Accesează direct conținutul principal
Bradley Stoke

Solicită o cursă pentru acum sau mai târziu în Bradley Stoke

Adaugă detaliile cursei, urcă și călătorește Bradley Stoke. . . . Sau programează oricând în avans cu Uber Reserve, cu până la 90 de zile înainte.

search
search

Pentru a deschide calendarul și a selecta o dată, apasă pe tasta cu săgeata îndreptată în jos. Închide calendarul apăsând pe butonul Escape.

Acum
search
search

Pentru a deschide calendarul și a selecta o dată, apasă pe tasta cu săgeata îndreptată în jos. Închide calendarul apăsând pe butonul Escape.

Acum

Condu când dorești și obții ce ai nevoie în Bradley Stoke

Câștigă bani în Bradley Stoke după propriul tău program, efectuând livrări (dacă există opțiunea), curse sau ambele. Poți folosi propria mașină sau poți alege o închiriere prin Uber.

Modalități de a te deplasa prin Bradley Stoke

Mers pe jos

Bradley Stoke oferă un mediu propice pietonilor, cu o rețea de alei și spații verzi care fac mersul pe jos o opțiune practică de deplasare. Numeroase facilități locale, inclusiv magazine, parcuri și facilități comunitare, sunt la o distanță rezonabilă de mers pe jos, în special în zonele centrale ale orașului. Terenul relativ plat al orașului permite deplasarea cu ușurință, în timp ce aleile pietonale bine întreținute îmbunătățesc accesibilitatea. Cu toate acestea, condițiile meteorologice, tipice din Regatul Unit, pot afecta ocazional confortul, mai ales în timpul lunilor ploioase sau mai reci. În general, mersul pe jos este o modalitate convenabilă de a explora și naviga în orașul Bradley Stoke pe distanțe scurte sau medii.

Cu bicicleta

În Bradley Stoke, mersul cu bicicleta este susținut de o rețea de piste pentru biciclete și trasee cu utilizare comună, fiind o opțiune practică pentru a te deplasa cu bicicleta. Traseele importante, cum ar fi Bradley Stoke Way, au piste pentru biciclete separate, care sporesc siguranța și accesibilitatea pentru bicicliști. Dispunerea relativ compactă a orașului permite accesul convenabil cu bicicleta la destinațiile locale. Cu toate acestea, unele trasee pot include trasee comune cu pietoni, ceea ce ar putea necesita precauție suplimentară. Infrastructura susține bicicleta ca mod de transport fiabil, dar trebuie luate în considerare preferințele individuale și nevoile specifice de transport.

Mașină

Conducerea în Bradley Stoke este facilitată de o infrastructură prietenoasă cu mașinile, cu drumuri bine întreținute și rute accesibile, ceea ce face ca deplasarea cu mașina să fie relativ ușoară. Drumuri principale precum Bradley Stoke Way și Gloucester Road North oferă conexiuni directe către zonele învecinate. Parcarea este în general disponibilă, deși poate varia în funcție de locație, iar traficul poate reprezenta uneori o problemă în orele de vârf. Șoferii ar trebui să fie atenți și la lucrările rutiere temporare care pot afecta deplasarea. Per ansamblu, mașina poate fi o opțiune practică pentru a te deplasa, mai ales pentru a ajunge la destinații care nu sunt ușor accesibile prin alte mijloace.

Transport public

The public transit system in Bradley Stoke is primarily served by buses, with routes connecting key areas and nearby destinations. The infrastructure includes improved bus stops with shelters and crossings, as well as dedicated bus lanes to reduce delays. The town’s layout and transit options make it relatively straightforward to navigate by bus, especially for accessing local amenities and connecting to larger transport networks. However, the efficiency of public transit may depend on specific routes and schedules, as well as the distance between destinations.

