Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Genewa-Cointrin (GVA)

Niezależnie od tego, czy udajesz się z lotniska w Genewie do centrum miasta, czy w drugą stronę, możesz mieć pewność, że dojedziesz tam z Uberem.

Route de l'Aéroport 21, 1215 Le Grand-Saconnex, Switzerland
+41 22-717-71-11

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Port lotniczy Genewa-Cointrin

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Port lotniczy Genewa-Cointrin - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/06/23.

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Dotknij przycisku, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zajmą się szczegółami, dlatego poruszanie się po obcym mieście nie będzie Twoim zmartwieniem.

Dzięki Uberowi poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Black

  1-4

  Przejazdy premium w luksusowych samochodach

 • Van

  1-6

  Premium rides in spacious cars for groups up to 6

 • Green

  1-4

  Pojazdy elektryczne i hybrydowe

1/4

Zamawianie przejazdu z Uberem z lotniska

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

Tuż przed wyjściem na zewnątrz otwórz aplikację, aby zamówić przejazd. Wybierz opcję odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Wskazówki dotyczące miejsca odbioru otrzymasz bezpośrednio w aplikacji. Oznakowanie może się również znajdować na terenie lotniska.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru zgodnie ze wskazówkami aplikacji. Pamiętaj, że to miejsce nie zawsze znajduje się przy najbliższym wyjściu. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Port lotniczy w Genewie — wskazówki

Wi-Fi na lotnisku w Genewie

Sieć Wi-Fi na lotnisku w Genewie jest dostępna za darmo przez 120 minut dla wszystkich pasażerów. Kod uwierzytelniania otrzymasz w SMS-ie lub na stanowisku samoobsługi po zalogowaniu. Jeżeli przekroczysz limit 120 minut, możesz dokupić dodatkowe środki.

Parkowanie na lotnisku w Genewie

Na parkingu na lotnisku GVA można zaparkować samochód na długi czas lub tylko w celu szybkiego wysadzenia i odbioru pasażerów.

Przechowywanie bagażu na lotnisku w Genewie

Na lotnisku GVA można zostawić bagaże w przechowalni, zarówno w szafce, jak i przy stanowiskach obsługi. Znajdziesz je na stacji Swiss Railways — to około 250 metrów krytym przejściem od głównego terminalu.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku w Genewie, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

 • Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko w Genewie mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Użyj kalkulatora opłat Ubera, aby otrzymać przybliżoną cenę przejazdu.

 • Czas odbioru zależy od pory dnia, liczby kierowców na drodze i wielu innych czynników.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Usługi na terminalach lotniska w Genewie

Przejazd z aplikacją Uber jest idealnym rozwiązaniem dla podróżnych przylatujących na lotnisko w Genewie lub odlatujących z niego. Lotnisko w Genewie jest jednym z najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Szwajcarii; co roku przyjmuje ponad 17 milionów pasażerów.

Jest obsługiwane przez większość głównych europejskich przewoźników i jest najłatwiejszym sposobem dotarcia z zagranicy do Genewy, jej okolic, a także wielu francuskich i szwajcarskich ośrodków narciarskich i schronisk. Ponadto międzynarodowe lotnisko w Genewie znajduje się około 4 km (2,5 mili) na północny zachód od centrum Genewy, co ułatwia dojazd środkami transportu publicznego, busem lotniskowym, samochodem lub przejazdem z aplikacją Uber. Autobusy jadą około 20 minut, w zależności od natężenia ruchu, a podróż pociągiem z centrum miasta na lotnisko trwa zaledwie 6 minut.

Terminale na lotnisku GVA

Lotnisko w Genewie ma dwa główne terminale pasażerskie: terminal 1 i 2. Terminal 1 jest znacznie częściej używany; terminal 2 – pierwotny terminal lotniska – jest używany tylko w sezonie zimowym. W związku z tym ma on również znacznie mniej udogodnień niż terminal 1, ale mieści się w nim stacja kolejowa. Terminal 1 dzieli się na pięć części: A, B, C, D i F.

Restauracje na lotnisku GVA

Na lotnisku w Genewie znajduje się szeroka gama restauracji, od bistro, przez ekskluzywne lokale, po bary i herbaciarnie. Niezależnie, czy preferujesz kuchnię światową czy lokalną, na lotnisku w Genewie znajdziesz coś odpowiedniego dla swojego podniebienia.

Poruszanie się po lotnisku GVA

Na prawie całe lotnisko można dotrzeć pieszo, z wyjątkiem terminalu 2, ponieważ jest on oddzielony od głównego lotniska. Podróż między dwoma terminalami ułatwia w razie potrzeby autobus.

Atrakcje na lotnisku GVA

Na lotnisku w Genewie znajdują się liczne sklepy wolnocłowe, lokalne i międzynarodowe. Dostępne są również dwie usługi dla VIP-ów, z których mogą skorzystać klienci, a które zapewniają dostęp do salonów i pomagają przejść przez bramki bezpieczeństwa. Na lotnisku znalazło się także miejsce na usługi wellness – można skorzystać z sali medytacyjnej oraz specjalnej kabiny prysznicowej. Ponadto podróżni mogą skorzystać z dwóch miejsc zabaw dla dzieci, wydzielonych stref biznesowych i sal konferencyjnych.

Wymiana walut na lotnisku GVA

W porcie lotniczym znajduje się kilka kantorów wymiany walut, zarówno w strefach przylotów, jak i odlotów. Bankomaty są również dostępne, wiele z nich oferuje możliwość wypłaty w wielu walutach.

Hotele w pobliżu lotniska GVA

W bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Genewie można znaleźć około 10 hoteli, co czyni je idealnym wyborem dla osób mających krótką przerwę w podróży lub przyjeżdżających późno w ciągu dnia. W centrum Genewy można znaleźć szeroki wybór hoteli odpowiednich dla każdego budżetu. Pasażerowie mogą również skorzystać z transportu do wielu ośrodków narciarskich i schronisk w regionie – i we Francji, i w Szwajcarii.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska GVA

 • Jet d’Eau (fontanna)
 • Jezioro Genewskie
 • Mont Salève
 • Stare Miasto,
 • Katedra Saint Pierre

Więcej informacji o lotnisku GVA znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.