Please enable Javascript
Przejdź do głównej zawartości

Zarezerwuj przejazd z aplikacją Uber na lotnisku Port lotniczy Genewa-Cointrin

Dopnij swoje plany na ostatni guzik. Zarezerwuj przejazd z aplikacją Uber na Port lotniczy Genewa-Cointrin. Rezerwacji możesz dokonać nawet z 90-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie.

Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/10/03.

12:56 AM
open

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Dotknij przycisku i zamów przejazd na jednym z ponad 700 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja Ci pomoże, a kierowca zajmie się szczegółami – możesz bez problemów przemieszczać się w nieznanym mieście.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Nawet w nowych miejscach możesz korzystać z ulubionych funkcji, w tym cen obliczanych w czasie rzeczywistym i płatności bezgotówkowych.

Jak korzystać z przejazdów w okolicy

 • Uber Pet

  1-4

  Jedź ze swoim zwierzakiem

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Black

  1-4

  High end cars

 • Comfort Electric

  1-4

  Electric cars with extra legroom

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • Taxi

  1-4

  Lokalne taksówki w zasięgu ręki

 • Van

  1-6

  High end cars for 6

 • Green

  1-4

  Pojazdy elektryczne i hybrydowe

1/8

Odbiór na lotnisku Port lotniczy Genewa-Cointrin (GVA)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska GVA odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy w Genewie znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Port lotniczy Genewa-Cointrin.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku GVA zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku w Genewie, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

 • Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko w Genewie mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Użyj kalkulatora opłat Ubera, aby otrzymać przybliżoną cenę przejazdu.

 • Czas odbioru zależy od pory dnia, liczby kierowców na drodze i wielu innych czynników.

Więcej informacji

 • Jesteś kierowcą na platformie Uber?

  Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy lotniskowe.

 • Chcesz dojechać na inne lotnisko?

  Przejazdy z odbiorami i miejscami docelowymi na ponad 700 lotniskach na całym świecie.

1/2

Usługi na terminalach lotniska w Genewie

Przejazd z aplikacją Uber jest idealnym rozwiązaniem dla podróżnych przylatujących na lotnisko w Genewie lub odlatujących z niego. Lotnisko w Genewie jest jednym z najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Szwajcarii; co roku przyjmuje ponad 17 milionów pasażerów.

Jest obsługiwane przez większość głównych europejskich przewoźników i jest najłatwiejszym sposobem dotarcia z zagranicy do Genewy, jej okolic, a także wielu francuskich i szwajcarskich ośrodków narciarskich i schronisk. Ponadto międzynarodowe lotnisko w Genewie znajduje się około 4 km (2,5 mili) na północny zachód od centrum Genewy, co ułatwia dojazd środkami transportu publicznego, busem lotniskowym, samochodem lub przejazdem z aplikacją Uber. Autobusy jadą około 20 minut, w zależności od natężenia ruchu, a podróż pociągiem z centrum miasta na lotnisko trwa zaledwie 6 minut.

Terminale na lotnisku GVA

Lotnisko w Genewie ma dwa główne terminale pasażerskie: terminal 1 i 2. Terminal 1 jest znacznie częściej używany; terminal 2 – pierwotny terminal lotniska – jest używany tylko w sezonie zimowym. W związku z tym ma on również znacznie mniej udogodnień niż terminal 1, ale mieści się w nim stacja kolejowa. Terminal 1 dzieli się na pięć części: A, B, C, D i F.

Restauracje na lotnisku GVA

Na lotnisku w Genewie znajduje się szeroka gama restauracji, od bistro, przez ekskluzywne lokale, po bary i herbaciarnie. Niezależnie, czy preferujesz kuchnię światową czy lokalną, na lotnisku w Genewie znajdziesz coś odpowiedniego dla swojego podniebienia.

Poruszanie się po lotnisku GVA

Na prawie całe lotnisko można dotrzeć pieszo, z wyjątkiem terminalu 2, ponieważ jest on oddzielony od głównego lotniska. Podróż między dwoma terminalami ułatwia w razie potrzeby autobus.

Atrakcje na lotnisku GVA

Na lotnisku w Genewie znajdują się liczne sklepy wolnocłowe, lokalne i międzynarodowe. Dostępne są również dwie usługi dla VIP-ów, z których mogą skorzystać klienci, a które zapewniają dostęp do salonów i pomagają przejść przez bramki bezpieczeństwa. Na lotnisku znalazło się także miejsce na usługi wellness – można skorzystać z sali medytacyjnej oraz specjalnej kabiny prysznicowej. Ponadto podróżni mogą skorzystać z dwóch miejsc zabaw dla dzieci, wydzielonych stref biznesowych i sal konferencyjnych.

Wymiana walut na lotnisku GVA

W porcie lotniczym znajduje się kilka kantorów wymiany walut, zarówno w strefach przylotów, jak i odlotów. Bankomaty są również dostępne, wiele z nich oferuje możliwość wypłaty w wielu walutach.

Hotele w pobliżu lotniska GVA

W bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Genewie można znaleźć około 10 hoteli, co czyni je idealnym wyborem dla osób mających krótką przerwę w podróży lub przyjeżdżających późno w ciągu dnia. W centrum Genewy można znaleźć szeroki wybór hoteli odpowiednich dla każdego budżetu. Pasażerowie mogą również skorzystać z transportu do wielu ośrodków narciarskich i schronisk w regionie – i we Francji, i w Szwajcarii.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska GVA

 • Jet d’Eau (fontanna)
 • Jezioro Genewskie
 • Mont Salève
 • Stare Miasto,
 • Katedra Saint Pierre

Więcej informacji o lotnisku GVA znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące z zewnętrznych witryn internetowych, które są poza kontrolą firmy Uber, a ich treść może się zmieniać. Zawartość tej strony, która nie dotyczy bezpośrednio firmy Uber lub jej działalności, ma charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy opierać się na tych treściach ani interpretować ich jako wyraźnej lub dorozumianej gwarancji dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, regionu i miasta.