve městě Fayetteville najdeš naše kola. Pak si po akčním dni objednej jídlo z jedné z našich oblíbených restaurací a doplň energii. Jestli s námi ve městě Fayetteville budeš jezdit na kole, nezapomeň si nasadit helmu a dodržovat pravidla silničního provozu.

1/3

U řidičů, kteří používají aplikaci Uber, netolerujeme alkohol ani drogy. Pokud si myslíš, že je řidič pod jejich vlivem, přiměj ho, aby okamžitě zastavil.

Komerčním autům můžou být k mýtu přičteny dodatečné státní daně.

Ve tvé zemi platí specifické lokální požadavky a předpisy, na které by měli uživatelé Uberu pamatovat. Můžeš si je přečíst na téhle stránce.