Please enable Javascript
Przejdź do głównej zawartości

Zarezerwuj przejazd z aplikacją Uber na lotnisku Port lotniczy Amsterdam-Schiphol

Dopnij swoje plany na ostatni guzik. Zarezerwuj przejazd z aplikacją Uber na Port lotniczy Amsterdam-Schiphol. Rezerwacji możesz dokonać nawet z 90-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie.

Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/10/01.

9:28 PM
open

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Dotknij przycisku i zamów przejazd na jednym z ponad 700 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja Ci pomoże, a kierowca zajmie się szczegółami – możesz bez problemów przemieszczać się w nieznanym mieście.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Nawet w nowych miejscach możesz korzystać z ulubionych funkcji, w tym cen obliczanych w czasie rzeczywistym i płatności bezgotówkowych.

Jak korzystać z przejazdów w okolicy

 • Uber Pet

  1-4

  Jedź ze swoim zwierzakiem

 • Uber for Morocco

  1-4

  The Uber for Morocco fare is €1 higher compared to an UberX trip ordered at the same time for the same route. €1 from each trip on Uber for Morocco is not part of the fare, but is the amount that Uber B.V. sends to the Red Cross in support of the humanitarian response to the earthquake in Morocco. Red Cross does not endorse any company, brand, product or service.

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • Green

  1-4

  Zrównoważone przejazdy pojazdami elektrycznymi

 • UberX Saver

  1-4

  Nowa opcja przejazdów z niższymi opłatami.

 • UberX Debit

  1-4

  Pay with a debit card in the car

1/7

Odbiór na lotnisku Port lotniczy Amsterdam-Schiphol (AMS)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska AMS odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy Amsterdam znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Port lotniczy Amsterdam-Schiphol.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku AMS zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku w Amsterdamie, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

 • Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko Amsterdam-Schiphol mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Użyj kalkulatora opłat Ubera, aby otrzymać przybliżoną cenę przejazdu.

 • Czas odbioru zależy od pory dnia, liczby kierowców na drodze i wielu innych czynników.

Więcej informacji

 • Jesteś kierowcą na platformie Uber?

  Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy lotniskowe.

 • Chcesz dojechać na inne lotnisko?

  Przejazdy z odbiorami i miejscami docelowymi na ponad 700 lotniskach na całym świecie.

1/2

Terminale na lotnisku Amsterdam-Schiphol — usługi

Przejazd z aplikacją Uber to idealny wybór, jeśli jedziesz na amsterdamskie lotnisku Schiphol (AMS) lub z niego. Lotnisko Schiphol jest oddalone od centrum Amsterdamu o około 20 minut drogi. Jest łatwo dostępne dla podróżujących do i z Amsterdamu, a doskonałe połączenia komunikacyjne, w tym pociągiem, autobusem i taksówką, zapewniają, że jest ono również dobrze usytuowane dla podróżnych z reszty Holandii. Dostępne są także przejazdy z aplikacją Uber, zapewniające łatwy dojazd w wybrane przez Ciebie miejsce.

Terminale na lotnisku Schiphol

Schiphol ma jeden główny terminal pasażerski podzielony na trzy poziomy. Na parterze terminalu Schiphol znajduje się strefa przylotów, restauracje, kawiarnie, supermarket i wiele innych usług, w tym szafki i fryzjer. Na drugim piętrze znajdują się strefy odpraw i odlotów, natomiast na trzecim piętrze pasażerowie mogą skorzystać z salonów VIP. Linie lotnicze latające z AMS to:

 • Croatia
 • Delta
 • HOP!
 • Jet2.com
 • United

Restauracje na lotnisku Schiphol

Schiphol oferuje szeroką gamę miejsc, w których pasażerowie mogą zjeść i napić się, z dużą liczbą fast foodów, kawiarni, restauracji i barów do wyboru. Restauracje na lotnisku w Amsterdamie proponują smaki z każdego kontynentu, od świeżych dań śródziemnomorskich po domową klasykę holenderską, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie, bez względu na swoje upodobania.

Poruszanie się po lotnisku AMS

Na lotnisku jest tylko jeden terminal pasażerski, co sprawia, że po lotnisku łatwo jest poruszać się pieszo.

Atrakcje na lotnisku AMS

Od zabawek i gadżetów po sery i czekoladki – zakupy na lotnisku Schiphol to za każdym razem niezapomniane wrażenia. Dlaczego nie sprawić sobie ekscytującego, luksusowego prezentu przed lotem? Jeśli interesują Cię kosmetyki, na pewno znajdziesz wszystkie swoje ulubione marki kosmetyków w sklepach na amsterdamskim lotnisku. Ponadto dzięki tak wielu sklepom wolnocłowym na lotnisku w Amsterdamie, które czekają na odkrycie, jest ono idealnym miejscem, aby kupić wyjątkowy i wolny od podatku prezent dla przyjaciół i rodziny.

Wymiana walut na lotnisku Schiphol

Kantor wymiany walut ABN AMRO może wymieniać 60 walut i jest idealny dla każdego, kto chce zaopatrzyć się w niewielką ilość gotówki przed rozpoczęciem zwiedzania Amsterdamu. Wymiany o minimalnej wartości 200 euro są bezpłatne; niższe kwoty są obciążane niską opłatę, więc najlepiej jest wymienić większą sumę, jeśli planujesz dłuższy pobyt.

Hotele w pobliżu lotniska w Amsterdamie

Wiele hoteli znajduje się w odległości krótkiego przejazdu z aplikacją Uber z lotniska AMS lub także w odległości krótkiego spaceru. Niezależnie od pory przyjazdu, nie ważne, czy wylatujesz bladym świtem, czy w środku nocy, na pewno dobrze się wyśpisz. Ponadto w wielu hotelach są dostępne centra biznesowe – idealne dla biznesmenów w podróży.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska Schiphol

Osoby, które mają przerwę w podróży na lotnisku Schiphol mogą zrobić całkiem sporo, szczególnie jeśli mają ochotę na szybką wycieczkę do centrum Amsterdamu.

 • Dom Anny Frank
 • Plac Dam
 • Rijksmuseum
 • Pałac królewski

Więcej informacji o AMS znajdziesz tutaj.

Ta strona zawiera informacje pochodzące z zewnętrznych witryn internetowych, które są poza kontrolą firmy Uber, a ich treść może się zmieniać. Zawartość tej strony, która nie dotyczy bezpośrednio firmy Uber lub jej działalności, ma charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy opierać się na tych treściach ani interpretować ich jako wyraźnej lub dorozumianej gwarancji dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, regionu i miasta.