Please enable Javascript
Mine põhisisu juurde

Broneeri Uberi sõit lennujaama London City lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama London City lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, igal ajal ja igal päeval aastas.

Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/09/21.

10:01 AM
open

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja telli lennujaamatransport enam kui 600 suurlinnas.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas ekslema.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Uber Pet

  1-3

  Ride with your pet

 • Exec

  1-4

  Kõrgekvaliteedilised autod kõrgeima reitinguga juhtidega

 • Luks

  1-4

  Luksusautod, millel on kõrgeima hinnanguga juhid

 • Green

  1-4

  Keskkonnasäästlikud sõidud elektrisõidukites

 • Comfort

  1-4

  Uuemad autod, kus on rohkem jalaruumi

 • UberXL

  1-6

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

1/7

Pealevõtmine asukohast London City lennujaam (LCY)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama LCY puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

London City lennujaam pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas London City lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud LCY pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • LCY lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu London City lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Sinu lõplikule sõiduhinnale võivad lisanduda parkimistasud ja lennujaamatasud.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust. Kui oled sõidu tellinud, vaata rakendusest eeldatavat ooteaega.

Lisateave

 • Kas sõidad Uberiga?

  Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

 • Kas lähed teise lennujaama?

  Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

1/2

London City lennujaama terminalid: teave külastajale

Uber on London City lennujaama (LCY) saabuvate või sealt lahkuvate reisijate jaoks ideaalne valik. LCY lennujaama, mis keskendub peamiselt ärireisidele Euroopasse ja New Yorki, läbib ligikaudu 5 miljonit reisijat aastas.

LCY terminal

London City lennujaam on suhteliselt väike lennujaam, kui võrrelda seda Londoni tuntumate lennujaamadega, nagu Heathrow, Gatwick ja Stansted. Seal on kõigest üks reisiterminal, mis on jagatud 2 korruseks. Esimesel korrusel on registreerimislauad ja mitu teeninduspunkti, samas kui ülemisel korrusel on kauplused, ootealad, ootesaalid ja restoranid. LCY lennujaamast väljuvad järgmised lennufirmad.

 • Alitalia
 • British Airways
 • British Airways, teenusepakkuja: SUN-AIR
 • CityJet
 • Flybe
 • KLM
 • Lufthansa
 • Luxair
 • SWISS
 • TAP Air Portugal

LCY restoranid

London City lennujaama arvukaid restorane, kohvikuid ja baare saab külastada nii enne kui ka pärast turvakontrolli läbimist. Seega kui soovid värskelt valmistatud toite või kaasa haaramiseks kiirtoitu, on enne lendu suurepärase eine ostmine lihtne.

Kuidas LCY-sse minna?

LCY lennujaam asub Londoni kesklinnast idas 10 km kaugusel ja vahemaa Canary Wharfiga on kõigest 5 km, tänu millele on see üks linna kõige parema juurdepääsuga lennujaamu. LCY lennujaama saabujatel ja sealt lahkujatel on võimalik kasutada hulgaliselt transpordivalikuid, kusjuures Londoni kesklinn on vaid 30 minuti kaugusel. Peamine ühistranspordivalik on Docklands Light Railway (DLR), samas kui lennujaama teenindab ka hulk busse. Neile, kes sõidavad Londoni LCY lennujaama autoga, on olemas parkimisvõimalused ja ka Uber on suurepärane valik. Kui plaanid auto lennujaama parkida, on mõistlik eelnevalt koht broneerida.

LCY poed

Alates viimase minuti reisitarvetest kuni luksuslike suveniirideni, on LCY-s valikuid palju. Peale selle on London City lennujaama tollivabad kauplused (mis asuvad väljuvate lendude alal pärast turvakontrolli läbimist) suurepärane koht, kus enne pikka lendu endale veidi osturõõmu lubada, olgu siis tegemist luksusliku kella või kvaliteetkosmeetikaga.

Valuutavahetus LCY-s

LCY-s on olemas valuutavahetuspunktid ja valuutat või ettemakstud valuutakaarte saab ette tellida kõigest 4 tundi enne järeleminekut.

LCY hotellid

LCY lennujaama vahetus läheduses on üle 10 hotelli, mis pakuvad suurepäraseid majutusvalikuid inimestele, kes soovivad lähedalasuvat hotelli. Kuna Londoni kesklinn on nii lähedal, on võimalik valida paljude kõrgema ja soodsama hinnaklassi hotellide vahel, mis sobib suurepäraselt tööalaste kohustustega külalistele, ja paljud hotellid pakuvad teel olevatele ametiisikutele koosolekuruume ning ärikeskusi.

Huvitavad kohad LCY läheduses

LCY lennujaam asub Canary Wharfi (Londoni peamise finantspiirkonna) läheduses ning sealt pääseb hõlpsasti ülejäänud Londoni osadesse – kui enne lendu peaks olema piisavalt aega vaatamisväärsustega tutvumiseks. Peale Greenwichi, mis on vaid mõne kilomeetri kaugusel, kuuluvad piirkonna suurimate vaatamisväärsuste hulka järgmised:

 • Cutty Sark
 • Greenwichi park
 • Riiklik Meremuuseum
 • Kuninglik observatoorium

Lisateavet LCY lennujaama kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahale. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.