Please enable Javascript
Przejdź do głównej zawartości

Home > Ride > Airports > STN

Zaplanuj przejazd na Stansted Airport

(Port lotniczy Londyn-Stansted)

Tell us your trip details, then let us know when you need a ride. With Uber Reserve, you can request a ride up to 90 days ahead of time.

search
Skąd?
Navigate right up
search
Dokąd jedziemy?

Getting to STN Airport

Masz lot z lotniska Port lotniczy Londyn-Stansted? Z aplikacją Uber nie musisz martwić się organizacją dojazdu. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na lot krajowy, czy międzynarodowy, Uber ma opcje dla Ciebie – od prywatnych przejazdów po auta klasy premium i bardziej ekonomiczne opcje. W kilku prostych krokach możesz zamówić przejazd już teraz lub zarezerwować go na później.

Średni czas podróży z: London

58 min

Średnia cena z: London

£78

Średnia odległość z: London

59km

STN airline terminals

Sprawdź poniżej swoje linie lotnicze, aby upewnić się, że dotrzesz do właściwej bramki odlotów.

Pamiętaj, że niektóre linie lotnicze korzystają z wielu terminali. Odwiedź oficjalną stronę internetową lotniska, aby sprawdzić, czy nie nastąpiły zmiany w usługach.

Terminal główny

Czech Airlines, Eagle Air, easyJet, Emirates, Jet2.com, Lufthansa, Pegasus, PLAY, Ryanair, Ryanair UK, Smartwings, TUI, Turkish Airlines

Your car options to STN

Odbiór na lotnisku Port lotniczy Londyn-Stansted (STN)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska STN odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy Londyn-Stansted znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Port lotniczy Londyn-Stansted.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku STN zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Top questions about STN Airport

  • W przypadku podróży międzynarodowych zalecamy przybycie na lotnisko 3 godziny wcześniej. Zarezerwuj przejazd z wyprzedzeniem, aby zminimalizować czas oczekiwania. Możesz nawet zapisać przejazd na swoim koncie Uber, aby uniknąć stresu związanego z planowaniem miejsca docelowego i odbioru z lotniska.

  • Kierowca wysadzi Cię przed wejściem do hali odlotów wybranego terminalu.

  • Koszt przejazdu na lotnisko STN lub w drugą stronę zależy od wielu czynników, takich jak typ, szacowana odległość oraz czas trwania przejazdu, opłaty drogowe i bieżące zapotrzebowanie na przejazdy.

    Aby zobaczyć przybliżoną cenę przed złożeniem zamówienia, przejdź tutaj i wpisz miejsce odbioru oraz miejsce docelowe. Podczas zamawiania przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

  • Tak. Przejdź na naszą stronę z informacjami na temat odbioru z lotniska STN, aby dowiedzieć się więcej.

  • Nie, ale możesz wyświetlić inne opcje przejazdu do miejsca docelowego, gdy podasz powyżej informacje o przejeździe.

  • Kierowca wie, dokąd chcesz się udać, i zna najkrótszą trasę, ale zawsze możesz wybrać inną. Mogą zostać naliczone opłaty drogowe.

See other airports near the Greater London area

Twój samolot nie odlatuje z lotniska STN? Zobacz informacje o innych lotniskach w okolicy.

Ta strona zawiera informacje pochodzące z zewnętrznych witryn internetowych, które są poza kontrolą firmy Uber, a ich treść może się zmieniać. Zawartość tej strony, która nie dotyczy bezpośrednio firmy Uber lub jej działalności, ma charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy opierać się na tych treściach ani interpretować ich jako wyraźnej lub dorozumianej gwarancji dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, regionu i miasta.