Please enable Javascript
Перейти до основного вмісту

Зарезервуйте поїздку з Uber заздалегідь в аеропорту Міжнародний аеропорт Стамбула

Виконайте все заплановане на сьогодні, зарезервувавши поїздку з Uber до аеропорту Міжнародний аеропорт Стамбула. Замовте поїздку в межах 90 днів до рейсу в будь-який час і день року.

Місце призначення
Виберіть дату й час

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/12/07.

8:53 PM
open

Резерв може бути недоступним у вашому місці посадки

Замовлення поїздок по всьому світу

Замовляйте поїздки до більш ніж 700 основних аеропортів кількома дотиками до екрана.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

Посадка в аеропорту Міжнародний аеропорт Стамбула (IST)

Щоб замовити поїздку, відкрийте додаток

Коли будете готові, відкрийте додаток Uber і замовте поїздку до місця призначення. Виберіть варіант поїздки для аеропорту IST відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Виконайте вказівки в додатку

Ви отримаєте вказівки щодо місць посадки в аеропорту Аеропорт Стамбула безпосередньо в додатку. Місця посадки можуть різнитися залежно від термінала. Крім того, в аеропорту Міжнародний аеропорт Стамбула можуть бути наявні ознакування місць посадки для спільних поїздок.

Чекайте на водія

Прямуйте до зазначеного в додатку місця посадки в аеропорту IST. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташоване поруч із найближчим виходом. У додатку буде вказано ім’я водія, номерний знак і колір автомобіля. Перевірте відомості про поїздку, перш ніж сісти в автомобіль. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Поширені запитання від користувачів

 • Сервіс Uber доступний в аеропорту Стамбула, тож ви можете замовити комфортну та зручну поїздку куди завгодно.

 • Дізнайтеся відомості про місце посадки в додатку Uber після замовлення поїздки.

 • Навіть якщо поїздка недовга, тарифи Uber в аеропорт Стамбула й звідти залежать від тривалості поїздки, дорожніх умов та інших чинників. Щоб дізнатися приблизну вартість поїздки з Uber, перегляньте розрахунок тарифу.

 • Посадка залежить від часу доби, кількості водіїв на лінії тощо.

Додаткова інформація

 • Співпрацюєте з Uber?

  Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

 • Їдете в інший аеропорт?

  Поїздки в більш ніж 700 аеропортів і звідти по всьому світу.

1/2

Інформація для відвідувачів міжнародного аеропорту Стамбула

Uber – ідеальний варіант для поїздок до аеропорту Стамбула або звідти. IST – найбільший у Туреччині аеропорт за пасажирообігом та другий у світі аеропорт за кількістю прямих рейсів. Від центру Стамбула до аеропорту IST можна доїхати приблизно за 40 хвилин, тож він чудово підходить для мандрівників, які подорожують до Стамбула або залишають місто. Якщо у вас немає автомобіля, ви можете з легкістю доїхати до Міжнародного аеропорту Стамбула на метро чи автобусом або ж замовити поїздку з Uber.

Термінали аеропорту Стамбула

В аеропорту Ататюрка є 2 пасажирські термінали: термінал для внутрішніх рейсів і термінал для міжнародних рейсів. Як можна зрозуміти з назв, перший призначено для рейсів у межах Туреччини, а другий – для міжнародних і міжконтинентальних рейсів. Термінали поєднані між собою, тож пересадка з міжнародних рейсів на внутрішні здійснюється досить просто порівняно з деякими іншими аеропортами такого розміру. В обох терміналах є Wi-Fi, і по всьому аеропорту можна знайти зарядні станції для мобільних пристроїв.

Термінал для внутрішніх рейсів

 • Turkish Airlines
 • Зала Primeclass

Термінал для міжнародних рейсів

 • Air France
 • Emirates
 • Інші міжконтинентальні та міжнародні рейси
 • Зала HSBC Premier Lounge

Ресторани в аеропорту Стамбула

В аеропорту IST безліч різноманітних ресторанів: від традиційних турецьких до фаст-фудів. Бажаєте швидко перекусити? Надаєте перевагу шведському столу? У вас буде широкий вибір закладів на будь-який смак.

Пересування в аеропорту Стамбула

Термінали внутрішніх і міжнародних рейсів розташовані поруч, і ви зможете швидко перейти від одного до іншого пішки або ж скористатися травелатором, якщо поспішаєте.

Розваги та послуги в аеропорту Стамбула

Найцікавішими для більшості відвідувачів аеропорту Стамбула будуть торгові зони: від великого магазину безмитної торгівлі до ринку "Старий базар", де можна придбати автентичні турецькі товари, як-от спеції, вироби зі скла та прикраси. Магазини безмитної торгівлі аеропорту Стамбула – ідеальне місце для вибору сувенірів для друзів і родичів. Крім того, там представлений широкий асортимент алкогольних напоїв, косметики, парфумів і кондитерських виробів. Ви також можете завітати до масажного салону або спа, щоб розслабитися перед рейсом, а в деяких преміум-залах є душові кімнати.

Готелі поблизу аеропорту Стамбула

На території аеропорту Стамбула є готель, багато інших розташовано поблизу. Це зручний варіант для мандрівників, у яких відліт рано вранці. У цих готелях зазвичай надається типовий спектр бізнес-послуг, є конференц-зали, ресторани та спортзали, але ми радимо про всяк випадок перевіряти актуальний перелік послуг на сайті готелю.

Цікаві місця біля аеропорту Стамбула

Біля аеропорту IST, звісно, є кілька історичних пам’яток:

 • Блакитна мечеть
 • Галатська вежа
 • Великий Базар
 • Софійський собор
 • Палац Топкапи

Переглянути докладніші відомості про Міжнародний аеропорт Стамбула можна тут.

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. Цю інформацію в жодному разі не можна використовувати, трактувати або розглядати для надання будь-яких гарантій, прямих або непрямих. Деякі функції додатка та вимоги залежать від країни, регіону та міста.