Please enable Javascript
Pereiti prie pagrindinio turinio

Kelionė po miestą Nashville, TN

Nashville: planuojate čia keliauti? Nesvarbu, ar tik lankotės mieste, ar jame gyvenate, šis vadovas gali padėti patirti visa, ką geriausio gali pasiūlyti Nashville. Pasirinkę kelionę Nešvilio tarptautinis oro uostas – The Westin Nashville ir naudodamiesi „Uber“ atraskite populiarius maršrutus bei lankytinas vietas.

search
Iš kur važiuosite?
Navigate right up
search
Kur važiuosite?

Nashville: rezervuokite automobilio paslaugą su „Uber“

Nashville | iš anksto užsisakykite automobilio paslaugą su „Uber“. Užsisakykite kelionę bet kuriuo metu iki jos likus ne daugiau kaip 90 dienų, nesvarbu, ar jūsų tikslas būtų Nešvilio tarptautinis oro uostas, ar mėgstamas restoranas, ar kokia kita vieta.

search
Įveskite paėmimo vietą
Navigate right up
search
Įveskite atvykimo vietą

Nashville | dalijimasis kelionėmis

Nashville | čia „Uber“ suteikia galimybę keliauti be automobilio. Raskite lankytinų vietų ir užsisakykite kelionę bet kurią savaitės dieną ir bet kuriuo metu. Naudodamiesi programėle galite užsisakyti kelionę Nešvilio tarptautinis oro uostas – Capitol Hill Area arba vykti kur nors kitur. Jei Nashville tapo nemažos jūsų grupės kelionės tikslu, užsisakykite BLACK, kad kelionė būtų patogesnė.

Atidarykite „Uber“ programėlę ir įveskite atvykimo vietą, kad galėtumėte patirti, ką gali pasiūlyti Nashville.

Nashville | automobilio paslauga oro uoste ir gretimuose rajonuose

Nashville: jei kelionės šiame mieste metu jūsų lankomos vietos busCapitol Hill Area, Elliston Place ar kitos ir prireiks vykti į oro uostą, atidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę bet kuriuo paros metu. Bakstelėkite netoliese esančio oro uosto pavadinimą ir sužinokite, kaip galite pasinaudoti „Uber“, kad nuvyktumėte į atvykimo ir išvykimo terminalus. Susietame oro uosto puslapyje sužinosite, kur galite susitikti su vairuotoju, kiek kainuos kelionė ir dar daugiau.

Nashville | pasirinkite geriausius keliavimo būdus

  • Nashville | taksi

    Nashville | čia keliaudami apsvarstykite „Uber“ kaip taksi alternatyvą. Naudodamiesi „Uber“, nepriklausomai nuo paros laiko, galite užsakyti keliones pagal poreikį užuot bandę pasigauti taksi. Galite užsisakyti kelionę iš Nešvilio tarptautinis oro uostas, aplankyti Brentwood arba įvesti kitą vietą. Atidarykite programėlę ir įveskite atvykimo vietą, kad galėtumėte keliauti po miestą (Nashville).

  • Nashville | viešasis transportas

    Viešasis transportas reiškia pigų keliavimą. Priklausomai nuo vietovės, naudodamiesi „Uber Transit“ galite peržiūrėti netoliese esančius autobusų arba metro maršrutus ir suplanuoti savo keliones. Nashville | atsidarykite programėlę ir pasižiūrėkite, ar „Uber Transit“ galima naudotis tokiuose rajonuose kaip Capitol Hill Area ir Elliston Place, arba apsilankykite populiariose vietose leisdamiesi į bendras keliones padedami „Uber“.

  • Nashville | dviračių nuoma

    Dviračiai yra ekologiška priemonė keliauti po miesto širdį. Tam tikruose miestuose galite rasti elektrinių dviračių ir jais važiuoti su „Uber“. Atidarykite programėlę ir pažiūrėkite, ar Nashville siūlo dviračius, tada užsisakykite iš mūsų populiarių restoranų, kad atgautumėte jėgas po tyrinėjimų kupinos dienos. Jei Nashville siūlo dviračius, nepamirškite dėvėti šalmo ir važiuodami laikytis kelių eismo taisyklių.

1/3

„Uber“ draudžia vairuotojams vykdyti per „Uber“ programėlę gautus užsakymus pavartojus alkoholio ar narkotinių medžiagų. Jei manote, kad jus vežantis vairuotojas gali būti apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų arba alkoholio, reikalaukite nedelsiant nutraukti kelionę.

Komerciniams automobiliams gali būti taikomi papildomi valstybiniai mokesčiai, kurie yra pridedami prie kelių mokesčių.

Naudojantis „Uber“ jūsų šalyje reikia žinoti tam tikrus vietinius reikalavimus ir taisykles. Su reikalavimais galite susipažinti šiame puslapyje.