Please enable Javascript
Mine põhisisu juurde

Londoni Stanstedi lennujaam (STN)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Stanstedi lennujaam transfeerile või taksole? Standstedi lennujaamast Londonisse või Londonist Standstedi lennujaama sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama STN või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

Stansted, CM24 1QW
+44 808-169-7031

search
Where from?
Navigate right up
search
Where to?

Request a ride around the world

Puuduta ekraanil nuppu ja telli lennujaamatransport enam kui 700 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas ekslema.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Ways to ride in the area

Pickup at Londoni Stanstedi lennujaam (STN)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama STN puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Stanstedi lennujaam pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas Londoni Stanstedi lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud STN pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Top questions from riders

 • STN-i lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Stanstedi lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Sinu lõplikule sõiduhinnale võivad lisanduda parkimistasud ja lennujaamatasud.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust. Kui oled sõidu tellinud, vaata rakendusest eeldatavat ooteaega.

More information

 • Kas sõidad Uberiga?

  Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

 • Kas lähed teise lennujaama?

  Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 700 lennujaamas kogu maailmas.

1/2

Mida Londoni Stanstedi terminalis teha?

Uber on STN-i lennujaama saabuvatele või sealt lahkuvatele inimestele suurepärane valik. Londoni Stanstedi lennujaam teenindab igal aastal enam kui 27 miljonit inimest ja see on Londoni põhiline keskus Euroopa riikides reisimiseks. See on reisijate arvu poolest Londonis 3. ja Suurbritannias 4. lennujaam. Londoni Stanstedi lennujaam asub Stansted Mountfitchetis, Essexis, umbes 55 kilomeetrit Londonist kirdes – ligikaudu 1,5-tunnise autosõidu kaugusel, olenevalt liiklusoludest. Läheduses on ka Cambridge, vaid 45 kilomeetrit Stanstedist põhjas.

Stanstedi terminal

Londoni Stanstedi lennujaamas on vaid üks terminal, kus on kokku 88 väljuvate lendude väravat. Sansted teenindab enam kui 30 lennufirmat, sh järgmiseid.

 • Air Corsica
 • Air Moldova
 • Aurigny
 • British Airways
 • easyJet
 • Emirates
 • Eurowings
 • Flybe
 • Jet2.com
 • Pegasus
 • Ryanair
 • Thomas Cook
 • TUI

Stanstedi lennujaama restoranid

Toidu- ja joogivalikuid on Londoni Stanstedi lennujaamas palju. Leiad nii lennuvälja poolelt kui ka teiselt poolelt suure hulga valikuvõimalusi, mis rahuldavad igasugust isu, alates kaasa ostetavast kiirtoidust kuni kohaliku klassikani.

Londoni Stanstedi lennujaamas ringi liikumine on lihtne

STN on väike ja seal on lihtne ringi kõndida ja seetõttu ei pea Sa muretsema busside ega rongide otsimise pärast, mis Sind värava juurde viivad.

Mida Stanstedis teha on?

Stanstedi lennujaama paljudest poodidest leiad kõik parimad kosmeetika-, aksessuaari-, tehnoloogia- ja alkoholikaubamärgid ning palju muud. Kõik poed asuvad väljuvate lendude poolel, pärast registreerimisala, saabuvate lendude poolel järgneb pagasi kättesaamise alale tollimaksuvaba pood ja peaterminalist leiad mugavuspoed. Stanstedi lennujaamas on ka ekraaniklikiga tellimise võimalus, mida kasutades saad tellida tooteid juba enne lennujaama jõudmist ja need on kättesaamiseks valmis, kui saabud.

Stanstedi lennujaama palveruumid

Palveruumid leiad A-tsoonis registreerimisala vastast, pärast turvakontrolli, mis asub peamisel väljuvate lendude alal Escape’i ootesaali läheduses. Palveruumid on avatud 24 tundi päevas ja neid võivad külastada kõik inimesed, olenemata usust.

Hotellid Londoni Stanstedi lennujaama läheduses

Hulk Londoni Stanstedi lennujaama ümbruses asuvaid hotelle on terminalist vaid mõne minuti kaugusel, tänu millele saad end enne suurt lendu rahulikult lõdvaks lasta. Võib-olla on Sul varahommikune lend ja soovid läheduses peatuda, et veidi kauem magada, või äkki pead kahe lennu vahel terve öö ootama ega soovi lennujaamast liiga kaugele minna. Stansted pakub mitmesuguseid sulle sobivaid valikuid ja kui broneerid otse lennujaama kaudu, võid säästa kuni 40%. Paljudel lähedalasuvatel hotellidel on ka koosolekuruumid ja need on olemas ka ärikeskusel United Business Centre, mis asub terminalist lühikese sõidu kaugusel. Kuna Stansted asub Londonile lähedal, on lennujaamast paari tunni kaugusel muidugi rohkesti mitmesuguseid majutusasutusi.

Huvitavad kohad Stanstedi läheduses

 • Hatfieldi mets
 • Mänguasjamuuseum House on the Hill
 • Mountfitcheti kindlus

Lisateavet STN-i kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

This page contains information from third-party websites that are not under the control of Uber and that may be periodically changed or updated. Any information included on this page that is not directly related to Uber or its operations is for informational purposes only and in no way shall be relied upon, or interpreted or construed to create any warranties of any kind, either express or implied, regarding the information contained herein. Certain requirements and features vary by country, region, and city.