Ana içeriğe gidin

Londra: Araç çağırın. Yolculuk yapın. Keşfedin.

Uber’le yolculuk planlamak çok kolay. Yolculuk seçeneklerini karşılaştırın ve yakınınızda neler olduğunu görün.

Başka bir yere mi gidiyorsunuz? Uber’in kullanıldığı tüm şehirleri görün.

Londra: bir araç seçin

 • UberX

  1-3

  Hesaplı, günlük yolculuklar

 • Green

  1-3

  Elektrikli araçlarla sürdürülebilir yolculuklar

 • Uber Comfort

  1-3

  New, spacious cars and top-rated drivers

 • EXEC

  1-3

  Üst sınıf kalitesinde, günlük yolculuklar

 • UberXL

  1-5

  5 kişiye kadar olan gruplar için ekonomik yolculuklar

 • Lüks

  1-3

  Lüks ve stil sahibi

1/6

Havalimanı alımlarıyla ilgili rehberiniz

Sürücünüzle nerede buluşacağınızı öğrenin ve alım konumunuzu nasıl bulacağınızla ilgili detaylı yol tarifi alın.

Her yerde aynı uygulama

7/24 destek, GPS takibi ve acil durum yardımı gibi güvenlik özellikleri de dahil olmak üzere kendi şehrinizde kullandığınız özelliklere seyahat ederken de erişin.

Belediyelerle nasıl iş ortağı oluyoruz?

Sizinle olan ilişkimiz tek bir dokunuşla başlamış olabilir, ancak şehirlerle olan ilişkimiz çok daha derindir. Başkalarına örnek olarak yaşam kalitesini artırmak ve gelecekte daha akıllı ve verimli şehirler oluşturmak bizim hedefimiz.

Uber Movement

Anonimleştirilen verilerimiz, altyapı ve ulaşım ile ilgili kararlarında yardımcı olması için şehir planlamacıları ve belediye yöneticileriyle paylaşılır.

Yol güvenliği

İnsanları daha güvenli seçimler yapmaya teşvik ederek alkollü araç kullanımını engellemeye yardımcı olmak, yolları herkes için daha güvenli hale getirebilir.

Şehirleri destekliyoruz

Karbon salınımını azaltmaya yardımcı olmaktan toplu taşımayı güçlendirmeye kadar çeşitli alanlarda yerel yönetimlerle yaptığımız iş ortaklıkları, daha iyi şehirler yaratıyor.

Uber does not tolerate the use of alcohol or drugs by drivers using the Uber app. If you believe your driver may be under the influence of drugs or alcohol, please have the driver end the trip immediately.

Commercial vehicles may be subject to additional state government taxes, which would be over and above the toll.”

Lütfen ayrıca minimum havalimanı otopark maliyetini karşılamak için, bazı havalimanı yolculuklarında hesabınıza ek ücret yansıtılabileceğini unutmayın. Değişken fiyatlandırmanın uygulandığı zamanlarda tahmini ücretler, güncel ücretler temel alınarak hesaplanır.

From 25 January 2016, all trips starting and ending at London airports will be calculated at standard rates (time + distance) instead of a flat rate. A Clean Air Fee of £0.15 per mile will also be charged, including on minimum fare trips. Learn more about Uber’s Clean Air Plan in London.