Please enable Javascript
Přeskočit na hlavní obsah

Přeprava ve městě Düsseldorf

Plánuješ cestovat po městě Düsseldorf? Ať už jsi návštěvník nebo místní, s touhle příručkou bude Düsseldorf místem plným nezapomenutelných zážitků. Svez se s Uberem z letiště do hotelu a objev oblíbené trasy a destinace. Podle města můžeš použít aplikaci pro jízdu veřejnou dopravou nebo na kole, skútru a dalších dopravních prostředcích.

Mrkni na sazby Uberu pro cestující a řidiče a zjisti, jak si vydělávat řízením nebo doručováním s Uberem ve městě Düsseldorf.

search
Odkud?
Navigate right up
search
Kam to bude?

Zarezervuj si přepravu po městě Düsseldorf s Uberem

S Uberem si můžeš domluvit přepravu po městě Düsseldorf předem. Potřebuješ svézt na letiště Düsseldorf Airport, do své oblíbené restaurace nebo kamkoliv jinam? Kdykoliv! Objednej si jízdu až 90 dnů předem.

search
Zadej místo vyzvednutí
Navigate right up
search
Zadej cíl

Sdílení jízd ve městě Düsseldorf

Pohybovat se po městě Düsseldorf bez auta je s Uberem pohoda. Už víš, kam se chceš podívat? Objednej si jízdu na kterýkoliv den a čas v týdnu. Objednej si jízdu, když potřebuješ. Nebo si ji zamluv předem, ať máš vše připravené. Ať už cestuješ o samotě nebo ve více lidech, v aplikaci vždy najdeš typ jízdy, který ti bude vyhovovat.

Otevři aplikaci Uber, zadej cíl a začni objevovat město Düsseldorf.

Düsseldorf – doprava z letiště a na něj

Potřebuješ se dostat na letiště ze své současné lokality nebo z jiného místa ve městě Düsseldorf? Otevři aplikaci a objednej si jízdu v kteroukoliv hodinu. Klepni dole na název nejbližšího letiště a zjisti, jak si s Uberem zařídit příjezd a odjezd. Na stránce s odkazem na letiště kromě jiného zjistíš, kde tě řidič vyzvedne a kolik tě jízda bude stát.

Vyber si ideální způsob, jak se pohybovat po městě Düsseldorf

  • Taxi ve městě Düsseldorf

    Zkus Uber místo taxíku při cestování ve městě Düsseldorf. S Uberem nemusíš zdlouhavě mávat na taxi – místo toho máš svezení na požádání v kteroukoliv hodinu. Objednej si jízdu z letiště do hotelu, vyraz do restaurace nebo navštiv nějakou památku. Je to na tobě. Otevři aplikaci, zadej cíl a jedem.

  • MHD ve městě Düsseldorf

    Veřejná doprava je poměrně levný způsob cestování. V závislosti na oblasti si můžeš s Uber Transit zjistit trasy autobusů nebo metra a naplánovat si cestu. Otevři aplikaci a podívej se, jestli je Uber Transit k dispozici ve tvém okolí, nebo k návštěvě oblíbených míst ve městě Düsseldorf využij sdílenou jízdu.

  • Půjčování kol ve městě Düsseldorf

    Jízda na kole je ekologický způsob přepravy v samotném srdci města. Ve vybraných městech můžeš s Uberem jezdit na elektrokolech. Otevři aplikaci a zjisti, jestli jsou k dispozici nějaká kola ve městě Düsseldorf. Pokud kola ve městě Düsseldorf najdeš, nezapomeň si nasadit helmu a dodržovat pravidla silničního provozu.

1/3

U řidičů, kteří používají aplikaci Uber, netolerujeme alkohol ani drogy. Pokud si myslíš, že je řidič pod jejich vlivem, přiměj ho, aby okamžitě zastavil.

Komerčním autům můžou být k mýtu přičteny dodatečné státní daně.

Objednávky jízd předává Uber výhradně licencovanému operátorovi aut se soukromými řidiči. Všechna auta splňují požadavky PBefG a BOKraftu. Všichni řidiči mají průkaz soukromého řidiče. Na každou jízdu se vztahuje autopojištění příslušného provozovatele.