Please enable Javascript
Przejdź do głównej zawartości

Zarezerwuj przejazd z aplikacją Uber na lotnisku Port lotniczy Stambuł

Dopnij swoje plany na ostatni guzik. Zarezerwuj przejazd z aplikacją Uber na lotnisko Port lotniczy Stambuł. Rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie.

Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/09/24.

11:39 AM
open

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Dotknij przycisku i zamów przejazd na jednym z ponad 600 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja Ci pomoże, a kierowca zajmie się szczegółami – możesz bez problemów przemieszczać się w nieznanym mieście.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Nawet w nowych miejscach możesz korzystać z ulubionych funkcji, w tym cen obliczanych w czasie rzeczywistym i płatności bezgotówkowych.

Jak korzystać z przejazdów w okolicy

 • Large Taxi

  1-8

  Opłata według licznika w taksówce, zapłać gotówką lub kartą kredytową

 • Courier

  1-4

  Wysyłaj i odbieraj przesyłki

 • Żółta taksówka

  1-4

  Opłata według licznika w taksówce, zapłać gotówką lub kartą kredytową

 • CloneTaxiYellow

  1-4

  Opłata według licznika w taksówce, zapłać gotówką lub kartą kredytową

 • Turquoise Taxi

  1-4

  Opłata według licznika w taksówce, zapłać gotówką lub kartą kredytową

1/5

Odbiór na lotnisku Port lotniczy Stambuł (IST)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska IST odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy Stambuł znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Port lotniczy Stambuł.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku IST zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku w Stambule, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

 • Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko w Stambule mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Użyj kalkulatora opłat Ubera, aby otrzymać przybliżoną cenę przejazdu.

 • Czas odbioru zależy od pory dnia, liczby kierowców na drodze i wielu innych czynników.

Więcej informacji

 • Jesteś kierowcą na platformie Uber?

  Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy lotniskowe.

 • Chcesz dojechać na inne lotnisko?

  Przejazdy z odbiorami i miejscami docelowymi na ponad 600 lotniskach na całym świecie.

1/2

Port lotniczy w Stambule – informacje dla podróżnych

Przejazd z aplikacją Uber jest idealny dla podróżnych przylatujących na lotnisko w Stambule lub odlatujących z niego. Lotnisko IST to największe pod względem całkowitej liczby pasażerów lotnisko w Turcji z drugą co do wielkości liczbą lotów bezpośrednich na świecie. Dojazd z centrum Stambułu do lotniska IST zajmuje około 40 minut, co czyni je doskonałym wyborem dla każdego, kto wybiera się do Stambułu lub z niego wraca. Podróżni niedysponujący samochodem mogą się łatwo dostać na międzynarodowe lotnisko w Stambule metrem, autobusem, autokarem lub korzystając z przejazdu z Uberem.

Terminale lotniska w Stambule

Lotnisko im. Atatürka ma dwa terminale pasażerskie: krajowy i międzynarodowy. Jak można się spodziewać, Terminal krajowy obsługuje loty na terenie Turcji, natomiast Terminal międzynarodowy obsługuje loty międzynarodowe i międzykontynentalne. Oba terminale są połączone, zatem transfery krajowe na terenie międzynarodowego lotniska w Stambule są stosunkowo proste w porównaniu z niektórymi innymi portami lotniczymi o podobnej wielkości. Wi-Fi jest dostępne w obu terminalach, a na lotnisku można również znaleźć mobilne stacje ładowania.

Terminal krajowy

 • Turkish Airlines
 • Primeclass Lounge

Terminal międzynarodowy

 • Air France
 • Emirates
 • Inne loty międzykontynentalne i międzynarodowe
 • HSBC Premier Lounge

Gastronomia na lotnisku w Stambule

Na lotnisku IST można znaleźć wiele rozmaitych restauracji oferujących niemal wszystko: od świeżych, tradycyjnych tureckich dań po fast foody. Niezależnie od tego, czy wolisz jeść w formie bufetu, czy też zjeść coś szybko, masz do wyboru wiele opcji – na pewno znajdziesz coś, co zadowoli Twoje podniebienie.

Poruszanie się po lotnisku w Stambule

Terminale krajowy i międzynarodowy są położone bardzo blisko siebie, więc możesz szybko przejść z jednego do drugiego. Jeśli się spieszysz, skorzystaj z ruchomych chodników.

Atrakcje na lotnisku w Stambule

Główną rozrywką na lotnisku w Stambule są świetnie zaopatrzone punkty handlowe, od dużego sklepu wolnocłowego po Old Bazaar, gdzie można znaleźć autentyczne tureckie wyroby takie jak przyprawy, szkło i biżuterię. Sklepy wolnocłowe na lotnisku w Stambule to idealne miejsce na zakup pamiątek dla przyjaciół i rodziny, z ogromnym wyborem alkoholi, kosmetyków, perfum i produktów cukierniczych. Inne atrakcje obejmują spa i masaże – doskonałe, aby zrelaksować się przed lotem – podczas gdy niektóre z najlepszych poczekalni oferują również prysznice.

Hotele w pobliżu lotniska w Stambule

Na terenie międzynarodowego lotniska w Stambule znajduje się jeden hotel, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie wiele innych, idealnych dla osób, które przybywają na lotnisko we wczesnych godzinach porannych. W hotelach tych można znaleźć typowe udogodnienia biznesowe, sale konferencyjne, restauracje i siłownie. Najlepiej poszukać szczegółów na stronie internetowej danego hotelu, aby upewnić się, że jest tam wszystko, czego potrzebujesz.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska w Stambule

W pobliżu lotniska IST znajduje się, rzecz jasna, kilka interesujących miejsc historycznych, m.in.:

 • Błękitny Meczet
 • Wieża Galata
 • Wielki Bazar
 • Hagia Sophia
 • Pałac Topkapi

Więcej informacji o międzynarodowym lotnisku w Stambule znajdziesz tutaj.

Ta strona zawiera informacje pochodzące z zewnętrznych witryn internetowych, które są poza kontrolą firmy Uber, a ich treść może się zmieniać. Zawartość tej strony, która nie dotyczy bezpośrednio firmy Uber lub jej działalności, ma charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy opierać się na tych treściach ani interpretować ich jako wyraźnej lub dorozumianej gwarancji dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Dostępność jest ograniczona. Promocja i warunki korzystania z niej mogą ulec zmianie.