Destinații populare în Bradley Stoke

Deși pasagerii pot folosi Uber pentru a comanda o cursă către aproape orice parte din oraș și din jur Bradley Stoke, unele destinații sunt mai populare decât altele. Aici poți explora trasee populare solicitate de pasagerii din apropierea ta, cu destinații și tarife medii ale traseelor.*

Destinații populare în Bradley Stoke

Destinația

Tariful mediu cu UberX*

Bristol Parkway Railway Station (BPW)

£11

Bristol Bus & Coach Station

£20

Bristol Temple Meads Train Station (BRI)

£23

The Mall at Cribbs Causeway

£13

Vue Cinema

£13

Călătorii cu grupuri mari și familie cu Uber

Indiferent dacă ai nevoie de spațiu suplimentar sau de condiții speciale, aceste opțiuni de cursă din Bradley Stoke te vor ajuta pe tine și grupul tău să ajungeți la destinație.

Servicii de ridesharing și alte servicii în Bradley Stoke, Anglia

Cu Uber Bradley Stoke este mai ușor să te deplasezi. Indiferent dacă te deplasezi la gară sau la aeroport, te întâlnești cu prietenii la un restaurant sau la un eveniment sau faci comisioane în oraș, Uber te ajută să ajungi la destinație. Conectează-te online sau deschide aplicația Uber și introdu destinația pentru a începe să călătorești înBradley Stoke.

Bradley Stoke servicii private de transport și alte opțiuni de deplasare

Întrebări frecvente

  • Da. Aplicația Uber îți oferă posibilitatea de a comanda o cursă pentru a te deplasa Bradley Stoke oricând, non-stop.

    Sfat: Orele de preluare sunt în Bradley Stoke poate dura mai mult decât în orașele mai mari, dar poți rezerva o cursă în avans pentru a prelua preluarea la ora care îți convine.

  • Cu Uber, poți alege opțiunea de cursă care se potrivește cel mai bine bugetului tău când călătorești în Bradley Stoke. Pentru a obține un cost estimat, conectează-te online sau deschide aplicația și introdu destinația în câmpul „Încotro?”. cutie. Va apărea estimarea de tarif pentru fiecare opțiune de cursă. Derulează pentru a explora ce este disponibil în prezent.

  • Da. Conectează-te online sau deschide aplicația Uber pentru a comanda o cursă în Bradley Stoke, iar șoferul partener te va duce la destinația dorită. De asemenea, îți poți programa cursa din timp, la o oră convenabilă pentru tine.

  • Conectează-te la contul Uber pe Uber.com sau deschide aplicația Uber pentru a afla dacă în orașul tău sunt disponibile închirieri auto. Dacă sunt, alege Închirieri și finalizează rezervarea la un furnizor de servicii de închiriere folosind Uber.com sau aplicația Uber. Apoi călătorește în Bradley Stoke sau oriunde te duce drumul.

  • Siguranța ta atunci când călătorești în Bradley Stoke este o prioritate. Din doar câteva apăsări de buton în aplicație, poți accesa funcții precum butonul de asistență în caz de urgență, care îți permite să apelezi autoritățile dacă ai nevoie de ajutor.

  • Da. Uber Eats oferă preluare sau livrare de mâncare în Bradley Stoke, de la restaurantele preferate. Explorează numeroasele opțiuni de livrare a mâncării, plasează comanda și urmărește-o la fiecare pas.

Uber nu tolerează consumul de alcool sau droguri de către șoferii care folosesc aplicația Uber. În cazul în care consideri că șoferul este sub influența drogurilor sau a alcoolului, cere-i să oprească imediat cursa.

În cazul mașinilor comerciale, guvernul poate percepe impozite suplimentare, care pot crește taxa de drum.

Reține: unele curse către și dinspre aeroport pot, de asemenea, să includă o taxă care acoperă costurile minime pentru parcarea la aeroport. Dacă tariful dinamic este activ, prețul estimat va lua în considerare tarifele actuale.

*Prețurile exemplificative pentru pasageri sunt medii pentru UberX și nu reflectă variațiile cauzate de geografie, întârzieri din trafic, promoții sau alți factori. Se pot aplica tarife fixe și taxe minime. Prețurile reale pentru curse și curse programate pot varia.