Please enable Javascript
Mine põhisisu juurde

Broneeri Uberi sõit lennujaama Genfi rahvusvaheline lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Genfi rahvusvaheline lennujaam. Telli sõit kuni 90 päeva enne lendu, igal ajal ja igal päeval aastas.

Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/10/04.

11:21 AM
open

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja telli lennujaamatransport enam kui 700 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas ekslema.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Uber Pet

  1-4

  Ride with your pet

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Black

  1-4

  High end cars

 • Comfort Electric

  1-4

  Electric cars with extra legroom

 • Comfort

  1-4

  Uuemad autod, kus on rohkem jalaruumi

 • Takso

  1-4

  Kohalikud taksod vaid nupuvajutuse kaugusel

 • Van

  1-6

  High end cars for 6

 • Green

  1-4

  Elektri- ja hübriidsõidukid

1/8

Pealevõtmine asukohast Genfi rahvusvaheline lennujaam (GVA)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama GVA puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Genfi lennujaam pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas Genfi rahvusvaheline lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud GVA pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Genfi lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Genfi lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Lisateave

 • Kas sõidad Uberiga?

  Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

 • Kas lähed teise lennujaama?

  Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 700 lennujaamas kogu maailmas.

1/2

Avasta asju, mida Genfi lennujaama terminalides teha saab

Uber sobib ideaalselt Genfi lennujaama saabuvatele ja sealt lahkuvatele reisijatele. Genfi lennujaam on üks Šveitsi rahvarohkeimaid lennujaamu, mida läbib aastas üle 17 miljoni reisija.

Seda teenindab suurem osa suurtest Euroopa vedajatest ja see on hõlpsaim viis Genfi, seda ümbritsevasse suurlinnapiirkonda ja paljudesse Prantsusmaa ning Šveitsi suusakuurortidesse ja mägimajakestesse pääsemiseks. Lisaks asub Genfi rahvusvaheline lennujaam umbes 4 km kaugusel Genfi kesklinnast loodes, tänu millele on sinna lihtne pääseda ühistranspordi, lennujaamabussi, auto või Uberiga. Bussisõit võtab aega umbes 20 minutit, olenevalt liiklusest, samas kui lühike rongisõit lennujaamast kesklinna kestab vaid 6 minutit.

GVA terminalid

Genfi lennujaamas on 2 peamist reisiterminali: terminal 1 ja terminal 2. Terminali 1 kasutatakse palju sagedamini, kuna terminali 2 (mis on lennujaama algne terminal) kasutatakse ainult talvisel tšarterihooajal. Seetõttu on seal palju vähem mugavusi kui 1. terminalis, kuid seal asub ka lennujaama rongijaam. Terminal 1 on jagatud 5 sillaks: A, B, C, D ja F.

GVA restoranid

Genfi lennujaamas on suur valik restorane, alates bistroodest ja fine-dining-restoranidest kuni baaride ning teetubadeni. Olgu Sinu eelistuseks maailmaköök või kohalik rahvusköök, Genfi lennujaama toiduvalikus leidub midagi igale maitsele.

GVA-s ringi liikumine

Suuremasse ossa lennujaamast pääseb jalgsi, v.a terminali 2, kuna see asub lennujaama peahoonest eraldi. Vajaduse korral liigub 2 terminali vahel buss.

Mida GVA-s teha on?

Genfi lennujaamas on võimalik külastada mitmesuguseid kauplusi. Peale tavapäraste tollimaksuvabade kaupluste on seal hulk kohalikke ja rahvusvahelisi kauplusi. Pakutakse ka 2 VIP-teenust, mida külastajad saavad kasutada: võimalus kasutada ootesaali ja abi turvakontrolli läbimisel. Lennujaamas saab kasutada heaoluteenuseid, seal on olemas mediteerimisruum ja spetsiaalne duširuum. Peale selle saavad reisijad kasutada 2 laste mänguala, spetsiaalseid ärialasid ja koosolekuruume.

Valuutavahetus GVA-s

Kogu lennujaamas on mitu valuutavahetuspunkti, mis asuvad nii saabuvate kui ka väljuvate lendude alal. Lennujaamas on ka pangaautomaadid, millest paljudes on võimalus võtta välja mitut valuutat.

Hotellid GVA läheduses

Genfi rahvusvahelise lennujaama vahetus läheduses on umbes 10 hotelli, mis sobivad suurepäraselt reisijatele, kellel on lendude vahel veidi aega või kes saabuvad hilisel ajal. Kaugemal Genfi kesklinnas leidub suur hulk hotelle igasugusele eelarvele. Samuti on olemas transpordivõimalused peamistesse piirkonna suusakuurortidesse ja mägimajakestesse nii Prantsusmaal kui ka Šveitsis.

Huvitavad kohad GVA läheduses

 • Jet d’Eau (veejuga)
 • Genfi järv
 • Mont Salève
 • Vanalinn
 • Saint Pierre Cathedral (Püha Peetruse katedraal)

Lisateavet GVA kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mida Uber ei kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu siin lehel toodud teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on puhtalt informatiivne ja sellele ei tohi ühelgi juhul toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid sõltuvad riigist, piirkonnast ning linnast.